Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Betty to strasznie drogo u Ciebie w laboratorium jest. Ja za posiew płaciłam 39 zł i nieważne, czy coś wyjdzie czy nie, opłata jest taka sama. Ela ale to tak sama Ci ta siódemka wypadła? Przecież ona ma korzenie i w ogóle... Jestem w szoku. Moja mama mówiła, że jej po ciąży strasznie zęby powypadały i musiała zacząć nosić protezę, ale myślałam, że po prostu słabo dbała o zęby, nie chodziła do dentysty, bo ponad 30 lat temu to różnie z tym było... A tu widzę, że jednak niekoniecznie... Mi się śniło, że moja jedynka mi pękła na pół razem z całym podniebieniem i umawiałam się z tym zębem do logopedy mojego syna... Ot takie głupoty się nieraz śnią :P Co do smażonego to rzadko jem, bo mam straszne wzdęcia np. po odsmażanych pierogach albo kopytkach... I w sumie głównie dlatego zrezygnowałam, a nie dlatego, że niby nie wolno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem smażone nie polpadM w paranoję ale jak wszystko po trochu.jem co parę godzin małe porcje.przytylam kurde na granicy normy tak naprawdę.od początku nic nietylam ani chudlan a teraz poszłam do przodu.przez to siedzenie w domu....brak ruchu..taka prawda...paelka no drogo bardzo...tzn jak nie będzie bakterii to zwracają 6 dych i placi się dwadzieścia.to najlepsze labokaroruun w mieście ale itak to przesada jest.Bożejak was tam słucham z tymi zębami...to ma m nadzieję ze to chociaż mnie ominie..ela ja tez siodemki nie mam jak cue to pocieszy hehe od jakichs dwoch lat.nie mo kurde...słabo...Ale ja za to słyszę morze w prawym uchu.zamykam oczy i czuję się jak w Mielnie na plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Dziewczyny. Ja jem wszystko , smażone też bez przesady!!!! Później będziemy martwić się o dietę. Przy karmieniu. Ela współczuję Ci , problem z zębami w ciąży to dramat. Ale nie martw się to nie jedynka:))) wstawisz sobie żabka po porodzie. Ja będę mieć cc, syna rodziłam naturalnie i powiedziałam że już nigdy więcej. Druga corke urodzilam Przez cc i teraz też. W czwartek mnie rozcieli (urodzilam) a w sobotę już w domu bylam:) rewelka. I nie dochodziłam wcale długo. Bzdura totalna. Ankass ja się wkurzylam bo mam dość martwinia się czy wszystko ok (chodzi mi o ruchy maluszka) i kupiłam detektor tętna:)) rewelka. Jak zaczynam śwrowac, sprawdzam czy ok i się uspokajam. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam już 11 kg a jestem w 19 tc. Zalamka, ciekawe ile mi jeszcze przybędzie. A słodkiego staram się nie mieć pod ręką. Ale ciężko. Te szumy w uszach ci przejdą, też tak mialam aż mi katar przeszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela nie martw sie 7 mka nie widac tego....kuleczka nawet nie wiedzialamnze jest cos takiego gdzie to kupilas zamoeilas z jakiejsc str czy w aptece? I jaka cena jest bo ciekawość mnie zzera :-) a co do jedzenia to jem wszystko bez wyjatkow na co mam smaka to jem... slodycze roznie mam ochote to i 4 batoniki zjem a sa dni ze slodkiego nie dotkne... bylam dzis na wizycie u gin mala ma 374g nastepna wizyta 18 maja i musze zrobic ta nieszczesna krzywa cukrowa a nie zapomne jakie to ochydne jest ta glukoza fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Mnie przeraża ta krzywa cukrowa, wiem jakie to okropne ale niestety każda z nas to czeka. Ja się tak zastanawiam czy ze mną coś jest nie tak? W pierwszej ciąży pańkowalam strasznie na każdym etapie a teraz tak jakos od samego początku jestem spokojna może nie mam za bardzo czasu myśleć, czuję ruchy bardzo często i chyba mi to wystarczy, a poza tym córka często choruje i bardziej na niej skupiam uwagę, nie dawno była angina A teraz oskrzela, boję się co będzie jak dzidzia się urodzi.ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Co do jedzenia to jem wszystko na co mam ochotę i gotowane i smażone Ale najbardziej smakują mi warzywa gotowane , u mnie z wagą narazie nie jest źle bo 4 kg do przodu. Betty wspomnialas o Mielnie, aż się rozmarzylam bo to moje ulubione miejsce wakacyjne, jeździmy tam od 5 lat co roku. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są do słuchania tętna przeszło stowe kosztuja.też miałam kupić ale mi mówili że nie go wpadnę w paranoję a teraz żałuję ale teraz nie kupię bo mam sporo narazie wydatków.ja przytylam niecałe 6 kg dzus pyknal 18tc .Ale ja szczupłą nie jestem.taka bym rzekła kardaszianka więc mam nadzieję ze zmieszcze się w magicznej normie i więcej niż 12 nie przytyje.samo suedzenie w fomu tez robi swoje niestety.Ale jak Cię ciepło zrobi to pospaceruje póki będę mogła i ogólnie będzie lepiej chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj miałam wizytę i o krzywej cukrowej też nie gadalysmy nie wierzę.dobrze że mi przyponnislyscie muszę zapytać kiedy to zacząć co i jak.Ewa ja jeździłam i do Mielna ale też do mielenka zaraz obok to jest mega magiczna wioska heheh az też się roznarzylam...prawdziwy morski klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzywa cukrowa robi się między 21-28tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytylam 3 kg w kazdej ciazy przybralam 12kg wiec mysle ze tym razem tez tak mniej wiecej bedzie...Ewa ja mam odwrotnie bardziej jakos sie boje przezywam wszystko co zwiazane z ciaza nie wiem dlaczego uwazam ze moze dlatego ze mam tyle lat i inaczej podchodze do tego a moze ze cory sa juz doprosle pannice praktycznie no nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Ankass wpisz w internet detektor tętna plodu. Jest ich bardzo dużo. Duży wybór. Na alegro itp. Ja kupiłam na olx za 250 zl używany, nowy kosztuje 400zl coś takiego. Dziś odebrałam. I usłyszałam maleństwo i się uspokoilam. Ale nowy możesz już kupić za 120zl. Zaraz dam Ci nazwe firmy jaka mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Ja mam sonoline c używana, bo szkoda mi było kasy na nową, a znalazłam w stanie idealnym, z folią jeszcze na wyświetlaczu. Polecają jeszczególnie angel sounds jumper. On jest też w fajnej cenie, normalnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty to pasuje bo ja mam do zrobienia za trzy tyg bo tak mam wizyte to skoncze 22tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzywa cukrowa was przeraza?przestańcie.ja myślałam ze to jest straszniehsze trzeba iść wypić ten szlam piczekacgodzine.do przezycia.ttlko pofobno dobrze isc z kins no mozna sie nienajlepuej czyc po glukozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wspominam picia glukozy pozytywnie, w poprzedniej ciąży prawie tam zwymiotowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A trzeba się do tego badania jakoś przygotować? Nie wiem, np dzień wcześniej nie zapychac się slodkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałam to jiby trzeva byc na czczo od 8 godzin po wypiciu glukozy po dwoch godzinach się pobiera krew ale to ogólne zasady i od ciężarnych w niektórych laboratoriach nie wymaga się bycia na czczo a czas skraca się do godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie czytam że 12h nie można jeść wcześniej, nie wiem jak ja to wytrzymam.Jak mnie głód budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
