Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość gość
Pogratulujecie jak urodze hehe. Beta prawidłowo wzrosła do 1000. Dziś na usg widoczny byl pecherzyk ciazowy. Lekarz wykluczył ciążę pozamaciczna i kolejna wizyta za dwa tygodnie żeby sprawdzić czy zarodek się rozwinął. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dziewczyny mam problem. W niedziele rano kochaliśmy się z mężem, wieczorem była owulacja strasznie mnie wtedy boli jeden jajnik (w tym miesiącu lewy), ale ból utrzymuje się do dzisiaj. Czuje w brzuchu takie ciągniecie, jajnik dalej boli. Zawsze miewam bolesne owulacje p, ale trwają jeden dzień góra, a ten ból ciągnie się już od czterech dni. Czy któraś z Was miała tak i była w ciąży ? Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola może p echerzyk nie pękł i przekształcił się w torbiel. Ja przed ciążamu zawsze miałam objawy takie jak na @. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dziewczyny jestem na początku trzeciej ciąży około 6 tydzień. Bolal mnie brzuch mocno jak na @ bralam nospe i po kilku dniach przeszlo.Parę dni temu na wizycie widziałam pęcherzyk ciazowy. Kolejna wizyta za 2 tygodnie. Nie wiem czy powinnam się martwić czy nie ale nie mam zadnych objawow ciąży tylko piersi bolą ( biorę duphaston i acard). Nie czuje wogole żeby w brzuchu cokolwiek się działo.... Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Klara, na tym etapie ciąży nie ma objawów, jedynie nasza psychika może ja stworzyć :) nie martw się :) mnie bolał brzuch jak na @ do jakoś 3 miesiąca i też wszystko okej było :)stres Ci nie pomoże, ciesz się fasolka i gratuluję! :) Ja za to dziewczyny mam dzisiaj 28t4d i do 3 dni leżę w łóżku,moge wstawac tylko do łazienki i coś zjeść, ciąża zagrożona,szyjka się skraca, wizyta 24 i zobaczymy co dalej, oby nie szpital i oby szyjka się zatrzymała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emenemsik oby dobrze było. I U mnie niestety źle. Leżę w szpitalu. Beta słabo wzrasta. Na usg pojawiło się tętno dziś powtórka. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara będzie u Nas dobrze :*trzymam kciuki:*nie poddawaj się i nie załamuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara, pytałaś na innym wątku jak wyglądały moje bety. Przy cyklach 30 dniowych moja beta 5 dni po terminie @ wynosiła niewiele ponad 100. I mimo, ze przyrosty były, to nie mieściły sie w widełkach które wskazywały dany tydzień ciąży. Przykładowo, będąc w 7/8 tygodniu moja beta wskazywała na 6. A normy w labolatorium były naprawde rozpięte. Do tego doszły plamienia i dopiero USG pokazało ze zarodek sie rozwija. Słuchaj co lekarze widza na USG, nie patrz na cyferki bo u mnie szczęśliwe rozwiazanie graniczyło z cudem. Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Klara jak u Ciebie? Ja jeszcze tydzień w domu, mam ta luteine dopochwowo ale świruje w domu i mam nadzieje ze wszystko się ułoży, jeszcze tyle szykowania dla maleństwa.... Nawet ciąża nie można się cieszyć bo zawsze coś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, tętno znikło. Beta rośnie słabiutko. Wypisali mnie do domu. Mam wrócić w poniedziałek żeby się upewnić. Pewnie zabieg będzie. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, tętno znikło. Beta rośnie słabiutko. Wypisali mnie do domu. Mam wrócić w poniedziałek żeby się upewnić. Pewnie zabieg będzie. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Em dasz radę Klara wierzę w ciebie. Ja przelezalam wakacje w szpitalu poznałam wiele kobiet które od pocztaku ciąży były na patologii to da się przeżyć wszystko dla malenstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Klara jak tam? Ja dzisiaj do lekarza mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32dc test negatywny a @ brak. Czy ktos mial przy cyklach 31 pozytywny później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
My plackiem nie leżymy ale oszczędzamy się bardzo :)jest okej, byle do 36 tygodnia. Teraz mamy 31,blizej niż dalej :) luteine dopochwowa zamienił mi pod język bo podraznilam się i stan zapalny się zrobił :/ za tydzień mamy wizytę, może dowiemy się czegoś więcej :) mam bóle dosyć silne ale krótkie z lewej strony na wysokości biodra/miednicy ,miała któraś z Was tak? Nasila się jeszcze przy tym jak mała się rusza ale na usg nic nie widać żeby coś tam było, lekarz sprawdzal kilka razy bo boli mnie od dłuższego czasu. Co do bety to ja nie sprawdzałam tego, poszłam w 6 tygodniu do gin.powiedzial że jest pęcherzyk ,3 dni później trafiłam do innego lekarza(ten co prowadzi mi ciążę) z plamieniem i było już serduszko, dwa tygodnie później w 8 tygodniu widziałam już moja mała fasolkę :) chyba nie ma co patrzec na bete bo spotkałam się wiele razy ze jest inna niż wychodzi z usg itd. Klara jak u Ciebie ? Madzia jak chłopaki? :) reszta dziewczyn co słychac ?:) opowiadajcie !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znów w szpitalu. Okazuje się że ciąża z usg wygląda na 6t1d a ż OM to już prawie 10 tydzień. Tętno nie wyczuwalne. Dziś robili mi betę i jutro rano też zrobią i jeśli spadła to czeka mnie zabieg. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Jaki zabieg? Moim zdaniem powinnaś sugerować się usg bo @ to różnie bywa :)a beta to tylko krew. Nie wiem, może inny lekarz czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Klara zycze ci aby bylo jak u mnie , tez mialam roznice w wieku ciazy i wszystko okazalo sie byc dobrze teraz jestem juz w 22tyg ciazy, mysl pozytywnie ja do tego mialam jeszcze plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Jak tam dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zrobić test, a potem upewnić się u lekarza. Ja chodzę do bardzo fajnej pani doktor Beaty Chołys- Duszyńskiej i ona całkiem spoko jest, jeśli chodzi o takie kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet sie nie spodziewałam że bede w ciąży. Po jakimś czasie zaczęłam sie dziwnie czuć i poszłam do lekarza. Jak dla mnie to i tak byka i jest bardzo dobra wiadomość. Mały się we mnie rozwija, odpowiednio sie odżywiam żeby jemu nic nie zabrakło. Lekarz dla bezpieczeństwa zapisał mi dicofer, żebym uzupełniala poziom żelaza w organizmie. Bo w ciąży szczególnie jest on bardzo potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Gość nie wiem kim jestes ale gratuluję! :) tak to prawda, żelazo ma duże znaczenie, ja na koniec ciąży dostałam magnez b6 bo miałam często skurcze ale te tzw. bezbolesne :) w poniedziałek 36 tydzień, we wtorek mamy lekarza bo od 26 tygodnia odwiedzamy go co dwa tygodnie niestety przez skracajaca się szyjkę :( chociaż powiem Wam że chętnie już za tydzień bym rodziła:)chciałabym żeby mała była z nami już, mimo ze bardzo malo przytyłam bo 7 kg i mam malutki brzuszek to jest mi strasznie ciężko, kręgosłup mi wysiada i zgaga okrutnie męczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Em szybko zleci. Ja już zapomniałam jak strasznie niewygodnie mi było. Teraz każdy dzień jest niespodzianką. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jak tam dziewczyny?orzeszek jestes?.?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×