Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Myślisz że ona tego nie czyta ? Na pewno wie o takiej stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedziała tu cały czas a jak o sobie usłyszała to nie wytrzymała. Jakby nie była tu nigdy to po co weszła akurat dziś? Właśnie cynk dostałam ze kolejna od Candy siedzi na kafe i dlatego napisałam o niej no i długo nie trzeba było czekać a jakby nie sledzila co tu jest i sama się nie udzielala to by się dowiedziała o wpisie może kiedyś tam. I czemu akurat tutaj na wątku AGI sie wypowiedziała? Takie widzki właśnie ma Candy a wstyd ze sama vloguje a inna obgaduje vlogerke. Napisała z konta gość jestem tu 1 wszy raz po czym zapominając się ze o sobie miała pisać z konta Adriannavlog weszła i napisała drugi raz to samo. Jeśli nie chcesz być obgadywana to po co inna obgadujesz??? Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada 30 minut po wpisie o sobie juz komentarz dawalas ty tutaj codziennie byłaś. Jak można kogoś oglądać pisać mu słodko a wchodzić na kafe i temat o nim. Łatwo się poznać i szybko nie tych nowych kanałach :( widać kto jaki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Adrianna habba
Ile razy mam mówić że to nie ja . Ktoś zobaczył że o mnie piszecie i dostałam cynk. Tyle w trmacie . Po co miałabym ja obgadywac a oglądać filmiki ? Nie moja bajka bawić się się takie coś. ;) mam co robić w domu a nie obgadywac inne dziewczyny które mają takie samo zainteresowanie jak ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś kto ciebie bronił akurat sie pojawił i wypowiadał się za ciebie proszę cię! wow... nie wierzę! nie wierzę! ktoś dał ci cynk? nie pogrążaj się dziewczyno!!!! tutaj nikt nie jest durny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zresztą te Twoje "ile razy mam mówić że to nie ja" to ile tutaj razy już powiedziałaś ze to nie ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adrianna
Spoko ! Najwidocniej jesteście jeżeli wmawiacie sobie takie kity ;* Lecę miłego obgadywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adrianna
Wcześniej kilka komentarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz co robić niż tu siedzieć a siedzisz i ciągle piszesz i się tłumaczysz omg tłumaczy się winny. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kłam Adrianko bo nosek rośnie jak u Pinokio a już jest duży bardzo. Uważaj uważaj Jepetto będzie zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy zjada zazdrość zablokowała widoczność subskrypcji haha jaka porażka no udowadnia na każdym kroku ze juz wytrzymać nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym blokowaniem subów strasznie się poniża, to była ostateczność w jej wydaniu, więcej już się nie da :D Noo chyba, że zablokowanie kanału hahahahhahah Dajesz Agunia :D Jesteśmy z Tobą dziewczynko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam ona myśli ze się wybije. Ma Adrianke teraz trochę się pobawi pouczy jak ma nagrywać. Adrianka dla niej poklamie trochę :) Ma swój fejm :) myśli ze jest na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie nagrywające cieszą suby, warto je pokazać, bo są wyrazem czyjejś sympatii do nas, a tu co ? Suby stoją od kilku miesięcy w miejscu ,teraz zaczęły spadać, no to jedyny ratunek schować. Jeszcze jakoś nadrabiałaś miną Candziorku, teraz nastąpił Twój koniec :-)))))))))))) a wiele YouTuberek się z Ciebie śmieje w głos, gdybyś wiedziała, które to by Ci niezła gula wyskoczyła hahahahahahaahahaha. Ogarnij się i zacznij za jakiś czas, z innym podejściem do ludzi. Dostałas to co dałaś, bay!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze ma jeszcze listy :p może sobie poczytać powspominac :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona mówiła ze SUBY są nie ważne. Ja myślę że jednak ważne, dla vYouTubera to taka jakby duma ile osób "mnie " ogląda, robię coś fajnego ludzie chcą to oglądać. Chyba ważne jest czy nam widzów przybywa czy maleje . Jasne ze jakiś czas możemy stać w miejscu ale jak mamy przekaz i to cos ,to pójdziemy w górę ,tylko kurcze 8 miesięcy stać to trochę długo. No cóż widownia maleje łapki w dół lecą, to najlepiej wszystko juz co możliwe poblokowac i udawać gwiazdę ze spalonego teatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zastanawia jedno: o co chodzi z jej intrem? Jakieś badziewne kawalki jej w posklejane w całość. