Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skierowanie z PUP do pracodawcy a on nie oddzwania..

Polecane posty

Gość gość

Witam przed Sylwestrem dostałam skierowanie z PUP do pracodawcy na pracownika biurowego. Pani z urzędu mi powiedziała że mogę do niego zgłosić się między 2 a 5 stycznia ale zrobiłam to dzisiaj. Pojechałam tam do firmy, i klamkę pocałowałam. Nikogo nie zastalam. Zadzwoniłam do tego gościa i poprosił mnie żebym wysłała mu w smsie swoje imię i nazwisko to on do mnie oddzwoni i umówimy się na rozmowę. Wspomniałam mu ze do jutra musi mieć czas bo do jutra muszę mieć podbity papierek i zgłosić się do PUP. Ale on nie oddzwonił nawet . Czy z tego powodu będę mieć wyciągnięte konsekwencje choć uważam że to by było niesłuszne. Co robić? Bo jutro też nie mogę cały dzień czekać na jego telefon bo muszę wstawić się jeszcze do PUP które jest czynne do 15. Ja jestem taka że raczej z rana do niego będę dzwonić ale boję się że mnie nie odbierze. Boję się że zabiorą mi zasiłek :( Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś się lub zadzwoń do pup i powiedz jak wygląda sprawa , czyli tak jak tu opisałaś i przesuną ci termin w pup. Już to przerabiałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stokrotnie Ci dziękuję!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×