Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość Emenemsik
Dzisiaj nie dałam rady :(4 ,7 KM w 33:01 min. Okropnie mi się bieglo !jakaś kolka czy jajnik strasznie mnie bolało... Tylko lewa strona! Lecę się kąpać i do łóżka :)jutro praca :( Madzia zakładaj Instagram i pokazuj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Em dobra jesteś.... Ja ledwo 4 km w 30 min robilam jakoś bieganie i ja to różne bajki. Wyluzuj jak zaczęłam się starać to na siłowni miałam zadyszke jakbym umrzec miela marsz pod górkę mnie wykanczal a jak naprawdę byłam w ciąży to miałam ochotę iść na trening z ciezarami a na tbc stwierdziłam ze powinnam na jeszcze jedne zajęcia iść bo jakoś niezmeczona jestem. Wypij lampkę wina i uwolnij mozg na chwile. Tak dla zdrowia psychicznego. łatwo mówić wiem ale to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
No nie wiem czy lampka wina to dobry pomysł, w piątek nalałam sobie ok.150 ml piwa 2% wypiłam plowe tego co nalałam i fuuu.... Madzia gdzie Twój Instagram??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Myśle ze brzuch boli ale nie z tego powodu. Mam straszne problemy z zaparciami i cokolwiek zjem umieram z bólu. Nie wiem czy to jelita czy co.. ale taki mam News dzwonię do szefowej ze nie przyjdę do pracy bo się złe czuje a ta do mnie idź do lekarza i idź na chorobowe już do końca ciąży ! Ale fajnie cieszę się bo chciałam jej o tym sama powiedzieć ale strasznie się stresowałam i dziewczyny od dziś laba w domku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
O Kurde Klara... A lekarz nie powiedział Ci?? Oby nic się nie stalo... Madzia faktycznie, najgorsZe co może być to to że dużo roboty przed wami i tak to ciąży psychicznie. Emm Ty dobra agentka jesteś , mnie jakby coś bolało to na bank bym nie poszła biegać. Ja w ogóle anty sportowa jestem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara ja też brałam do pupy :) pisałam upławy bo właśnie z tamtą byly. Jeszcze 3 dni po jednej będę brać. Nie przyjemne jednak to jest mam nadzieję że więcej nie przepisała mi tych czopków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ulotce tych czopkow jest napisane że to są czopki do o***tu. Ja ich nie brałam jeszcze bo chce skonsultować to z innym lekarzem. A Orzeszek pisze że ma po tych czopkach duże upławy więc może je aplikuje nie tam gdzie trzeba. Orzeszek zapytaj lekarza czy Na pewno do pochwy masz je przepisane. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli tam gdzie trzeba hehe a kiedy masz wizytę kontrolną żeby sprawdzić czy pomogły? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po następnej miesiączce czyli @powinna być ok 4 kwietnia czyli tak 11 kwietnia mam przyjść bo chce zobaczyć czy będę mieć normalna @ a może pójdę za tydzień już do niej czy coś tam widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Lwica to cudownie hihi. Znaczy przekichane teraz zaczniesz kombinować mózg bez pracy za duzo komplikuje spraw. Na zaparcia burz siemię naprawdę dosypujemy do jogurtu czy coś. Niestety zaparcia zgaga hemoroidy cały urok stanu błogosławionego. Boże wiecie jaka ja niebormalba jestem.... Właśnie mam dylemat ze jak się przeprowadzimy to będą 3 sypialnie jedna duża. Dla bliźniaków i ja mam problem... Ze jak Beda różnej płci to kiedyś będą chciały własne pokoje analizuje problemy które bede.miała najwcześniej za jakieś 8 lat. Mój mózg wszedł wstań ciazowego debilizmu.... Sama miałam pokój z bratem jak miałam 7 lat a on 2 a ja mam problem ze dwójka 7 czy 10 latkow bedzie pewnie chciała własne pokoje .... Nie wytrzymam zaraz sama ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Nareszcie ! I tak się dziwię ze pracowalas do tej pory. Tym bardziej że zle się czujesz... No i tak jak mówi Madzia teraz będziesz kombinować. Na też taki miałam czas że zamartwialam się czy zdążę wszystko kupić przygotować itd. A teraz wiem że trochę niepotrzebnie się nakrecalam, ale tak to jest. Nie masz czym się zająć to myślisz. Madzia Tobie się nie dziwię bo ja też bym się zastanawiała jak to wszystko zorganizować szczególnie dla 2 a w sumie 3 dzieci. A jak Synek ? Dokucza czy grzeczny? Ah już rozumiem Klara, myślałam że zaczelas używać nie tam gdzie trzeba :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Tez się cieszę i fakt boje się tego rozmyślania i wogole :D Madzia wcale się nie dziwnie ja pierwsze w drodze i sama się zastanawiam co i jak gdzie i kiedy a co dopiero ty :) Iza ja już bym chętnie sama coś kupowała przygotowywała i wogole a tobie zostało tylko 15 tygodni zleci jak z bicza strzelił :) Em i jak @ ? Przyszła ? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Iza to wcale buenusi być 15 równie dobrze może być 11 czy 12 hihi. Czerwiec pewnie zacznie się od składanie mebli i wielkiego prania. Ciesz się ostatnimi przespanymi nocami. ja właśnie dziś zdradzilam mamie ze przeraża mnie wyjecie rzeczy po synku pranie prasowanie i w ogóle i stwierdziła ze ona wszystko to zrobi a ja tylko posegreguje rozmiarami itp. Hihi. A synek hm mam wrażenie że ogólnie lepiej ale i tak tak raz dziennie musi foch być. Chociaż nie da się tego w żaden sposób porównać z tym co było jeszcze 4 miesiące temu. Jak pomyślę ze nastepny bunt 2 latka mam przeżyć podwójnie to chyba już zacznę melise parzyć. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanah
