Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przespałam się ze swoim sąsiadem! Katastrofa!

Polecane posty

Gość gość
Gdzie się spuścił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej to o nim mozna zle myslec jesli juz, a nie o Tobie. To on powinien sie zastanowic zanim przespal sie z corka sasiadow i to jeszcze bez zabezpieczenia. Nie powinnas sie czuc winna. Nie masz przyjaciolki z ktora bys mogla o tym porozmawiac? Moze by Ci to pomoglo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam takich bliższych koleżanek. Nawet nie odważyłabym się komuś w realu o tym powiedzieć. Wstydziłabym się i bała, że ktoś mnie źle oceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdziro a o jego żonie nie pomyślałaś? ładuje się szmata do wyra starego pryka i jeszcze się użala na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:23 - wątek czytałaś/eś? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba nie jest dobre miejsce na powazne rozmowy:( Pelno tu zjebow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyś zjeb nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ten przyjemnie spędzony czas z nim... bo jak by nie było to było przyjemnie był warty tego jak czuję się teraz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze jesli facet jest cos wart to postara sie z Toba spotkac i porozmawiac. Powinien sie domyslac co teraz przezywasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, że on jest dużo ode mnie starszy, może nawet ciut starszy od moich rodziców, ale to na prawdę nie jest jakiś tam stary dziad. Kulturalny, bardzo elegancki mężczyzna. Regularnie ćwiczy, jest w dobrej kondycji. Prowadzi własną działalność, jest dyrektorem pewnego obiektu w pobliskim mieście, poza tym prowadzi różne szkolenia i warsztaty. Jest dość aktywny. Może trochę specyficzny, ma takie swoje poglądy filozoficzne, ale ma dobry kontakt z ludźmi. Naprawdę go lubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejmy nadzieje, ze byl:) Fajny sex z fajnym facetem to cos wyjatkowego i nie daj sobie wmowic, ze to cos strasznego, ze smiertelny grzech i tego typu bzdury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może te wyrzuty sumienia biorą się z tego, że trochę inaczej to sobie wyobrażałam? Może nie jestem już najmłodsza, a dziewictwo w moim wieku w tych czasach to już co raz bardziej rzadkość, nigdy byłam z nikim w związku. Stwierdziłam, że zaczekam, aż mnie ktoś pokocha, a wyszło tak jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i to jest kolejny dowod, ze powinnas z nim porozmawiac, skoro to normalny i wyluzowany koles to nie masz czego sie bac. Szczerze mowiac to Ci troche zazdroszcze takiego sasiada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z drugiej strony nie postrzegając wszystkiego w czarnych barwach... Było mi z nim cudownie. Nikt mnie tak nie adorował nigdy jak on. Było to po prostu męskie. Perspektywa bliskości fizycznej z dojrzałym mężczyzną i ciekawość akurat wtedy wygrały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam bardzo podobnie, a nawet "gorzej" bo stracilam dziewictwo bedac dwa lata starsza niz Ty:D Tez tego nie planowalam, samo jakos wyszlo, ale nie zaluje ani sekundy z tej nocy bo bylo z***biscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i teraz mowisz jak konkretna babka:D Masz prawo sie stresowac, ale tez masz sie z czego cieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem tylko jak się teraz pozbierać psychicznie. Boję się pierwszego spotkania z nim po tym co się wydarzyło, nie wiem jak z nim porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kim to zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz chciałbym uprawiać sex analny żeby nie zajść ale sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że żaden chłopak by mi nie dał tego co on. Poprowadził mnie przez to z taką delikatnością, ale i namiętnością. Poczułam się przed nim taka zupełnie bezbronna. Dał mi dużo przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiej rozmowy nie da sie chyba zaplanowac, ale koniecznie powinnas mu powiedziec o swoich obawach. A on wiedzial, ze jestes dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedział ale był bardzo delikatny, dopiero za trzecim razem wszedł brutalnie ale teraz tylko anal,zeby nie było ciąży. boje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedział. Powiedziałam mu zaraz przed stosunkiem. Zapytał się czy jestem pewna, że chcę tego z nim, a później zapewnił żebym się nie bała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:55 - podszyw :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze znajomym z pracy, spotykalismy sie jakis czas i kiedys wpadl do mnie na "film":D Nie planowalam, ze zajdziemy tak daleko, ale tak jak powiedzialas ta perspektywa bliskosci z dojrzalym facetem, ten dreszcz, ktoremu w pewnym momencie nie mozesz sie juz oprzec... Bylo cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi również to się spodobało i planuję zrobić to w większym gronie na 3 osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobnie. Tak mnie zaczarował, że już nie mogłam mu się oprzeć i uległam. Poza tym jego uśmiech bezcenny. :) Jak się potoczyła wasza relacja po tym zbliżeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko, ze sie nie zazpieczaliscie bo uniknelabys teraz sporo nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×