Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
To nie oglądajcie i problem z głowy , psycholog wam potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.30 A tobie przeszczep mózgu. Tez popijasz w zaciszu domowym ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamierzam przestać. Drugiej takiej nie ma na you tubie, chcesz mi odebrać najlepszą komedię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miszmaszce stuknęlo 6tys. subów, Myśliwcowa ma ponad 20tys. a biedna Brandy stoi w miejscu z połową subów które zdobyła dzieki Myśliwcowej . Jaja! hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o! Szybko usunęła, w sumie całe szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.02 Jaka pani? Link nie działa źle podałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówicie co chcecie M.M może ma swoje loty je tam jakieś czary Mary itp bio rzeczy ale jest bardziej ogarnięta przynajmniej coś gotuje sama i posprzata (jak umie tak robi) z dziećmi na spacery i w góry. Napewno lepiej zajmuje się rodzina niż Acc ! Co z tego ze jej mąż nie jest super macho jak kołek pawian ale są szczęśliwi tak,cieszą się z małych rzeczy on pracuje normlanie i zabawki kupią dzieciom i naprawdę widać ze są rodzina bez zaręczyn co rusz i biegania po galeriach z kamerą. Każdy ma swój model rodziny i wyobrażenia ale ja uważam że M.M i k.M mają napewno lepszy niż Acc . Nie znam nikogo tak zaufanego w sobie w swoim ciele i na swoim punkcie mającego dzieci nic nie robiącego nikogo takiego w realu nie znam ani na YouTube nie widziałam pokroju Acc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łapek w dół ok 40 a komentarze same z******te... wow... ;-) ta to ma branie na ekranie.. ;-) a Honey coś nie komentuje ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podałam źle, a link nie działa dlatego, że ta pani zwyczajnie usunęła swój filmik. Trzeba czytać, cyt: "Ten film wideo został usunięty przez użytkownika". Teraz już nieistotne kto to był i co to było, skoro nikt już tego nie może zobaczyć, a poniekąd szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do MM, to nie mój klimat kompletnie, ale przyznaję jedno, na pewno czuć jakąś tam domową atmosferę i związek z mężem ma normalny, czego kompletnie nie można zobaczyć u Brandy. Wyjazdy też jak już mają, to widac że się tym cieszą, u Brandy jak się nie nawalą alkoh. to pewnie nie mieliby o czym rozmawiac a i zabawa byłaby wykluczona. Dwa inne światy, Myśliwiec też różni się od nich bardzo, ale bliżej jej na pewno do MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.30 Moja tez nie ale przyznam że widziałam parę filmów jednej i drugiej to odrazu widać ze inne życie prowadzą inaczej traktują rodzinę. A porównuje Acc do nich bo to najbliżej z nią były związane osoby wiec nie porównam jej np do Vloglola czy to theKretka. .. Różni są ludzie różnie spędzają wolny czas mają hobby inne itp Ale to co pokazuje Acc jak mówi i ile spędza czasu dla YouTube z kamerą itp to naprawdę jakaś psychoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.23 No oczywiście ze kasuje tylko to swiadczy o zakłamaniu. . Sama sobie słodzi bo widać sposób jej wymowy jak odp komuś tak i sobie sama słodzi w ten sam sposób. Zawsze jak ma mało pohlebnych komentarzy to zapełnia sobie je sama AGUNIA ŚLICZNA JESTEŚ AGUNIA NAJLEPSZY KANAŁ NA YOUTUBE itp i zawsze jest to komentarz tak odpinany pod kafe, że jeśli napisze soe tu iż kanał jest najgorszej jakości Ona ma za.godzinę komentarz w stylu Agunia super kanał super film.. jeżeli pisze co to za.włosy zaraz jest konto które się nigdy przenigdy nie pojawiało pod filmem żadnym i wpis PIĘKNE WŁOSY AGUSIU I SERDUSZKA haha Dziwne ze wszyscy piszą zdrobniale AGUSIU AGUNIA AGUS yhym nikt nie napisał z tych kont bez zdjęć AGA AGNIESZKA drugie ona wiecznie pisze SZMINECZKA MUZYCZKA KOLOREK a potem jest konto nówka i wpis AGUNIA PIĘKNY KOLOREK WŁOSÓW I SERDUSZko buziaczki haha TO już trzeba mieć serio wysoki poziom zenady żeby sobie dopisywać samemu mile rzeczy. Skoro widzę ze mój przekaz sie nie podoba to albo go zmieniam tematykę itp albo nie nagrywam bo to bez sensu. A ktoś pisze wypociny BO ONA DLA WAS KOSMETYKI KUPUJE TESTUJE ale sory kto jej karze kupować testować? Jej test miała produkt 2 minuty na zniszczonej gębie i co ja mam Kurfa mieć opinie? Kupiła pokazała i yebla w kont lub posyla komuś abyiść pod filmem komentarze. Ludzi się nie da tylko kupować jak wędliny i ser !bo nie. Każdy da się kupić! Dlatego ludzie bezinteresowni jej nie oglądają bo nie mogą słuchać takich głupot patologicznychej chorej na swoim punkcie chęci zaistnienia na YouTube baby 37letniej która nic