Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Haha te streszczenia wymiatają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a nie? Przecież Aga ma taki niedobór włosów na głowie, pewnie jej wypaliło solarium, że dam sobie rękę uciąć że ma tam jakiś przeszczep z łoniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:33 Chryste Panie, ja jem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solarium wysusza włosy bardzo, i powinno się dbać o nie i nawilzac ona napewno tego nie robi ,jedynie jak rozjaśni to parę dni po daje odżywki. Rozjaśniaczem pali włosy solarium dosusza i ma siano skopcone! Śmierdzą takie włosy po solarium zawsze skóra zresztą też ma zapach jakby palono była. Dużo dziewczyn osłania sobie włosy ręcznikiem lub czepkiem. Ona kupuje z loreala odżywkę szampon. . To nie jest wystarczające na to co funduje tym włosom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nieustannie dziwię, że jej te włosy po prostu nie odpadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 .17 Nie tylko ty ,ja też. Znów je przyciemnila ta różową farbą. . Cud ze ma włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Jej intro. To coś na wzór filmiku walentynkowego. Totalny haos, nie wiem ile musiała wypić klecąc taki gniot. Te wstawki mówione o sukience od Mikołaja, to chyba wkradły jej się niechcący? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.15 Ona się już urodziła niechcąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mini haul ( pociety maksymalnie: (ciecie) ) Hejo, hejo. Wita sie z nami ... (ciecie) szostego lutego! Czas zapierdziela. Ona wie. Smark. Nie chce wlogow z duupy wzietych. Takich wiecie ... (Tutaj nastepuje aluzja na temat KM). Ona nie chce takich wlogow! (Ciecie)... Ona nie chce codziennosci pokazywac. Nudnej. (Woli w kolko regaly w superdragu i primarku, wnetrze autobusu tudziez taxi :) ). Kreci wlogi kiedy gdzies jedzie. Nowe nam pokazac. (Ciecie). Ona woli krajoznawczo. (Do Stoku :)). Co w trawie piszczy. Smark. Pokaze co zakupila. Podarta siate pokaze. To bedzie hol. Nie musi mowic. Smark. Poczynila zakupy w primarku i superdzragu. Po pe-dze-lek poszla. Smark. Na solarium nie chodzi. Chciala zajsc. Nie zdazyla. (Ciecie). Smark. Pojemnik taki kupila. (Ciecie). Sto percent poliester. Pojemnik na brudne pranie (?). Fuuu. Zawalilo rybami. Niewazne. Kapcie. Pikaczu. Smark. (Ciecie). Ekskluziw szejp. Bidon. Skitelsy. Za funta. (Ciecie). Swieczka. Smark. Slitbambu. Tak wydana swieczka. Slitbambu rzekomo ale egzotyczny. Ona jest frik swieczkowy. Kubeczek purrrfekt :) o, taki. Ona kocia mama. Prze-sli-czny. (Ciecie). Superdzrag. (Ciecie). Batist. Cmok. Prze-pie-kny. (Ciecie). priti end delikejt (delicate hahaha ;)). (Ciecie). Cmok. (Ciecie). Pedzelek. Zakupila kabuki z ril techniks. Taki oto. Ril techniks, smark, to bardzo ladne opakowanie. (Ciecie). Cieszy sie. (Ciecie). Lotermelon slajsys. Plastry arbuza. Boi sie tego saler (sour) takiego na ... Na wierzchu. Zelkow. (Ciecie). Cmok. Reszta wpadla we do koszyka przypadkiem. Taga nagra. (Ciecie). Perfumy. Olpen books nagra. Bajooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha smark cięcie - candy znak rozpoznawczy :) Nie musze oglądać juz wiem co pokazała haha wyświetleń nie nabijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś Ona nie farbuje teraz włosów.Robi prawdopodobnie tonerem albo płukanką .Dlatego co film ma inny odcień tego różo-fioletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja coś słyszałam że to farba jest .. i nawet taka widziałam z loreal. .Płukanka tak mocno nie zbije żółtego tonu. Ale może ma inny specyfik nie farbę mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farba to by jej troche potrzymala kolor, a ona co kilka dni ma inny.Przy myciu te tonery sie wypłukują.Płukanka to faktycznie za słaba zeby takie cudo zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różowa landrynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Landryna chyba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham te stresczenia !!! :D <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś królowa (kiczu) będzie botoksowana 3 rejony, smark ,cięcie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaż walentynkowy hahaha umrę ze smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy poka botoks poka poka czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brandy Corega Rozowa Ladryna Trzepawica-krolowa polskiego Jutjuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem po co jej te cienie do oczu w takiej ilosci.Zawsze tak samo niechlujnie,pociapane i tak naprewde dla niej blendowanie to pomieszanie wszyskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem co ona ma taki trik szyi , to jakiś odr****nerwicowy czy co, ona to robi na zawołanie , w jednym z ostatnich filmów to się strasznie nasiliło ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki, watek sie zawiesza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej bawią te miny ktore strzela przy malowaniu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy, wiem że to czytasz.Siadaj na d***e, odpal swój film, zobacz na siebie!!! Maluj, nagrywaj, tylko proszę, nie rób tych zbliżeń na pomarszczona japkę i daruj sobie ten dzióbek kiedy pokazujesz efekt, bo to jest tragedia z masakrą mnożona przez przypadki nieuleczalne :-D Nieeee błagam nieeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialyscie nie dawac Jej wskazowek i pouczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu pisał o cieniach na powiekach. U niej naprawdę niczego nie widac. Powieki ma pomarszczone jak moja 65 letnia mama, która z tego powodu nie bawi się już w ich malowanie. Dla niej paletki nie mają racji bytu, a podobno ma ich całkiem sporo. Szkoda mi jej. Zagubila się kobieta. Usta w kolorze cukierkowego różu jak u nastolatki. Dziubek przy takich zmarszczkach wokoło ust to samobójstwo wizerunkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu pisał o cieniach na powiekach. U niej naprawdę niczego nie widac. Powieki ma pomarszczone jak moja 65 letnia mama, która z tego powodu nie bawi się już w ich malowanie. Dla niej paletki nie mają racji bytu, a podobno ma ich całkiem sporo. Szkoda mi jej. Zagubila się kobieta. Usta w kolorze cukierkowego różu jak u nastolatki. Dziubek przy takich zmarszczkach wokoło ust to samobójstwo wizerunkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co by nie mówić to Brandy czego sie nie dotknie to sp*********.Malować sie nie umie a i z tytułu sfatygowanego lica powinna do minimum sie ograniczyc.Wlosy to juz przeszla samą siebie. Ona koniecznie chce wyglądać jak wyuzdana suczka a tak naprawde wygląda jak stara przechodzona pani z Pigalaka,ktora za chwile bedzie dopłacać zeby ją ktoś"pouzywał" Tak naprawde to ona kreuje sie tak jak Pawiana to kreci,zeby jej nie zostawil znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×