Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Nie mogę w to uwierzyć szukam endykronologa na NFZ i terminy na 2019!! Mam skierowanie a nie mogę iść nawet do lekarza :( u was też takie terminy ? Nawet prywatnie mają kiepskie terminy bo za miesiąc. Do tego wizyty od 130-180zl brak słów. Zostaje mi prywatnie iść :( bo nikt inny nie da mi na zbicie TSH leków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Orzeszek tak jest. Moja przyjaciółka chodzi do endykrynologa na nfz to jakoś na listopad ma wizytę a zapisywala się w zeszłym roku. Chodzi prywatnie zawsze i jak dostaje skierowanie. na badania to zawsze mówi ze 200 zł same badania ja kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
u mnie szybciej i prywatnie 100 zł ale sama droga Orzeszku będzie Cię kosztować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Ja mam wizytę Iza 10 kwietnia kolejna :) orzeszek z tego co się orientuje masz typowe objawy owulacyjne wiec spokojnie :) Madzia u mnie 15 tydzień i mówię codziennie do mojego maleństwa żeby dał jakiś znak żeby tatuś mógł poczuć i się pożegnać jak należy bo najprawdopodobniej w następnym tygodniu wyjeżdża :( Em dostałaś jednak.. No szkoda ale głowa do góry najważniejsze ze masz Ok podejście :* orzeszek dobrze ze w końcu coś ruszyło. Ja przedwczoraj dzwoniłam do dentysty na NFZ mówił ze termin pod koniec kwietnia w takim razie poprosiłam żeby zapisał mnie na wizytę prywatnie i znalazło się miejsce jeszcze tego samego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Lewica zobaczysz że ma odjezdne kopnie hehe :) a jakie mam mieć? Marudzenie i zalamywanie się nic nie da a nawet pogorszy. Cieszę się tym co mam i robię wszystko żeby osiągnąć wiecej (dzidzie) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Lwica, ja poczułam w 19 tc a tatuś to ze 2-3 tyg później :-p A dokąd wyjeżdża Twój? Do pracy? U mnie do dentysty prywatnie 3 miesiące się czeka . nawet z bólem nikt nie chcę przyjąć. Masakra . A wczoraj byłam w szpitalu tam gdzie chodzę do gin. I było 2 więźniów przyprowadzonych. Jeden do laryngolog a a drugi do kardiologa . oczywiście bez kolejki. Wszystkich szlag mało nie trafił ze normalnie miejsca są na przyszły rok a te gnojki od razu wchodA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Tak wyjeżdża do pracy na sezon (2 miesiące i wróci ) No właśnie tak myślałam ze nie doczeka się ze dopiero jak wróci nadrobi :) ojj to jest chore mówi się ze dzieci w szkole musza płacić za obiady a tam jedzenie maja za darmo.. bez komentarza. Ale się dziś wyspalam w ciągu dnia pewnie znów nie będę mogła spać w nocy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Z tymi więźniami to masakra. Ale w sumie moi rodzice juz dawno zartuja że na starość to tylko kogoś okraść czy coś to trafia do więzienia bedzie jedzenie lekarz towarzystwo itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodzwoniłam się do lekarza Endo. I powiedział mi że mam zrobić jeszcze badanie przeciwciał aTPO i zadzwonić do niego jeśli będą złe to przepisze mi leki bo blagalam go przez tel żeby mógł mnie przyjąć szybciej i mam termin na 27 kwiwtnia. Biorę 17 tabletek dziennie bo tyle mi wtamin i suplementów dla kobiet starających się przepisał gin. Biorę się za siebie !! Mam nadzieję że się uda w ciągu tych 3 cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Orzeszku uda się w 1:*ja w nas wierzę bardzo mocno! W Ciebie bardziej niż w siebie nawet chyba! :)a ja jutro znowu zostaje z dzieckiem szefowej, fajny jest niunio ale strasznie mi go szkoda, uważam że nie ma jelitowki bo trwa to od piątku już tylko zle odżywianie go, mają kasę i jeżdżą na obiadki różne, a jednak dla 2 latka i jak był mniejszy to domowy obiad jest lepszy ale no co ja zrobię ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzeszek88
