Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przespałam się ze swoim sąsiadem! Katastrofa!

Polecane posty

Gość gość
Jedyna opcja to wyjechać.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki wypadł mi przed Świętami 20 grudnia. Do zbliżenia między nami doszło w noc z 31 grudnia na 1 stycznia więc teoretycznie istnieje ryzyko zwłaszcza, że doszło do pełnego wytrysku w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nie masz żadnej miesiączki stary ramolu Koterbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko i na temat: jak jesteś w ciąży to urodzisz i będziesz miała fajnego dzieciaka, a bogaty tatuś o niego zadba, zwłaszcza, że sąsiad ;-) Poza tym lepiej żałować że się coś zrobiło, niż żałować, że się nie zrobiło :P Poza tym seks jest fajny i moim zdaniem ciągnij to dalej, bo młoda jesteś, nie ma co sobie żałować!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To typowe prowo pisane przez starego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około 17 stycznia powinnam dostać kolejnej miesiączki... Czy ja nie jestem troszkę zbyt młoda żeby mieć dziecko? Studiuję jeszcze. Najgorsze jest jednak w tym wszystkim to, że wtedy wszystko się wyda. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i super może przestanie w końcu hałasować i jakby co masz go już zaliczonego i możesz myśleć o tym co mieszka nad nim albo lepiej o tym z dołu,widzisz jakie to proste i korzystaj puki jesteś w cugu rapszlo bo za parę lat nie będzie tak łatwo kiedy jakaś młodsza powie że od ciebie jako starej baby np. śmierdzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:03 - :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za denne prowo jakiegos oblecha:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża! łahahahaha! :D Dobrze Ci tak! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij myśleć co powiesz rodzicom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz myślę o drugim sąsiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przyjdzie drugi i zaakceptuje wspaniałomyślnie bękarta jako swoje i będą żyć długo i szczęśliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Cię pytałam kiedy te miesiączki miałaś... wiesz że naprawdę mogłaś zajść w ciążę... to był akurat ten czas... życzę wytrwałości do tego 17... ja na Twoim miejscu już bym zrobiła test ciążowy, żeby ewentualnie wcześniej wiedzieć... a gdyby była ciąża to pytanie czy Ty sobie wyobrażasz z nim przyszłość? Czy sama z rodzicami wychowasz (lub z kimś w przyszłości) 23 lata to jeszcze nie jest tak źle... jak np.16 Daj znać jak tam kontakty z tym sąsiadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem. Dlatego jak tak o tym pomyślę to się bardzo boję. :( Czy nie jest zbyt wcześnie na test ciążowy żeby był wiarygodny? Serio się boję. Nie chce nawet myśleć, że to może być prawda. Z nim się nie kontaktowałam jeszcze od tamtego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum to rak. Zal mi was ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym z nim teraz pobyć, żeby mnie przytulił i zrozumiał. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba trochę za wcześnie na test... tak min.po 10 dniach od stosunku jest bardziej wiarygodny... dalej się z nim nie widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta dalej swoje ☹ Przynudzasz niebogo ☹ Jak się komu nudzi i bardzo nie straszy swoim wyglądem to niech się zgłosi na casting do Warsaw Shore, albo do ex na plaży zamiast pisać takie pierdy ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom dyskusji jak w gimbazie. Smarkata jakaś robi loda, z połykiem niechcący i potem marudzi koleżankom czy przypadkiem w ciąży nie będzie. Smarkata się boi, że w dodatku będzie mieć ciążę pozamaciczną, w brzuchu, a kolega, z którym zaszalała już się znudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak autorko? Nie patrz na te beznadziejne wpisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawiałem sex z sąsiadką 15 lat starszą i fajnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny temat, samo życie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gimbaza się nudzi albo emeryci. Taka fajna zima, nie lepiej to iść na spacer dziady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zima to wielki syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka przespała się z ojcem swojego chłopaka i bardzo sobie chwaliła. Nie ma to jak doświadczenie, a nie smarkacz, co za 5 minut jest gotowy. Niestety nie miałam okazji dorwać kogoś znacznie starszego, nie chciałam być chamska. Na mnie lecą szczyle, bo młodo wyglądam ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz pecha. Idź na podryw do domu starców, może się uda ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i autorka nam zamilkła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamilkłam bo źle się poczułam... I psychicznie i fizycznie... W dodatku widzę, że jakieś nieciekawe komentarze się tutaj pojawiają. Od piątku leżę w łóżku... Nie wiem co się ze mną dzieje. Jestem zdołowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm autorko nie doluj sie :) wazne ze masz o nim dobre zdanie, Twoi rodzice go lubia, szkoda ze jeszcze nie rozmawialiscie po tym wszystkim, a jak wygladalo Wasze rozstanie w Nowy Rok po wspolnej nocy ? test mozesz w srode wykonac, ale kup taki lepszy zeby wynik bym wiarygodniejszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×