Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość gośćiza
Marzalena1 gratuluję! Dbajcie o siebie. Orzeszku współczuję Ci naprawdę jest mi przykro i życzę Ci jak najlepiej. Uda Ci się zobaczysz. Ja mam termin na piątek, mały uparty póki co,nie spieszy mu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Dziś termin Izy ciekawe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
Kochane, urodziłam 5go lipca. Niestety cc. Ale mały wygląda jak laleczka i jest zdrowy. Ściskamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko31
Gratulacje Iza. Dužo zdrowka dla was życzę ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje Iza wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje! Super że mały zdrowy. U mnie bez zmian. Lato na luzie. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Izus ale fajnie ze masz już serduszko przy sobie :) dlaczego misialas mieć cesarskie cięcie ? Coś było nie tak ? Madzia jak i ciebie ? Jak się trzymasz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
Dziękuję Wam ☺️ Lwica cc, bo tętno wypadało, okazało się że miał nożke 2 razy owinieta pepowina.jak Się czujecie? Który to już tc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
hej dziewczyny!:)u Nas dzisiaj 15t1d byliśmy u lakarza ,maluch nie chciał pokazać co ma między nogami:(wszystko dobrze, ja schudłam pół kg a maluch jest większy niz standard w 15 tygodniu ale dobrze, bardzo *****iwe jest i czuję od jakiegoś czasu jak mnie gilgocze, brzuszek już mam, upały i lato to dla mnie koszmar, dzisiaj w sklepie słabo mi się zrobiło i jak usiadłam na krześle to nie mogłam wstać, nogi z waty,czarno przed oczami, wymiotować się chce.... Raz jest dobrze a raz masakra. Jak u Was ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hdbbdjdjdnsbdbbxhx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bgffgjkmnvvcssfhb bnbhhcc hvcv hb bb gbh & n bvv vb b. Bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Hdhdbdb bdhhdhdbd bsnsnbxx bxbnxnxb nxnxnnxnx bdbxbbdbx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vndnd
Bdhdndndbsn jdjdjdjnsjd jskakkakaks jfjfjfjdjdjdjn. Jfnfnnd nsjsnbsnd nxjd bxbdbd djd dj dbdjd dbjd d d dbd d f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bndjsmamamns bdndnnd hdnsnnsnd jsjskskkskssn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chopdth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bbsnsnsnsnsjksksksjdndjdjjdjd jdjdjdjjdjdjdjdjdhdhdhhdhdhdhdhdhdhdhd hdhdhhd jdjdjdn jdbd d bdbdbdjdjdjjd jjdjdjdjjd jdndndbhdhdhdhd ndndndnhdhd hdndbdbbd jdbdb bxbdbd bdbd hdbdbhdhdjajks ndjdjdjndndnd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzjaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
o już się załadowało :)we wtorek 11 byliśmy na badaniu ,byl to nasz 15t1d i okazało się że maluch waży 120g i 14 cm długi. Jest większy niż powinien być w tym tygodniu ale lekarz powiedział że nie ma czym się martwic. Znacie może taki przypadek ? Ogólnie wszystko jest okej, mam zapalenie pęcherza dalej... Dostałam lek ale nie pomogło mi:( jak u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Moje wszystkie skarby są od początku większe niż powinny czasem się rownaly czasem wyprzedzaly a ogólnie zawsze były za duże. Będzie dobrze. U mnie musi być dobrze w szpitalu sobie jesteśmy. Zobaczymy co dalej oby jeszcze.miesiąc w brzuchu powiedzieli i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już we wrześniu będzie realizowany projekt ,,Mamą być!", do którego udziału serdecznie zapraszamy. facebook.com/projektmamabyc Polub Nas i przekonaj się, że warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Najważniejsze ze wszystko dobrze się skończyło i masz już maluszka ze sobą :) szkoda Em ze nie wiesz jaka płeć bo tu znów to oczekiwanie na wizytę będzie się dłużyło :) Madzia co ty robisz w szpitalu ? Jak się ogólnie czujesz ? Opowiadaj !! Mój tez jest większy od normy o 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co słychać dziewczyny? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ktora z was pisala ze miala za wysoka prolaktyne i ja ustabilizowala i nareszcie sie udalo? Ile to trwalo? Pozdrawiam M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Cześć M Ka posalam o powiększonej prolaktunie. Na szczęście już w 2 cyklu starań pani doktor zaleciła ci badania wiec długo nie szukaliśmy przyczyn. Zaczęłam brać bromergon około 3 miesiące i chyba w 3 albo w 4 cyklu się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Niestety nie wiem co mam w środku :(może dowiem się 8 sierpnia :) a Wy kiedy wiedziałyście ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Ja już widziałam w 13 tygodniu :) Em dowiesz się płci buc może w moja rocznice ślubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzeszek88
Ja nadal się staram niestety nic z tego czasem się boję że niegdy mi się nie uda starałam się wyluzować nie myśleć i nic do tego pęcherzyki od 4 miesięcy w ogóle nie pękają teraz dopiero coś dostanę ale i tak mam przeczucie że nie wyjdzie a niestety moje przeczucie zawsze się sprawdza :( cieszę się waszym szczęściem ale co miesiąc jak widzę @ to placze przez parę dni ...taki mój los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Lwica,no mam nadzieje ze się dowiem ale moja znajoma miała mieć dziewczynkę i za 4 tygodnie rodzi i dowiedziała się że będzie chłopak haha :) Orzeszku może zacznij brać tabletki antykoncepcyjne:) Jak rozmawiałam z lekarzem to po krótkim czasie ich brania odstawi się je i w pierwszym cyklu nawet wyjdzie:)ostatnio rozmawiałam z mojej siostry koleżanka, nawet nie wiedziałam że jest w ciąży i mówiła że tyle się starali i inna koleżanka poleciła jej antykoncepcyje, powiedzieli sobie ze i tak nie mają nic do stracenia :)może zamiast wydawać na lekarzy którzy od 4 msc nawet nie zrobili kroku w przód warto samemu spróbować czegoś? Idź do lekarza i powiedz że chcesz tabletki anty i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
będzie dziewczynka u mnie! :)mam na 28 sierpnia polowkowe :) Jak tam u Was dziewczyny? Madzia jeszcze się turlasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fhsdcf fcddd ffffffvbbbhaas mają dn msnsbns jdbsbnsns jsnnanana jdnndndnd jdnjdjdnd jndksmamsn jdndjndndnd jdnnxndndnd ffffs fsserykla ahntsxcb dsghjrsx kskksksk jskmsms kkkdkd nkjjsjs jjsjjsjs jdjjsjd jjsjjsjsjs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×