Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość ilovebrandy
jak myślicie sprzed ilu lat jest to zdjęcie? ma na nim duże piersi, więc może to jest już po operacji? najbardziej zniesmaczają mnie te rękawiczki i, że dała sobie zrobić tak zdjęcie jak leży na dywanie/podłodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha streszczenie jak zwykle na wypasie! ! Ona nie lubi się świecić hahha ale wszystko kupuje w cekiny hahaha buty i ta torebka co się mieni jak Kurfa na odpuscie stragan! ! Ona lubi obcisłe rzeczy ale woli dres! Sens jej słów to tylko nay****y w sztok coś zrozumie. Co ona w ogóle gada ten pokemon! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardziej ciekawi KTO jej to zdjecie zrobil... bo moze sie tak szykowala dla Pawiana i poprosila Oliwie albo Gracjana, zeby zrobili zdjecie mamusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.47 Nie jest po operacji to zdjęcie. Ona piersi zawsze miała tylko nie stały, a na lezaco w biustonoszu na zdjęciu się wylewaja i wyglądają na duże. Teraz ma dwa balony sztuczne i to bardzo poznać bo równe jak miski nadęte, te na zdjęciu są naturalne wydaje mi się 5 lat wstecz zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N pokazała ze ma nas w doopie? A ona ponoć ruchu nie wchodzi? Dla nas kręci filmy oferma? Onaa swoje "wicki" przecież ja nie tylko kafeteria ogląda to skąd ona ma same łapy w doł?a gdzie komentarze widzek kochanych??z tyloma pisze na priv a komentrzy ma raptem parę! Jak lubi z siebie robić idiotke i błazna to niech nagrywa. To ona jest pośmiewiskiem przez tw filmy, komu ona zloschatberg robi nam?ze nagrywa? Jak nagrywa to my mamy fajny ubaw, a ona kompromitacje z filmu na film coraz większą! Bajooo buraczku! Włącz muzyczke weź szmineczke palecie i hej po pysku makijaż rob a nie spuszczaj się tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to się nie dziwie dlaczego fabiana rodzice jej nie akceptują,wręcz jej nienawidzą... nawet wnuka nie widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawian dal hajs na cycki, teraz da na lifting to od razu jest kochanym misiaczkiem. Jak Candy dalej bedzie w stanie rozkladu, to Fabi bedzie zarabial tylko na jej operacje. A jest jeszcze sporo do remontu u naszej Candy, Oj sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to jak jej kiedyś tej kasy nie da . Wszystko jej opadnie pomarszczona będzie z podwójną siła, a on 8 lat młodszy zmadrzeje i będzie miał inna . A ona zostanie sama stara pomarszczona porzucona jak wywłocz. Taka prawda! Już żadnego misiaczka nie znajdzie. W tamtym roku mu filmów nie zapodawala a teraz oh ach jak pokazuje sztuczna miłość aż obrzydzenie bierze i wszystko dla kasy na botoks. . Żal żal żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę patrzeć jak Nesta się kompromituje i podlizuje u Coregi w komentarzach. Pewnie liczy na paczkę i zapewne dostanie, a potem się ocknie,że ta paczka nie była tego warta. Jak duża część nas :-/ Ile nas tam było, ile komentarzy zostawiałyśmy, masę i gdzie są wszystkie te osoby? a no nie ma, bo się przekonałyśmy z kim mamy do czynienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nesta jest otwarta dla wszystkich to jest osoba po ciężkich przeżyciach, choroba mamy działalność charytatywna, śmierć mamy. Ona jest taka życzliwa i otwarta po prostu ,napenwo nie liczy na paczki i oby candy jej nie skrzywdziłA głupota. Na paczki to leci ta młoda dziewucha Adriannavlog to jest taki prymityw ze szok, do candy wchodzi komentuje bez sensu nawet filmu widać nie obejrzała, wszędzie zaprasza do siebie, jak mówi to tak sztucznie tymi ustami operuje i jest wszędzie jak candy. Nesta zapytała kto chce zegarek niech napisze różowy pomidor w komentarzu oczywsicie Adriannavlog była 1 wsza. Jak zobaczyła ze bejsa dostanie paczkę od Candy (a bejsa i adriannavlog to koleżanki ) to poleciala na kanał candy i namietnie ja komentuje, nawet jak się candy zesra ona napisze Fajny film! Widać ze to jest dziewuszyko bez ogłady prymitywne i fałszywe, wredna z twarzy druga canndy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ze ta bejsa i adrianna to nowe kanały które liżą dupkę candy? o masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.49 Tak obie mieszkają kolo siebie otwarly kanały i nagrywają