mądrego nie robi i nie mówi a prowadź taki tryb życia ze ma go wypisany na twarzy (stara w tym wieku to trzeba nieźle pędzić )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszlaby na siłownię nie chlala tylw zaczęła pić WODY DUŻO poprawiła by jej się cera od zdrowszego jedzenia miała by może o czym mówić itp ach szkoda gadać. W jakim tam filmie z serii rozmowy kontrolowane ona mowi : Piszecie mi ze mam takie włosy zęby itp to przyjdzie na spotkanie pokażcie jak wygaldacie no napenwo jesteście modelkami Otóż Agusiu KRZYWE ZĘBY OKE MASZ OD URODZENIA ALE ZGNITE ?? kwestia nie dbania Włosy popalone masz na wlasne życzenie i ludzie piszą ci to dlatego że nagrywasz !ze chcesz być Beauty Goru na YouTube a jaka masz reprezentacje zewnętrzna? Tragiczna, wiec nawet jeśli Ci pisze coś osoba która może i nie jest piękna to pamiętaj ZE TY NAGRYWASZ i wymagane jest trochę estetyki skoro pokazujesz kosmetyki! I napenwo każdy wygląda lepiej niż ty z tymi zgnilymi zębami i spalona miotła na głowie przypominająca włosy! Napisałam ci to pod filmem ale skasowałas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego live byłby super bo bo wszystkie pytania na żywo i co wtedy byś zrobiła? Agusiu ♡♡♡♡♡♡♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejszy vlog z wczoraj i ona mowi ze ten puder to wina światła! Wymazana jak stara raszpla cały pysk pomarszczony jabłka u babci 75 lat . Ona jest nie poważna https://zapodaj.net/3162c5ec5ab23.png.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu ona wygląda coraz gorzej to już lepiej jak przy sztucznym świetle nagrywa bo w dziennym to straszy! Kolor kurtki totalnie nie pasuje do niektórych i wytworu na jej włosach! Druga sprawa styl tej kurtki to raczej na jej córkę bardziej. Odmładza się ciuchami na sile a twarzowe ma takie okropne ze naprawdę ja niewiem co trzeba robić by tak źle wyglądać no Serio Rafalala ma lepszy pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oz kutwa kutwa kutwa nie usne przez to zdjecie powyzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów zakupy galerie weź ze ta córkę do kina ! Albo chociaż spytaj co by chciała robić. Pusto głową matka ubrana jak 12 letnia córka i zadowolena z tego ubioru. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.56 No powiedz sama lepiej jak nagrywa w domu te przebicie światła ja wygładza. Ona jest tak odrzucająca ze oh naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oz kutwa kutwa kutwa nie usne przez to zdjecie powyzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej to bedzie trzeba ze 2 litry tego botoksu wpompowac zeby to cos dało.I ona twierdzi ze ktoś gorzej od niej wygląda. Że Pawianowi staje to ja sie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona zaraz sie rozleci :-D to juz nawet dramat nie jest.Zostaje burke nosic bo z taka geba to wstyd a pozatym sztraszy ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jej można napisać AGUNIA JESTEŚ ŚLICZNA AGUSIU SUPER WYGLĄDASZ no przeciez wygląda źle i to bardzo źle! !!!!!!! Chyba tylko zboczeniec dewiant który lubi stare babcie by z nią chciał cokolwiek robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:50 O rety! Kobito, ty uprzedzaj, ze takie zdjecia wrzucasz, ja tu pierogi jem! :D :D Jesuuu kochany, moja Mama ma 63 lata, cale zycie uzywa kremu do twarzy nivea i nie ma takich zmarszczek jak Brendi. Ruina, no doslownie ruina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oz kutwa kutwa kutwa nie usne przez to zdjecie powyzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie wkurza mnie jak kto,kiedy ona podczas wyjsc do galerii używa kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży a nie testerow;/ brzydzi sie uzywac po innych dziewczynach testerow a pozniej ktos placi za caly produkt a musi npusta malowac uzywanym przez taka brudna p**de blyszczykiem. Powinni ja zato wywalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś To juz zmarszczki nie są,ona jest jakby zgnieciona na buzi.Niby miala juz botoks robiony to jak to bylo przed? MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydsze od niej tak yhym juz nie tyle brzydkiej co nie zadbanej i tak zniszczonej obrzydliwie vligerki nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiać miś ie chce jedna pani pisze JEEE JAKIE ŚCIANY KOSMETYKÓW NAPATRZEĆ SIĘ NIEMOGE FAJNA WYCIECZKA a to w Polsce czy w innym kraju nie ma sklepów z kosmetykami lub perfumerii? Głupoty piszą byle by komentarz zostawić a same nie wiedzą co nawet na setny vlog ze sklepu napisać żenada ze się dorośli ludzie znizająć do poziomu głupców za szminke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×