Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Ja piergulę!!!!!! Jaka japa :-) Wiecie co? Ona tyle krzywdy innym na yt zrobiła, że ja się normalnie cieszę z tego,że jej wszystko stanęło i nie drgnie już raczej.To się tak musiało skończyć. Honey nie ma już i nie będzie. skończyło się. Bayo Agusia ;-) Stado kopniaków :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje ze Honey jest zajęta czymś i nie pisze komentarzy, ale napewno mają kontakt. Becia nagrała jej tag i buziaki posyla ale filmów Acc nie komentuje totalnie. Ach magia jakas. Acc z taką twarzą nie ma pojęcia o kosmetykach a patrząc na jej pysk kto coś kupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, oglądamam ostatni czy któryś z ostatnich filmików Beci i ciągle mówi "rozmawiałam z Agnieszką..." (pewnie o ACC chodziło) Nawet się jej radziła kto powinien wygrać jej konkurs na zmianę nazwy kanału. Ale filmików jej już nie komentuje. Fakt - dziwne. W każdym razie ciągle słyszałam u niej "rozmawiałm z Agnieszką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Candy Brandy spedza niedziele z corka? Na zakupach. Zabralaby ja do parku, do kina, na basen. A tej w glowie tylko shopping. A ta Bojarska to skad ona sie urwala? Nie byla nigdy w drogerii, w perfumerii, ze tak sie jara scianami z kosmetykami? Polska to nie koniec swiata, tu tez sa sklepy! Douglas, Sephora, Hebe, Rossmann, Natura, SuperPharm i inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech nadal się radzi . Przez to słodzenie Acc w komentarzach te nagrywające z małych kanałów tracą widownię. Bo piszą jej bzdury chcąc zyskać SUBY i wyświetlenia a ona taka chetna polecać za paczki itp .Ale normlana osoba widzi oooo Candy komentuje tutaj wychodź i więcej nie wraca bo patrzy przez pryzmat Candy - Komentuje u Candy a Candy jej wiec jest takinfo pokroju jak Acc cali płytka wychodzę. BRAWO DZIEWCZYNY UDZIELAJCIE SIE NADAL MOCNO A ZA JAKIŚ CZAS BĘDZIECIE UCIEKAĆ. Beciaam wrażenie jej zaufala i coś powiedziała prywatnego dlatego ma obawę teraz zerwać znajomość ze ja Aga zbluzga jak Myslwiec. Bo jej nie komentuje a Tag nagrała z grzeczności gdzie Acc oczywsicie wytyka jej błędy poucza i musi pokazać jej ze jest głupia i nic nie wie bo ona się zna i wie lepiej Toksyczny bluszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corega ty jesteś ograniczona umysłowo zatrzymałas się w wieku lat 16 tu i myślisz ze to trwa nadal i Mojżesz się tak ubierać i wyglądasz jak laska. . Candy psychiatra psychiatra! !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha jak to karykaturalnie wygląda... Stara babcia w różowych włosach. Jeszcze jak nagrywa u siebie w domu to tak nie rzuca się w oczy, no ale na tym vlogu to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.53 Ale ona zawsze pod filmami pisze WYGLĄDAM TAK BO LAMPY, MAN TAKI KOLOREK SKÓRY BO LAMPY MAN ZMARSZCZKI BO OŚWIETLENIE PRZEKLAMUJE a w swietle dziennym to ona wyglada jak żulowa z pod delikatesów! Jej twarz i włosy to tragedia jakby moja mama tak wyglądała to bym jej zwróciła uwagę żeby się ogarnęła. Znów Corega tarłaś marchew na pysku i masz gratis opaleniznę twoja twarz to jedno wielkie tarło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być ***mam ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej ma fajną córkę ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci się jej udały i to tyle co ma w życiu -Dzieci. Niczego więcej nie osiągnęła. A dzieci ma fajne tylko im nic zapewnić na przyszłość nie potrafi bo widzi tylko siebie i swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta Bojarska nie prowadzi żadnego kanału, wiec nie slodzi z powodu chęci uzyskania subow itp. Ale czemu slodzi i to każdej you tuberce, to naprawdę nie wiem. Czy to ładna czy