Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość gośćmadzia
Orzeszku przykro mi ale zobacz działają więc to dobry znak. A co z pecherzykiem który byl? Masz monitoring więc znajdą sposób na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
Kochana, mogą być jeszcze trudne chwile ale tak jak mówi Madzia i ja cały czas mówię - najważniejsze ze działasz . Będa efekty. Bądź cierpliwa. Będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem zastanawiam się dlaczego musiało mnie to spotkać tak bardzo mnie to boli przecież starałam się razem z wami nawet wcześniej a np Izunia zaraz rodzi a ja ciągle nic jestem wykończona już psychicznie co z tego że działam jak i tak nic nie wychodzi porażka za porażka a kazdy mówi wyluzuj .....nie idzie naprawdę nie idzie nie potrafię odpuścić z czegoś co bardzo pragne :( i teraz ok 3 tyg żeby znowu się starać a czas leci kolejny cykl nie wyjdzie i znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orzeszku ja rozumiem w tym uciekajacym czas bo miałam obsesję ze musi być dana różnica między dziećmi i wkurzalo mnie to strasznie. Odpuszczenie pomaga psychice która czasem może zablokować się ale łatwo powiedzieć gdy nas to nie dotyczy. Ostatnio słyszałam ze dla osób które długo się starają najlepszą jest ciąża mnoga. Podobno leczenie zwiększa te szanse więc mam nadzieję ze spotka cię to co mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
Orzeszku ja Ci się wcale nie dziwie ze masz dosyć.. To niesprawiedliwe, ale co nam zostało? Jakie wyjście? Starać się i być cierpliwym.bo przecież nie zrezygnuje się... To prawda że ja zaraz rodze ale straciłam jedno maleństwo, później też nie mogłam zajść. Klara też straciła i Te nie może jej się udać, to też jest trudna sytuacja. Są kobiety że długo się starają ale udaje się. Musisz wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzeszek88
Halo dziewczyny co tam u was ja czekam na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
Orzeszku nie smuc sie. Ja właśnie sobie zdałam sprawę że jeszcze tylko miesiąc będę bez @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Orzeszku ja niewiem do jakiego lekarza chodzisz ale jak dziś byłam na badaniach to tam jest też poradnia niepłodności starań się o dziecko itp i to wszystko jest na NFZ i były babki na monitoring w ramach tego. Mają wszelkie badania jakie są potrzebne robione na miejscu itp. I opieka lekarzy którzy zajmują się tylko taka poradnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
czesc dziewczyny :)u mnie ok,mdlosci jednak sa dalej :(choroba ustąpiła, został katar i kaszel :( Orzeszku nie smuć się..... :(możesz mieć owu w @ tak jak Ci pisałam :)wszystko przed Wami :*Iza to już? Kurcze ale to zleciało! :)ja czekam na wizytę, mam 13 czerwca i nie mogę się doczekać. Brzuszek rośnie, już jest widoczny jak ubiorę coś przylegajacego :)Madzia jak bliźniaki? Iza gotowa na poród? Lwica jak tam? :) widziałam maz wrócił :)Klara a u Ciebie jakieś zmiany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. U mnie bez zmian. Madzia jaka to poradnia i w jakim mieście co na NFZ przyjmują? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
U mnie cudnie... Znaczy w przyszlym tyg się okaże mam wyniki miliona badan. Ogólnie co tydzień mam wizytę przynajmniej jedną więc np w tym tyg 2 razy słuchałam serduszek. Brzuszek jest ale wszyscy gadają ze za mały na bliźniaki. Już miałam krzywą cukrową więc zobaczymy czy z tym ok. klara A poradnia w Warszawie na starynkiewicza to jest niepłodności i leczenia jakoś tak. Więc podejrzewam ze w innych miastach też jest coś takiego. Akurat jak chodzę do lekarza to babki na monitoring owulacji przychodza rano. Tylko niewiem jak to jest czy trzeba mieć jakieś skierowanie czy jak ale na pewno jest to bezpłatne w ramach ubezpieczenia. Mało to wywnioskowalam że te którym się uda to prowadzą często tam ciążę zdrowe normalne lub jak czesto po wspomaganiu hormonami mnogie. Więc poszukajcie u siebie bo taka placówka to na pewno zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
