Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

katar u 6 tygodniowego niemowlaka

Polecane posty

Gość gość

sa moze mamy ktorych takie maluchy mialy katar... co stosowalyscie jak dlugo katar sie utrzymywal. Corka od czwartku zeszlego tygodnia meczy sie z katarkiem... gesty, zolty. W sobote badana przez neonatologa pediatre i bylo czysto osluchowo i uszy takze bez oznak zapalenia. Robie inhalacje z soli fizj. 3 razy dziennie, zakraplam wode morska disne mar, nasivin po kropele sciagam aspiratorem. Niestety katar dalej sie utrzymuje kaszlu nie ma. Boje sie zeby nie zeszlona oskrzela lub pluca. Nie wiem czy Now powinien osluchac ja pediatra z sie wstrzymac... apeptyt ma mniejszy od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jednak jakaś mama się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej niech obejrzy ją lekarz. U takich maluszkow infekcje rozwijaja sie blyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie w sobote ja badal dokladnie ale to byla wizyta domowa... dzis musialabym ciagnac mala do przychodni a jak wiadomo tyle teraz wirusow itp.. sama nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę jednak zabrać dziecko do lekarza. Nam pediatra polecił Euphorbium i pomogło - ale u tak małego dziecka bałabym się podać cokolwiek bez konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie lepiej dmuchac na zimne... pojde jeszcze raz dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inhalujemy się głównie przy przeziębieniach i bardzo się taka metoda sprawdza, co do urządzenia to mamy Simple, prosty, mały, idealny do mieszkania przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim maluszkiem to zawsze lepiej iść do pediatry jeśli coś nas niepokoi. Nawet jakby miało się chodzić codziennie, lepsze to niż bezczynność. I robić wszystko wg zaleceń lekarza, nigdy nic na swoją rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam inhalator. Mamy już drugi bo przedni się popsuł. Używamy do dziś gdy tylko pojawi się przeziębienie i nosek zatkany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można już przy wielu terapiach skorzystać z automatu Simple choć jest dość prosty i tani to już jednak całkiem wszechstronny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta
Dnia 16.11.2017 o 15:40, Gość gość napisał:

Można już przy wielu terapiach skorzystać z automatu Simple choć jest dość prosty i tani to już jednak całkiem wszechstronny.

Simple jest fajną opcją wg mnie. Mały poręczny lekki ale z drugiej strony wydajny, do stosowania przy praktycznie każdej infekcji dróg oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×