Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość gośćanek
Orzeszek, Iza - dziękuje za odpowiedzi. Myslisz, ze test juz wyjdzie? W takim razie sprobuje jutro, a najdalej pojutrze zrobić. Orzeszek nie załamuj się. Mi mowili, ze mam policystyczne i ze beda problemy z zajsciem w ciąze, a potem niby samo wszystko sie "odblokowalo" ... i na owulacje kazali brac progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Anek test mi wyszedł 2 dni przed miesiączka dopiero za to beta już 5 dni przed @. Iza tylko fotelik weź taki który można zamontować na wózku bo są takie gangreny małe którym gondole nie pasują w danych momentach a foteliki tak. Ja tym razem w zestawie mam te maxi cosi pebble się chyba bo z synkiem miałam ciasniejszy model a on był duży i jak widziałam roczne dzieci w tych to stwierdziłam ze następnym razem będzie taki. Tylko te śpiworki do fotelików m jeże kupić bo drugi raz nie bede wiecznie dzieci przebierać. orzeszek robisz wszystko co można tylko nieblokoj głowy ona jest bardzo ważna w tym procesie. Może spróbuj w domu jogi czy jakiejś innej metody na relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na wizytę u genetyka, mam w połowie maja. Ciekawe jakie badania Mi tam zrobią. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 1
Ja też jeszcze czekam, na wczorajszym teście był znów cień cienia który mogę zobaczyć przez okulary i świecąc latarką... jednak nadzieją mnie nie opuszcza :) dziś jest 28 dc,owulacja była w 19dc. Jeszcze tylko 5 dni ro okresu ale wytrzymać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Gość nr 1 idź na betę. Ja miałam cienia w cieniu z cieniem poszłam na betę i już wiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 1
Boję się bo tak to przynajmniej mam nadzieję, jedziemy na majówkę i tam powinnam dostać @ a jak nie to chyba po powrocie pójdę. Znacie się na badaniu szyjki ? Zaraz po owulacji zamknęła się, była wyżej i twarda a wczoraj zrobiła się bardzo miękka, na dodatek ok 2-3 dni ciagle mi "mokro"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Klara też dobrze by było żeby się wzięli za Ciebie i porobili badania. Wtedy już łatwiej patrzeć w przyszłość a tak jak nie wiadomo co się dzieje to najgorsza sytuacja :/ i Madzia miała rację żebyś wyleczyla biodro. Mnie boli teraz w ciąży chociaż nie miałam problemu. A później od kręgosłupa itd to dopiero dokucza :/ podleczycie się dziewczyny i będzie ok :) Gosc- przeczuwam ze to będzie to ☺mi też wyszedł cień cienia aż rozmontowalam test i wyszło przed miesiączka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Ja długo badalam szyjke. Niby po owulacji powinna właśnie się zamknąć ale być w miarę miękka rozpulchniona. Żeby już chronić przed infekcjami w razie ciąży.Ja miałam też mokro. Z resztą mam całą ciążę mokro :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Gość nr 1 niebadaj szynka może opasc w dzień miesiączki. Ja ostatni raz badalam żaraz po obulacji była wysoko ale mogłam dotknąć zamknieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 1
Ja jestem dopiero pół roku po porodzie ale nie pamiętam wgl jak to było i jakim cudem udało mi się poczekać z testem :) czy lekarz rodzinny może wystawić skierowanie na beta hcg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Hahaha em no nie wierze!!!! To się nazywa wejście smoka. No gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Gosc 1 betę możesz sama zrobić koszt 30_40 zł lekarz może Dax skoerownaoe ale nigdy się z tym nie spotkałam jedynie ginekolog dał mi dla potwierdzenia wieku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Anek mnie ez zawsze bolały piersi przed okresem a pierwszym sygnałem że chyba się udało był właśnie ból sutków jak nigdy :) Em jeszcze raz gratuluję i dalej nie mogę w to uwierzyć ale mega się cieszę :) Mój to jeszcze szybko nie wróci bo pod koniec czerwca :/ Iza dużo już masz ale jeszcze też dużo przed tobą aż się boję tych wszystkich zakupów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
