Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Pos koniec fimiku to jej partner juz ledwo na nogach stoi chwiejemy sie oj chwiejemy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie partner to nie partner to bylky maz obecny narzeczony przyszly maz a chwieje sie chyba Z milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś Koleżanko myślę że się mylisz. To jest jej sponsor,fakt jest byłym mężem a obecnie sponsorem.I tylko dlatego Acc pali franka.Po remontach i wyprasowaniu sobie lica sponsor straci status niby narzeczonego. Brandy wydłużyla liste życzen,dojdą policzki (podniesienie policzkow) Wiec jeszcze troche tej milosci bedzie;-) do portfela. A tak pozatym to Ona tylko robi zabiegi chwilowo poprawiaje jej wygląd. Rzadnych sensownych zabiegów czy pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze jaki wstyd tak pijanym nagrywać. Ona jak zulowica z pod latarni. A on ledwo stoi się chwieje. Nagranie pijani dlatego głos wyciela myśli ze ktoś głupi jest. Belkotali pewnie nie ziemsko. Obrzydlistwo. I ona ma zmarchy wokoło ust co jej oszpeca teraz te napompowane czoło. Okropna . Zębiska rodem rekinów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest kilka dni po botoksie i poszla juz na solarium i pila alkohol? No brawo Brendi! Z pewnoscia efekt sie utrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie widzki i kafeteria nic by nie zrobila z buzią.Ona twgo poprostu nie widziala.Teraz dzieki temu co moze poczytac o sobie,jak inni ją widzą wziela sie troche za siebie.Ale niestety od doopy strony. Ona ma podejscie takie że jak sie napompuje to juz cala robota zrobiona i dbac o skore nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawajcie Jej antyrady,no narazie za bardzo Jej slodzimy I za piekna bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corega Brandy Candy to taka Izabela Kisio Skorupa nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acc cokolwiek nie zrobi czy przyodzieje to i tak bedzie wyglądała tandetnie i tanio.To juz taki typ.Dla korzyści robi z siebie lafirynde bo to akurat kreci Pawiana. A te kneblowanie drzwi w pokojach u dzieci to przebija juz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popierdzielona zasowki w pokojach dzieciom pozakladala no masakra. Nie mogę na nią patrzeć ona jest pół mózgiem w dodatku nie dorobiona z każdej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu miał rację, że to nie problem z głosem w filmie, tylko zapewne tak bełkotali że nie szło by ich nawet zrozumieć. Jak oni jeszcze mieli wypić drinka przed wyjsciem! Tak mówiła, a pewnie na jednym się nie skończyło, to już byli wstawieni jak wychodzili, a tam już tylko się doprawili. O niej nie wspomnę, kobieta a tak się nie szanuje. Już by chociaż nie wstawiała tego żałosnego meliniarstwa. A on - nie wiem, ona jest dumna z tego ze on wiecznie się upija, oczy mu się rozłażą, aż mnie to na rzygi zbiera, mina rozmemłanego żula spod śmietnika, ledwie stoi to to na nogach. A jej widzki kochane słodzą w komentarzach jaka to sweetaśna para. Albo idiotki, albo patolki, albo chętne na paczki. Innej opcji nie ma. Jak nie przepadam z Myśliwcową, w sensie tematyki, to ostatnio jak oglądałam, to mówiła po prostu w co ubiera się z mężem na wyjście na walentynkową kolację i jakoś tak u niej wszystko to brzmiało normalne, słychać było zadowolenie w głosie, podekscytowanie. A u Brandy to dosłownie jak wypad do knajpy na chlańsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pojmuję, baba bzyka się, wychodzi do knajp i przesiaduje w domu z ojcem swojego dziecka i niby razem nie mieszkają??? Gdzie tu kurde sens? Wiem że benki, ale chociaż nie robiła by z siebie pośmiewiska pokazując się z Pawianem i udając samotną matkę. Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu jakiś głupi Tag wrzuciła. Widać, że ona już totalnie wyczerpała wszystkie swoje pomysły na ten kanał. Na początku swojej "kariery" na YT wrzucała po 3 filmiki dziennie (!), więc nic dziwnego w sumie. Ile można oglądać w kółko to samo? Jeju, Candy, a potem blokujesz ilość subów, bo wstyd, że nie przybywa. Ludzie się zwyczajnie nudzą, bo ten kanał jest O NICZYM. Myśliwiec np. ostatnio zaczęły mi się nawet podobać jej niektóre filmy. To taka pozytywna babka, że miło jej się słucha. A Brandy co? Nic tylko haul, tony szmat, kosmetyki, którymi nie potrafi się malować albo tagi. Ech. Skończyła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabian rechotal, a ona twarz kamienna. Wbrew temu co mowi w niej nie ma radosci zupelnie. Tez mysliwiec to nie moja ulubienica ale co za roznica miedzy nia a kendi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona w ogole malo sie usmiecha. Glownie to sarkastycznie. Nowy tag...ciecia, siorbanie i mlaskanie, bujanie sie i irytujaca gestykulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze ona specjalnie tak go upija, bo potem spi nabzdryngolony i moze mu pieniadze z portfela podkrada? Kij ich tam wie. Jednym slowem PATOLOGIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśliwiec się chociaż stara i ma estetyczny montaż, a nie 3 miliony cięć co kilka sekund, bo zdania nie potrafi złożyć jak Kendi, która poucza innych, jak montować filmy. Też fanką KM nie jestem, ale przynajmniej da się ją oglądać i coś tam stara się pokazywać. Candy chyba myśli, że tak oczaruje ludzi swoją paskudną osobowością, że nie ma potrzeby starać się o jakość filmów. Wrzuca, bo wrzuca. Gwiazda się znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Mysliwiec w pore sie od niej odciela. Na fibre jej to wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko dzieciaków, że muszą oglądać tych patoli. Byłoby mi wstyd, gdyby moja matka w tym wieku ufarbowała sobie włosy na różowo, łaziła z kolczykiem w nosie i ubierała się jak nastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://zapodaj.net/d51aea083bcb4.png.html JA tu żadnej różnicy po botoksie nie widzę. Na filmie walentynkowym dodała foty które przepuscila przez filtr i ma wygladz twarz rozświetl zdjęcie itp . A nagrywala na końcu z mocnym swiatlem przy którym nie widać jej pyska. Jest tak zdezelowana ze ten botoks mało co jej tu dał. Nie zadbana przesuszona brzydka baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy takie zdziwione jestescie:-)?Przeciez oni tak funkcjonują.Pic Candy zaczyna popołudniu w najlepszym przypadku jak pajaca Pawiana jeszcze nie ma ,pozniej on dołącza do niej i tak do poznego wieczora.Pozniej Candy Brandy rozklada nogi przed Pawianem w ramach zapłaty.On finansuje jej nie tylko zabiegi,prezenty ,alkohol i inne uzywki.On ich utrzymuje bo z zasiłkow to ona co najwyzej na zycie miała i to bez fajerwerkow. Przypomnijcie sobie filmy z czasu kiedy sie rozeszli.Nie latala ciagle po sklepach i nie kupowała wszystkiego hurtowo.Z prostego powodu.Brak wlasnych funduszy:-) Wiecie jak to sie nazywa?Mozna to nazwac sponsoringiem ale można tez bardziej dosadnie. Szkod tylko dzieci ze na taka moralną zgnilizne musza patrzec.Bez powodu Pawiana rodzina sie nie wypiela na nią/nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie rozwala ten syf w domu.Jak tak mozna funkcjonowac.Ze jej nie wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo tak syf wszędzie coś leży nic nie ma swojego miejsca. Zrobiła fotkę dala do filmu stoi pod ścianą w tej sukience na walentynki a na podłodze syf okruchy widać nie odkrzurzane, przedłużacz kable no estetyka foty piękna!jak na YouTuberke to żenada ze nawet o to nie zadba. Jak nagrywa stroje jakieś i łazi po pokoju to normlanie jak taka tania d***** staje tyłem do ściany, pozuje chodzi prezy się jak do playboya. Ona jest obrzydliwa wręcz. Jej morda aż odpycha jej głos przepity i wiecznie siorbala nosem smark smark fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam ,że gdyby wróciła do wcześniejszego ciepłego blondu , zmieniła styl ubierania- wyrzuciłaby te wszystkie młodzieżowe błyskotki i zniwelowała różowo-liliowe usta, a przedewszystkim zrezygnowała z tej solarki... to mogłaby wyglądać naprawdę dobrze ,bo co by nie mówić figurę to ma naprawdę dobrą.. Gdyby wprowadziła do swojej diety dużo wody , warzyw i trochę ćwiczeń , mogłaby wyglądać dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le haha rakieta buhahahaahah ten komentarz pisał pijany Pawian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wpadłyście, ze te drzwi miały zasuwki przed ich wprowadzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×