ZJADŁAM cięcie Dziecko wypilo mleczko cięcie robie obiadek cięcie, jadę do sklepu cięcie. .A Jakiejś retoryki nie ma na kanale nieaja nic do powiedzenia i biegają po kanałach aby SUBY łapać między innymi slodzac candy na potęgę ze aż czasem mdli o tych komentarzy bo są takie sztuczne. Zaś Candy widać u Bejsa vlog jak jej tam doradza ale za to Do Adrianna vlog jakoś chyba się nie przekonała bo nie widać komentarzy candy i tej pazernej malolaty. Cały dzień przesiaduje na sofie dziecko położy na tej sofie bez.kocyka przecież siada tam doopskiem zarazki są a ta.położy dzieciątko malutkie bez kocyka na tym acha maskara. Vlogi z sofy albo z.łóżka a jak robi mleko to moment w kuchni. Candy potrafi zostawić 3.komentarze widać łasa na prezenty ale jej nie wychodzi ta wazelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriannavlog
Witam serdecznie wszystkie dziewczyny. Po pierwsze prymitywne to wy jesteście i macie nieźle nasrane w tych swoich pustych glowkach. Każdy może wziąść udział w konkursie na każdym kanale, pewnie żal wam tyłki ściska że nie zdazylyscie napisać ! Po 2 moje dziecko leży na kanapie, a gdzie ma leżeć ? Na podłodze ? W domu mam ciepło i nie trzeba dziecka kłaść na kocu... widać że piszą to osoby które mają po 17 lat Max. Nie liczę na żadne paczki ponieważ stać mnie na to co potrzebuje... jeżeli wam nie pasuje mój kanał to po co wlazicie i komentujcie ... na dodatek ogladacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaahahahahahahah boli cie prawda hahahaHHHHHHaaaaaa Buziaczki od canndy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo Ada, wez sie dzieckiem zajmij lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:10 Idz polizac döpe Candy w komentarzach. Moze dostaniesz uzywana szminke i palecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic od nikogo nie chce... Ale wy lepiej wiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co falszywcu Adriannavlog siedzialas tu i obgadywalas Agnieszkę a ze pocisneli tobie to się odezwałaś! Taka VLIGERKa wielka z ciebie a latasz po kafe i obgadujesz dziewczyny! Po co komentujesz skoro im obrabiane d**e tutaj! Dałaś się złapać jak śliwka w kompot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriannavlog
Ja od nikogo nic nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada. Ja Cię akurat nie znam i nie oglądam, za to wiem kim jest Aga Cosmetic Candy. Idź po rozum do głowy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrianko nie pultaj się, prawda jest taka ze obgadujesz tutaj Candy wyczailysmy cie a latasz jej pisać slodkopierdzace komentarze! I dlatego napisalysmy tutaj o tobie bo wiedziałysmy ze tu siedzisz i skomentujesz. Jakbyś jej doopy nie obrabiala to by cię tu nie bylo nawet. Żenująca jesteś i falszywa. Ale to widać po tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrianko nie pultaj się, prawda jest taka ze obgadujesz tutaj Candy wyczailysmy cie a latasz jej pisać slodkopierdzace komentarze! I dlatego napisalysmy tutaj o tobie bo wiedziałysmy ze tu siedzisz i skomentujesz. Jakbyś jej doopy nie obrabiala to by cię tu nie bylo nawet. Żenująca jesteś i falszywa. Ale to widać po tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to jest Adriannavlog? ??? Jezu o co tu chodzi? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriannavlog
PierwsZy raz tu jestem, ale wiecie swoje to ok. Nie będę się kłócić bo i tak jestem jedna na iles tam dziewczyn ... Szkoda ze tak szybko oceniacie inne dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz tu jestes i akurat trafiłaś w swój temat, proszę cie... nie pogrążaj sie kobieto... po co te komentarze słodko pierdzace do acc ? zakochałaś sie w niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada, to jest ślepa miłość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha no Ada to nie wypada tak tylka obrabiac swojej SIS Aguni :D juz leci info do. niej, ze wpadlas ja obgadac na kafe! Oj, bedziesz miala horror z nia teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he masakra... no właśnie ale to widac jakie te psiapsiapsiapsióły Acc są... może to i dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 wszy raz jesteś i akurat do candy cosmetic przyszłas? Proszę Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×