Dziewczyny moja sytuacja jest nastepująca ostatnia @ 7 marca ostatnie przytulanie 7 kwiecień cykle mam długie raz 32 do 47 dni potrafiło dojść ,dziwnie się czuje nigdy nie bolało mnie krocze a ono od niedzieli bolało przez 3 dni , przed wczoraj miałam godzinny ból jajników ,a dotego wszystkiego dochodzi zanikający i powracający ból piersi nie wiem co myślec zrobiłam test przed chwila jest negatywny choć przyznamy ze wole być w ciąży niż chora, co myślicie moze słyszałyście o podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ładowanie w takiej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Mi test z dwoma grubymi kreskami wyszedł 3 albo 4dni po @ :)mam ciągle mokro i miałam Was o to pytać ale widzę Iza odpisała już :)ciągnie mnie brzuch, miałam kupić nospe jak mi radziła Lwica na priv ale mam tak zwariowany dzień że nie zrobiłam tego. Idę zapisać się jutro do ginekologa,pierwszy raz idę do niego, bo ta moja to na październik ma termin dopiero :(a dzisiaj dzwoniłam do tego faceta ale nikt nie odbiera więc rano jak nie odbiora to pojadę osobiście :)może uda mi się za dwa tyg dostać się :) cieszę się ale powiem Wam że mam mase obaw:(dzisiaj wylądowałam w sklepie dla dzieci i oglądałam łóżeczko z kołderką itd bo pięknie, w kotwice ❤ i wózek ale na to mam tyle czasu haha :) chociaż już pierwsze ubranko mam, od bardzo bardzo dawna :) Orzeszku ,wiesz co ja Ci mówiłam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Już wiem że mam dosyć tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emenemsik gratulacje!!! Pisz który dzień cyklu jest dziś i jakie objawy masz. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Mi rodzinny nie dał skierowania, mówil że nie jego działka. Emm nareszcie przyszedł czas zrozesz to napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Chyba się ładuje :( powiecie mi jak wygląda 1wizyta u ginekologa?:) mam trochę stresa bo pierwszy raz ode do faceta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 1
Zrobiłam jednak o czekam na wyniki ale coś czuję że się zawiode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 1
Dialog, badanie i usg :) najlepsze badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Em jeśli masz swojego gin do którego chpdzilas dłużej to możesz iść i powiedzieć że test z dwoma kreskami i ze chciałabyś żeby prowadziła ciążę. Do mojej czeka się 4 miesiące a jak poszłam to kazała pielegniarkom zapisać na za 2 tyg. Ja umrę chyba czekając na wyniki badań i na usg polowkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
dzięki gość 1 :) wizytę mam 9maja na 10:45 :) powiedziałam szefowej bo biorę rano wolne a nie chciała mi dać bo akurat wraca dzień wcześniej z urlopu no ale już wie i w sumie trochę pogadała fajnie ze mną :)a u mnie dzisiaj wypada 32 dc dopiero :)aplikacja pokazała mi dzisiaj 5 tydzień, nie wiem na ile mogę temu ufać hehe objawy, ogólnie to ból brzucha, mam strasznie mokro, ciągle mi się odbija wszystko co zjem ,niedobrze mi od rana do 15 ,później lepiej się robi, spać mi się strasznie chce i często jestem bardzo głodna :)ogólnie to jedzenie jest mi obojętne bo nic nie smakuje mi dobrze :) nie wiem jak ale przytyłam jakoś w miesiąc może mniej 1kg :)Dziękuję Wam dziewczyny ale będę szczęśliwa po usg a później po 3 miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
U mnie tak nie ma Madzia :)No a wg miesiączki to mam datę porodu na 31.12.2017 to nie wiem czy rodzę w grudniu czy w styczniu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Ja od zawsze wolałam facetow ginekologow.przy moim prowadzacym to normalnie chodzę bez gaci i się nie krępuje. Dla nich przecież to normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Jak dla mnie to mężczyźni są delikatniejsi. Ale są różni lekarze też wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Ja mam panią doktor ale jak byłam prywatnie to lekarz był zdecydowanie lepszy niż babka. Em ja mam jakoś dużo w okolicy dzieci z grudnia i nawet w tego sylwestra znaczy 31 grudnia znajoma urodziła i rodzina zrobiła sobie wspólne swietowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×