Emm nie wiem czy gotowa ale czuję że blisko. Chyba mi kawałek czopa odeszło i brzuch pobolewa, więc pewnie skurcze przepowiadajace. Mam nadzieję że posiedzi jeszcze miesiąc malutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hojv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Poznaniu jest na NFZ ale musiała bym co chwilę urlop brać żeby ciągle tam jeździć :( wiem bo mam namiary ale daleko mam bo 100 km :/ j dalej czekam na @ :/ czuję taka bezradność że nie wiem. Emm wiem zrobię jak posalas. Izunia faktycznie zleciało a ja pamiętam jak z tobą czekał na 2 kreski Klara a działasz coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rdxcvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka. U mnie w piątek test owulacyjny pokazał dwie kreski. Dzialalismy w piątek i sobotę. Piersi mi bolą strasznie od dnia owulacji. Czy to oznacza że progesteron jest dobry? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hbhg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Iza ale to zlecialo... Jeszcze miesiąc do terminu. Może jeszcze te 2 tyg posiedzi czy 3. Boże ja jeszcze pewnie 2.5 miesiąca i musze jeszcze się przeprowadzić... Żeby poczekalni tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
Klara mnie też bolały piersi po owulacji, nie do końca się znam ale wydaje mi się że to dobry sygnał bp właśnie hormony pracują. 3mam kciuki! Madzia też masz nie dużo czasu biorąc pod uwagę ile jeszcze roboty przed Wami. A jak się ogólnie czujesz? Emm jak tam?? I Lwica ☺️orzeszku szkoda że ta praca tak przeszkadza, tak czlowiek musi wybierać albo leczenie abo praca.... Masakra. A szefostwo nie za bardzo żeby z nimi pogadać i coś załatwić z tym urlopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
U mnie wszystko Ok :) piłeczka rośnie nie jest za duża na razie mam 4 kg na plusie wiec nie kest złe :) w tym tyg idę na krzywa wiec dziś kupiłam książkę co bym się nie nudziła za bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Lwica przypominasz mi jak piekna byla pierwsza ciaza czas na książki itp.. korzystaj. Zakładam między 10-13 tyg na więcej szans raczej brak. Oby te 10 było .... No ale za to ja mam 7 kg więcej chłopy są wielkie i wszyscy mnie denerwują bo za mały mam brzuch bo ciuchy ciążowe dalej luźne a ja biegam w moich bluzkach. Chociaż biodrowych znów zaczyna boleć i ostatnio mam problemy z nogami.... W tym tyg wyniki krwi więc się okaże co dalej. Em a jak u ciebie? Już po mdlosciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza ja gdzieś wyczytałam ze jak piersi bolą długo to oznacza to że prolaktyna jest za wysoka. Zna sie któraś na tym? Bolą mnie całe piersi i sutki to już tak bardzo ze nawet dotknąć nie mogę. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
U mnie po mdlosciach, apetyt wzrasta haha waga stoi ale brzuch rośnie :)13 czerwca mam wizytę więc zobaczymy malucha :) czuję że dziewczynka będzie :) Zuzia :) Ale to jeszcze się okaże :)kręgosłup mnie boli strasznie, latam siku jak głupia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Klara ja wiem dość dużo ma ten temat bo walczyłam z prolaktyna. Jeśli chodzi o piersi to jak bolą strasznie strasznie przez wiekszosc cyklu to może świadczyć o podwyższonej prokaktynie. Mnie bolały zawsze po odwołajcie aż kilka dni po @ nawet po tym jak obniżyłam poziom prolaktyny. A w cyklu w którym mi się udało nie bolały mnie piersi wogole tylko i wyłącznie sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bola wlasnie sutki i dookola nich. Po bokach piersi nie bola. Tak mam od dnia pozytywnego testu owulacyjnego. W piatek ide zbadać progesteron bo to będzie już 7 dni po owulacji. Prolaktyna też zbadać przy okazji czy lepiej innego dnia? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacielo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Prolaktyne badasz o ile dobrze pamietam gdzieś w początkowej fazie cyklu wiec na razie nie badaj tylko doczytaj sobie :) ja miałam na obniżenie jej bromergon ale tak jak pisałam twoje objawy jeszcze nie świadczą o podwyższonej prolaktynie :) Noo widzisz to tak jak ja miałam masz :) może akurat o czym dobrym to świadczy ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lwica zbadalam te hormony 7 dni po owulacji progesteron 16.5 dla normy do 24 a prolaktyna 28 dla normy do 23. Czyli progesteron chyba ok a prolaktyna podwyższona dlatego te cyce tak bolą. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Pewnie tak. Daj znać jak będziesz po wizycie z tymi badaniami co ci powie lekarz, czy ci coś przepisze na spadek prolaktyny. A jak się czujesz wogole ? Bo pewnie czekasz teraz czy @ przyjdzie czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×