u mnie w diagtnostyce to trzeba byc na czczo i 2 h trzeba czekac poza tym juz wole to zrobic pozadnie niz ma mi wyjsc jakis zakłamany wynik jednak.nic przyjemnego to całe badanie no ale coż jeszcze wiele nie przyjemnych rzeczy nas czeka :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Ja mam cukrzycę zrobić w 21tyg. Do przeżycia, nie jest to rewelacja ,ale da się wytrzymać:))) Ankass i jak tam wybrałaś już jakiś detektor??? Dziś nie muszę uzywac:) mała. Szaleje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettyzgr
Ja mam wizytę 25 to ma mi powiedzieć kiedy mam iść i zapytam na jakich warunkach mam to zrobić.ja jak byłam u gin ostatnio jak mi pomakazala jakie mam grube lozysko to powiedziała że jeszcze poczejam na ruchy nie dość ze na przodzie to jest mega grube a Dzidek leży kręgosłupem częściej do brzucha a nogami w głąb więc nawet jak kopie to nie w brzuch hehe ale powiedziaka ze jak lozyzko grube to bezpieczniej.dlatego też mam taki brzucholek bo mam jakby poduche na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie nic nie czulam jadlam paluszki z lajkonika zuje zuje nagle fuh i siodemka poszła mam zalamke ale jesli chodzi o smazone to cioagle jadlam bym frytki kebaba tosty kfc mac itp. przytylam narazie 4 kg ale to perzez top ze caly poczatek ciazy lezalam jak pamietacie w szpitalu i wychodza te moje 4kg w stresie stresuje sie to i nie jem 2giego maja na 8:00 mam wizyte stresuje sie strasznie Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela będzie dobrze.ja mam 8 i też mam strachA ale staram się nie wnikać za bardzo.ja czekam na ładną pogodę i ciepło żeby pospacerować trochę.chociaż ostatnio mniej boli mnie ten pecherz ale wczoraj pojechałam na zakupy i mnie zaatakował...godzinę i przeszło i takie mam ataki...jakbym miała jakieś zapalenie to by mnie chyba cały czas bolało...zobaczyny jak wyjdzie posiew..też trafilam akurat nataki czas ze swieta i dlugo musze czejac na wyniki.no ale nic nie zrobie muszę wiedzieć na co ewentualnie się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka atak pecherza ...biedna moja a w czym to sie objawia spytam nie smiało? Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczko przegladalam na roznych stronkach te detektory ale nic jeszcze nie kupilam byl to tylko wglad jak to wyglada i wogole :-) mi mala raz kopnie potem az do wieczora nic ale za to nie wiem czy tak macie ale jak leze to widac dokladnie gdzie mala jest bo robi sie taka kulka duza i twarda z jednej str brzucha smieje sie czasem bo pepek mam wtedy z boku :-) a co do wypicia tej glukozy to mimpowiedzieli ze sama ja kupic musze w aptece plus wodę lyzeczke i kubek przynies mam byc na czczo i tak pobiora mi krew potem glukoza i po 2 godz znow krew i tez nie mam przyjemnych wspomnien po glukozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczko przegladalam na roznych stronkach te detektory ale nic jeszcze nie kupilam byl to tylko wglad jak to wyglada i wogole :-) mi mala raz kopnie potem az do wieczora nic ale za to nie wiem czy tak macie ale jak leze to widac dokladnie gdzie mala jest bo robi sie taka kulka duza i twarda z jednej str brzucha smieje sie czasem bo pepek mam wtedy z boku :-) a co do wypicia tej glukozy to mimpowiedzieli ze sama ja kupic musze w aptece plus wodę lyzeczke i kubek przynies mam byc na czczo i tak pobiora mi krew potem glukoza i po 2 godz znow krew i tez nie mam przyjemnych wspomnien po glukozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wogole mam taka sasiadke wylogowaną wyluzowana i ona jest anty na wszytsko co ulatwia bezpieczenstwo to mnie wysmiala z detektorem...wiem ze to rzecz gustu i sprawa indywidualna ale nie musiala ze mnie szydzic dzis na klatce schodowej i smiac sie...ona urodzila teraz 6ste dziecko a raczej i wlasciwie 6stego syna wiec jest tatalna luziara... Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×