Witam Piękne Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanah
Pomóżcie bo chyba wariuje.... Mam 6 dni do okresu i przestała smakować mi kawa... Mam po niej niesmak w ustach i mdli mnie... Do tego ciągle mi się odbija... Temp. 37.3 - 37.5... Mam już jedno dziecko ale wcześniej nie miałam prawie żadnych objawów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Nie nie mam @ ale boje się że przyjdzie bo znowu śluzu mi dosyć sporo zleciało ale jest jakby bardziej żółty! Nie wiem co myśleć już. Brzuch nie boli tylko kręgosłup troszkę . Ale to czasami, ogólnie to ciągle bym coś jadła, Jak wcześniej mogłam jeść codziennie batona tak teraz nie, jakoś tak nie ciągnie mnie do czekolady. Wczoraj jak biegałam to patrzyłam na wózki w witrynie haha:) No i złapałam się kilka razy na łapaniu za brzuch :) nie wiem czy to coś znaczy ale wiem ze nie było to celowe, Jak się orientowalam że znowu dotykam brzucha to śmiałam się sama do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Nanah temp podwyższona ewidentnie. Ale może jeszcze spasć bo 6 dni do @ to jeszcze sporo. Może spaść dzień wcześniej. Ale temp mierzylas w pochwie? Teraz trudno cokolwiek poradzic, trzeba czekać do czasu miesiączki. Mdłości mogą być spowodowane hormonami ale niekoniecznie ciazowymi. Różnie to jest. :-) a starasz się o dzidziusia czy tak tylko moglo ' się przytrafic'? Prawda Madzia ze może być mniej tych tygodni :-p ale oby niem bo podoba mi się termin porodu :-p poza tym mój facet się szykuje na poród 7go lipca i tyle :-p Widzisz. Mama Ci na pewno dużo pomoże więc nie martw się na zapas ;) ja bym chętnie już szykowala ciuszki ale poczekam aż będzie ciepło i na dworze wysusze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Dalej cisza <3 mam nadzieje ze coś w tym jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emenemsik a kiedy będziesz test robiła? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Jutro kupuje więc pewnie w czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku poradzicie mi bo teraz jestem zielona :/ byłam u ginekologa i kazała zrobić mi badania w sumie ja ją poprosiłam więc napisałam mi na kartce ploraktyna TSH i inne. No więc poszłam do lekarza rodzinnego i mówię że przyszlam bo od roku sie staram i nic i czy da mi skierowanie na badania a ona do mnie że gin powinna mi wystawić bo to jest leczenie w jej dziedzinie i nie mam dać się zwieść bo to jej rola żeby mi dała. Rodzinny wypisał mi morfologię ,badanie moczu, TSH, magnez i nic więcej. Nic z tego nie rozumiem kto może mi dac takie skierowania na "głębsze" badania. Lekarz rodzinny powiedział że mam nie dać się zwieść bo to idzie z ich budżetu przychodni i dlatego nie dawaja. To ja płacę podatki wszystko a oni nawet problem robią że chce się leczyć. Brak słów poradzicie coś ? Mówię jej że jak bym miała dużo kasy to bym prywatnie robiła badania a ona do mnie że gin mnie zwiodła i mam iść i musi mi wypisać. Jutro do niej idę a rano na badania bo mam dzień wolny ciekawe co mi powie. Ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku poradzicie mi bo teraz jestem zielona :/ byłam u ginekologa i kazała zrobić mi badania w sumie ja ją poprosiłam więc napisałam mi na kartce ploraktyna TSH i inne. No więc poszłam do lekarza rodzinnego i mówię że przyszlam bo od roku sie staram i nic i czy da mi skierowanie na badania a ona do mnie że gin powinna mi wystawić bo to jest leczenie w jej dziedzinie i nie mam dać się zwieść bo to jej rola żeby mi dała. Rodzinny wypisał mi morfologię ,badanie moczu, TSH, magnez i nic więcej. Nic z tego nie rozumiem kto może mi dac takie skierowania na "głębsze" badania. Lekarz rodzinny powiedział że mam nie dać się zwieść bo to idzie z ich budżetu przychodni i dlatego nie dawaja. To ja płacę podatki wszystko a oni nawet problem robią że chce się leczyć. Brak słów poradzicie coś ? Mówię jej że jak bym miała dużo kasy to bym prywatnie robiła badania a ona do mnie że gin mnie zwiodła i mam iść i musi mi wypisać. Jutro do niej idę a rano na badania bo mam dzień wolny ciekawe co mi powie. Ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Ładuje się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hshshshsh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Dziewczyny mierzyłam temp.37,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
No i znów się zaciela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hhhvvbkl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ljhgfd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
O jest... Dali Ci na podstawę, zrob to, poczytaj co jest ref, jakie badania i sama jej powiedz że to chcesz i ma Ci dać. Tacy są lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Orzeszek ginekolog powinien Dac ci skierowanie to jest jego diagnoza itp. To tak jak idziesz do kardiologa i to on wystawia badania a nie pisze co lekarz pierwszego kontaktu ma zrobić. Więc lekarz pierwszego kontaktu dobrze ci powiedział. Jak miałam badanie hormonów czy nawet po ciąży taka bardzo wnikliwa morfologia to miałam zalecenie ze szpitala po jakim czasie od porodu mam mieć badania i ginekolog dała mi skierowanie na wszystko co powinno być zbadane. Em 3mam kciuki a jak Beda bliźniaki to pomoże się ze smiechu taki żarcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×