Emenemsik a ja właśnie wierzę w ciebie bardziej przyzwyczaiłam się że wszyscy tu zachodzą pokolenia a ja niestety nie :( mimo że już rok na forum jestem no ale nic nie poradzę robię co mogę naprawdę obliczył wszystkie swoje tabletki wyszło mi że dziennie biorę 17 gorzej niż babcie :) ale co zrobić biorę olej z wiesiołka, witamine B complaks magnez będę od dzisiaj pić wapno do tego wita d+K2 no i ten ovarin i czekam za lekiem movarian bo nigdzie w aptece go nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ja jeszcze usilnie się staram... Nie zapominajcie o mnie hehe i kciuki za mnie tez trzymajcie. Ja wam też kibicuje. Orzeszku to co Ty za tabletki jeszcze bierzesz? Ja biorę euthyrox, jod, ovarin i do owulacji wiesiolek. Swemu daje zestaw witamin dla mężczyzn. 11 dni do okresu mam. Oby się udało.. .. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Klara w Ciebie też wierzę! Trzymam kciuki za każda z Was dziewczyny! :* zobaczycie że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara trzymam kciuki jasne :* to oby nie przyszła ta @ a ten ovarin długo bierzesz ? Ja biorę duzo tych pigułek bo podwójne dawki kazał mi gin. A olej z wiesiołka biorę bo sama sobie kupiłam bo czytałam że pomaga nie mówiłam mu o tym bo zapomniałam ale chyba nie zaszkodzi. Kurcze oby się nam udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ovarin biorę dopiero drugi cykl. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Też brałam wiesiolka. W tym cyklu co zaszlam. Tylko pamiętajcie że można go tylko do owulacji, bo zahamować może. :) Uda Wam się zobaczycie ;) Masakra te 17 tabletek Orzeszku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Ovarin 1x1 -Miovarian 1x1 -Magnez 1x1 -Kwas foliowy 1x1 -Olej z wiesiołka w aptece mówiła mi 2tab x3 -witamina D3 2000 +K2 mam brać 2x1 (na opakowaniu pisze że jedna na dzień ) - witamina b complaks 2 tab X3 ( razem 6 dziennie a na opakowaniu pisze że jedna i nie przekraczać dawki ) Co o tym sądzicie ? Teraz to już sama zgupiałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Ja nic nie biorę. Zobaczymy jak będzie. Odstawiłam wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek z wiesiołka nie hamuje owulacji tylko może powodować skurcze macicy co może utrudniać zagnieżdżenie zarodka albo doprowadzić do poronienia więc Iza ma rację tylko do owulacji można go brać. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten mój gin zajmuje się naprędce ilością slyszałyscie o tym ? Dzisiaj się dowiedziałam macie jakieś opinie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
368

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MDJHU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Ooo orzeszek to dzięki temu korzuchowska dziecko niby poczela. Wszystkiego warto spróbować tym bardziej że dał szansę na następne spotkanie już z dwoma kreskami Mi od 3 dni macica szaleje i jamniki znaczy więzadła i jak to tam się nazywa. W ciąży 3 dni brzuch zaczął wystawac muszę robić odpoczynki z nogami w górze. Rano wstaje i jest super po czym po 3-4 h przerwa mam nadzieję ze to się uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciągle myślę o tej witaminie b czy nie za dużo jej mam brać 6 tabletek a na opakowaniu pisze że jedna i nie przekraczać dawki zalecanej :/ ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orzeszek poczytaj sobie skład ovarinu. Tam jest już kwas foliowy, wit D, B5,B6,B12. a ty dodatkowo bierzesz to jeszcze, to lekarz tak zalecił? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Ciężko mi powiedzieć. Kurde witaminy też można przedawkowac. A tu 5 tabletek więcej masz brać.... Ja bym pewnie sobie zmniejszyła o połowę :p Ale to ja i nie chcę Tobie nic doradzać. od Ciebie zależy. :) Przypomniało mi się co do wiesiolka to ja robiłam dwa podejścia bo na początku zle się czułam. Kręciło mi się w głowie i serce walilo. Później drugim razem wzięłam mniejszą dawkę i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×