brzydka, czy mądra czy głupia to zawsze ma słodki komentarz od Bojarskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:20 czego by nie mówić , ale to już coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:21 a może po prostu jest pozytywną osobą i chcę , napisać zawsze coś miłego, aby tej osobie poprawić humor.... Nie ma akurat w tym nic złego :) uważam , że nie powinniśmy obsmarowywać tutaj jej , bo ona nie chce czerpać realnych korzyści z tych znajomości.. a wątek jest o brandy i tych pożal się boże paczkożebraczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie o Bojarska chodzi tylko o drugi komentarz młodej dziewczyny macie dwa linki na zapodaj. Napisała ze jara się jej włosami a sama ma długie i ładne jest młoda i zadbana wiec weszłam na kanał i jej odpisalam w jakim celu pisze Acc ze się jara jej włosami skoro ma ładniejsze! Czytajcie ze zrozumieniem. Akurat ta laska nagrywa o nie chodzi o żadna Bojarska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyczna tv napisała komentarz Acc jaram soe twoimi włosami no sory a ma tysiąc razy ładniejsze ma 200 subów wiec pisze jej oh ah proste o to mi chodziło mnie Bojarska nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że Bojarska nie nagrywa nie znaczy że te bzdurne kom.są bezinteresowne. Byc może liczy na upominek czy co tam od osoby u ktorej komentuje filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.24 Nie czepiam się widzki która nie jest publiczna tzn youtuberka, ale tamta młoda z 200 subów dala tak bez sensu komentarz o włosach ze żal naprawdę. Jak juz ma pisać takie bzdury żeby ją ktoś zauważył to omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ona nawet 40ki nie ma,jak sie można tak zaniedbać w XXI wieku wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:09 No ale to wiadomo po co ta młoda slodzi ACC. Fajnie ze jej napisałaś bo dziewczyna się tylko przez te kłamliwe lizodupskie teksty pogrąży . Ale nas tu zastanawia jak ktoś kto potencjalnie nie ma interesu, a jednak pisze same słodkie teksty (Bojarska) Może faktycznie na coś jednak liczy tak slodzac. Ok. TEż przeszło mi przez myśl ze jest pozytywna osoba, ale raczej ciężko traktować poważnie kogoś kto lata po wszystkich kanalach i zostawia tam dlugie slodzace komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak dziewczyny , sorki za zamieszanie ! Chodziło mi właśnie o te paczko-żebraczki z małą ilością subskrypcji, że je można obsmarowywać :D zresztą patrząc na komentarze u candy , to większość dziewczyn nagrywa i są to zawsze micro kanały , liczące ,że nie wiadomo jak się wybiją na plecach naszego cukiereczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, przepraszam że nie na temat, czy ktoś może mi podrzucić jakoś dyskretnie, jak znaleźć wątek o mm25, z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acc ty masz 37 lat? Czy 77? Botoksu to trzeba całe wiadro! Lepiej operacja plastyczna naciągnąć skórę z cycków na twarz hahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mm25 jak narazie to chyba nic nie ma bo kasowane jest na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U coregi same nowe kanały haha tylko dobija 1000 subów to już jej nie będą oglądać. Ja bym nie potrafiła skomentować jej dzisiejszego vloga co tam napisać? W sensie pozytywnym. . A jej córka siedząc przy stole popijając sheika odpowiada na pytania coregi jakby ta jej matka nie była te dziecko się wstydzi jakbya taki zmieszany uśmiech ,przy własnej matce trochę to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie watek o miszmaszowej?? Gdzies musi byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.59 Szukaj jak musi być hahahaah chyba nikt nie zakładał narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×