Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
aż nie chcę tego oglądać, tak się boję hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJCZ EJCZ HEJCZ,BRANDY LUBRYKANT I PEJCZ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIECI chcą uwagi,synek tuli się a ta nagrywai praktycznie zero reakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu ona na to wyjście założyła sandały... mogłabym pomyśleć, że w Anglii było akurat ciepło , ale na dłoniach ma rękawiczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby efekt uboczny botoksu? Jest powodem braku filmu? Hahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już kilka razy tak się ubrała.. kiedyś ma jakąś imprezę w sandałkach popitalała . Oliwka tez często chodzi kiepsko ubrana.. w tej zielonej kurtce wygląda jak w letniej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to, że nasza Brandy uczestniczyła w wykładach :D:D:D Niech już tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogladnelam vloga Walentynkowego to co Tam Z Pawianem odpiertalaja... Nie da sie dego odzobaczy no!czego nie uprzedzilyscie???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawian cielsko ma niemałe, to nie wiem ile on w siebie leje że taki wymięty z wiecznie kaprawymi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym tak spędziła Walentynki jak oni, na pewno bym tego publicznie nie pokazywała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po odcinku walentynkowym doszlam do wniosku,ze acc to fenomen-wyglada jak 50-cio latka a zachowuje sie jakby miala 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz mi ze fabian więcej pije od agi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka patola Z nich...sloma Z butow troche grosza i szaleja!zero jezyka,wyglad zulikow ,zal...I pozniej Mamy taka opinie zagranica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technicznie to filmik byl tragiczny. Fatalne oswietlenie, ciecia, problemy z dzwiekiem, durna muzyczka i Kendi jak w niemym kinie, pomykajaca bo ciemnych ulicach, w swojej 'stylizacji'. Fabiana szkoda komentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wyszli żeby miała co nagrać. Jaki pustak gole nogi w lutym i sandały! Cała się trzęsie ale MYŚLI ZE JEST LASKA no kretynka do potegi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwrociłyscie uwage jakie Olivia ma oczy podkrążone?Albo to dziecko ma jakąś anemie albo za dużo lampi sie w tv ,komputer.Vloga nie oglądałam,czekam na streszczenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o tego vloga walentynkowego to wedlug mnie wygladala dobrze. jakos tak inaczej, młodziej, ładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona poszla w polowie lutego z golymi nogami i w sandalach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bronie Brandy ale ,Angielki chodzą na imprezy bez rajstop czyli na gołe nogi i nie wazne czy to srodek zimy czy lato. Nie wiem z czego to wynika,moze szybciej gacie sie sciąga bo innego wytłumaczenia nie widze. Jak pierwszy raz to widzialam to myslalam ze umre ze smiechu. Wszak ona juz taka brytyjka pełną gębą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech dla mnie dramat.... to aż razi w oczy , gdyby przynajmniej miała pełne czółenka, a nie na dole sandały , a u góry kurtka z futrem i rękawiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałam w Anglii jakiś czas i tam Angielki jak już ktoś pisał, chodzą pół rozebrane w zimie. Przed klubami w Sylwestra wystają w mini i na ramiączkach i w sandałach. Ja słowo daję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no może tak , w takim razie oddaję honor Brandy :p skoro ona taka Brytyjska :D mimo wszystko w koło na ulicy ludzie byli ubrani normalnie, nie mówiąc już ,że jednak wyjście taxi-klubu to coś innego niż do restauracji i na spacer ulicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze w danym kraju ktos tak chodzi ubrany, to nie znaczy ze ona tez ma robic z siebie durnia i w polowie lutego w butach z odkrytymi i golymi palcami chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to prawda. Ja też chodziłam do klubów na Sylwestra i zawsze zakładałam płaszcz wychodząc na zewnątrz, no ale Brandy musiałaby wywalić cyce, to płaszcz odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, sukienka mi sie podobala, tylko, ze ja mam 24 lata a Brandy 37 :) i ja zalozylabym cieliste rajstopy lub pomczochy i szpilki lub botki na obcasie a nie gole nogi i sandalki jak w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jestem do niej uprzedzona bo nadal (mimo botoksu) widzę zniszczoną tandeciarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukienkę miała ok. zgadzam się. Zdarzy jej się czasem mieć coś co nie wygląda tandetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×