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zacznie pouczać inne you tuberki z małych kanałów żeby też pochowały suby. Po co ma to ją kłuć w oczy :D hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Ona mówiła że subskrypcje nie są ważne dopiero w "rozmowach kontrolowanych" czyli dość niedawno, gdy miała już świadomość że leci w dół. Kiedyś to dziękowała za nie i cieszyła się jak dziecko. Nawet wmawiała wszystkim że Myśliwcowa kupuje suby. Skoro tak do dla niej takie nieważne, to czemu tak skupiała się na tym fakcie przy Myśliwcowej. Zakłamana kobieta i tyle w temacie. Dla niej wszystko co wychodzi innym - jest nieważne :) Ot filozofia Candy Brandy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, tak wygląda koniec kariery you tubera. Skoro trzeba wszystko poblokować, to już lepiej naprawde zacząć nagrywać wyłacznie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarze zablokowane? Bylo! Lapki zablolowane? Bylo! Teraz sie stara lampucera wkurfila i zablokowala subskrybcje :D ojjj konczysz sie Candy jak kolagen w twojej skorze :D bajoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ciekawe czemu zablokowała suby ? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nawet mając 300 wyświetleń będzie nagrawyla bo jak mówi To jej pasja to coś co kocha. Tylko szkoda że ludzi nie potrafi wciągnąć zainteresowac i zatrzymać na kanale. Wiec metoda podjudzania chce zdobyć widzki, paszkami itp. Tej młodej co tu się tak oburzyla juz słodzi nagle w komentarzach wiec nie zdziwiła bym się ze ona ja tu przysłała tak jak KM pokazała kafe. Posyla te dziewczyny żeby czytaly a ona udaje pocieszycielkę - a przestań a nie przejmuj się itp a w duchu liczy ze kanały pozamykaja. Każdego tu wysyłała. Podlize się by później kopnąć w doope cała Corega. A te ślepe jej wierzą w dobre intencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zablokowała bo inne rosną w górę a jej spadły od 2 dni w dół lecialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kendi ;) pokaż ile masz subów. Nie bądź taka! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawianek
Wy zazdrośnice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, żeby ona chociaż coś prezentowała sobą.. jakis pomysł miała na siebie.. cokolwiek! Różowe włosy łonowe na głowie. Dosłownie. Rzygam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różowe włosy łonowe na głowie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(Pawianek ) Żeby zazdrościć to trzeba mieć czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczka od widzki, podziekowanie Hejo, hejo. Poniedzialek. Olpen boks. Pake ma. Nie jest zaskoczona totalnie ale jest zaskoczona ogolnie. Wieczko se pozwolila otworzyc. Od widzki. Wzruszyla sie. W skrajnym momencie przesylke dostala. Ujrzala karte. Liscik. (W lisciku slodzenie). SMARK. SMARK. SMARK.SMARK. SMARK. Wy piszecie jej prywatnie. Trafiacie w jej gust i potrzeby. Poduche dostala. (Rozowe usta). Fajny znak. Ma osiem poduszek na lozku. Emodzi. Renifery. Usta wedruja u niej. ;). Slodkosci. 'Jardlej, jordlej', nie wie. Inglisz blu bellll. Niebieskie dzwoneczki. Hand krim. Ona jest frik zapachowy. Chalwa. Micha jej sie cieszy. Chalwa to jest jej drugie imie. Ejwon. Ekstent eksztrim. Maskara. Kolejny. Lipstik. Pomadeczka. Pinkowy. Pinkowa, kendiowa. :). Super. Garnier 'ulitimejt' :) blend. 'Honej' :) (honey) bi propolis. Zapach. Na razie czuje tylko 'perfum' :) :) :) bedzie slodziutkie. Miodowe. 'Honej' ... 'Honej' :) 'Honej'...czyli taki pszczeli miod. Masakryczna jest ta paczka. 'Czoker, czoker...' Na wyjscie wieczorne. Z mala czarna. Emporium. Bardzo wieczorowy. Na grdyczce zagosci. Kul stika po zabiegu bedzie uzywac. Zeszyt! Ona pierdziuli! Cudowny! W linie jest. Bezcennosc. Zeszytow ma jak kubkow. Cu-do-wne. Prze-sli-czne. Masakra. Koknat body lolszon. Kurcze. Czad. Pod nosem kokos. Super. Butla jak ta lala. Dermisklewerlyrewal...rewaaal. To byla paka. Fajny lizak. No co. Mega sie cieszy. Miska jej sie cieszy. Nagrywki zostawi. Lapki w gore! Smark. Smark. Smark. Chce prawde pokazac. Bajooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×