Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Ankass, wiem o czym mowisz- te akcje z robakami dotycza materacy z gryką, i to wlasnie w gryce wielu osobom sie zalegly, bo swojego czasu najbardziej popularne byly materace gryka-pianka-kokos. My kupilismy co prawda drozszy, ale podovno lepszy jakosciowo, lateks-pianka-kokos wlasnie zeby uniknac tej nieszczesnej gryki ;) Misia szumisia na pewno kupie, mam go na liscie zakupowej ;) a co do wozkow to ja akurat slyszalam ze Mutsy sa polecane... mi nie podobaja sie wizualnie ale podobno sa lekkie i skladaja sie do wyjatkowo malych rozmiarow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
hejka ja mam x landera x move chyba. po córce i dobra spacerówke inglesina trip. nie mam doswiadczeni wiekszego z wózkami ale jesli chodzi o spcerowke taka na troche później to ta inglesine naprawde polecam lekka, szybko sie sklada funkcjonalna kółka dobrze jeżdża po wszelkich powierzchniach.x lander tez spoko jak dla mnie nie mam do niego żadnych ale :) Pazdziernik masz racje z tymi body najlepsze sa kopertowe na poczatek.te wkładane przez głowke dla takich maluchów i nie doswiadczonych mam to kłopot, ja zakupy w Pepco odpuszczam sobie na pozniej na troszke wieksze ciuszki, wole kupić nawet w internecie parę kopertowych body,rozpinanych po calosc***ajaców. kaftaniki i spiochy sie u mnie nie sprawdzily juz predzej body i półspiochy. Ankass ja mam ten materac do łózeczka gryka pianka kokos czy cos takiego mi robale sie nie zalęgły ale tez o tym czytałam ale głownie w internecie wiec nie wiem... jesli chodzi o misie szumisie to tez zamierzam kupic córka nie miala ale teraz chyba sprawie małej takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dalsza kuzynka ma Mutsy i używa go już ponad rok i jest bardzo zadowolona. My mieszkamy w dużym mieście, raczej nie planuję spacerów po leśnych ścieżkach czy innych wertepach, wózek powinien dać radę. Szumisia już mam - kiedyś wszystkim znajomym kupowałam jako prezent z okazji narodzin dziecka, albo na baby shower, teraz kupiłam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Cześć dziewczyny, my już mamy trochę pokupionych ciuszkow dla małej, kilka sztuk body, polspiochy i pajace resztę z czasem się dokupi, do września jeszcze trochę czasu jest. Wózek podoba mi się coneco Comodo więc może ten kupimy. Dzisiaj byłam na wizycie u endokrynologa i dostałam dużo większa dawkę euthyroxu, teraz mam brać raz 75mg A raz 50mg I za miesiąc do kontroli, mam nadzieję że szybko się to tsh poprawi. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Hejka. Widzę, że jeśli chodzi o wozki większość wybiera polskie produkty , mniej więcej;-) klasyczne wozki. Mutsa, z wyglądu nie są złe, ładne, ale bardzo sztywne:((( i turkoczace:-/ tak mi powiedziała, koleżanka ale to kwestia gustu i co komu się podoba. Mój syn 10 lat temu jeździł baby design na małych kółkach, kółek było 8 taka moda, i faworytem były Quinny. Moja córka jeździła Stokke xplory 4 , wózek rewelka co on mógł i potrafił czy to piasek ,schody zawsze dawał radę. Cena powalajaca ale warto chociażby dla wygladu, dla ubranek bo wozek takowe ma, lato, zima maluszek zawsze dopieszczony, miałam na zimę i lato. Brak było mi w nim amortyzacji ale mieszkam w Warszawie na dobrej dzielnicy więc nie przeszkadzało mi to. Teraz następna córka będzie jeździć Bugaboo cameleon 3,( cena też duża ale lubię inwestować w dobre wozki za dobrą cenę je sprzedać pozniej mozna) jest lżejszy od stokke ,a będę spacerować z dwójka plus dostawka dla corci ,więc musi dawać radę wozek. Wizualnie mi się podoba, ale trudno jest przebić Stokke. :-( denerwuje mnie tylko że jeśli ktoś ma interes z wozkami naj częściej z polskimi gdzie ludzie później szybko sprzedają bo spacerówka jest za ciezka z większym dzieckiem, krytykuje Stokke:-( nie zna się a ,wypowiada się, aby tylko naciągnąć przyszłe mamusie. A jeśli chodzi o parasolke mam grentom upp classic MISTRZOSTWO ŚWIATA ideał, piękny. I trzymam dla następnej corci!!!!!! A leżaczki macie upatrzone? Ja namawiam męża na 4moms maron:-) wydaje mi się że jest rewelacyjny:-)))) co do ubranek ja dopiero sierpień. Ale Świat Dziecka odwiedzę i będę mieć wszystko:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wozek Apollo. Mi sie podoba jest lekki i nie jest sztywny. Na temat wozkow sie nie wypowiem bo naprawde sie nie znam :-) a lezaczek to mamy dostać od siostry od męża bo kupila miesiac temu dla swojego dziecka nie wiem jaka firma ale jest z regulacja kolysania wiec z kupnem.sie wstrzymamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my lezaczka na razie nie kupujemy, nawet o tym nie myslalam w sumie... na poczatek chyba niepotrzebny, noworodek to glownie w lozeczku bedzie jednak lezal, ewentualnie w wozku ;) na to przynajmniej licze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakiś bujaczek dziś kupuję w super stanie babka sprzedaje.co go wózka to czarna magia ale fundusze mamy na ten cel więc jakoś się wybierze jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy zakupie wózka będę sugerować się tym by był jak najlzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis wizyte mialam u gin. To 22 tydzien mala ma 508g a mi zwiekszyla dawke luteiny bo mam szyjke podobno bardzo krotka. Pogoda dziś przepiekna az czlowiek szczesliwszy jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paelka
Ja na razie ubranek nie kupuję, dużo mam po poprzednim dziecku, dokupi się potem kilka dziewczęcych tylko ;) Wózek głęboki będę miała pożyczony od siostry po jej dziecku, a spacerówkę to mam swoją na strychu u rodziców, wystarczy odświeżyć. Łóżeczko też mam po synku takie ręcznie robione przez mojego tatę. Sprawdziłam sobie te misie szumisie, bo nie słyszałam o nich szybciej. Na allegro są od 89 zł nowe (89 sama główka misia, 129 zł taka maskotka z kończynami), ale sprawdzałam i w środku mają te same funkcje - 5 rodzajów szumów. Tylko się zastanawiam, czy to faktycznie będzie takie pożyteczne... Na dzień dzisiejszy to nie wiem, czy kupię. Mam dzisiaj usg połówkowe, mam nadzieję, że wszystko ok wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paelka, sa jeszcze szumisie z cry sensor, czyli wlaczaja sie automatycznie kiedy dziecko placze :) te sa drozsze, ale np w nocy ur******aja sie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zastanawiałam nad Bugaboo cameleon, z tego co czytam na same zalety i jest jakiś szał na ten wózek. Ale dla mnie na jedną wadę : kompletnie mi się nie podoba z wyglądu. Do tego pchając go wyglądam jakbym taczki jakieś wiozła - mam 180 wzrostu a on jest dość nisko zawieszony, przymierzałam się do niego u koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Przy tym wzroście to wszystko tak będzie wyglądało ;-). A w bugaboo jest rączka regulowana. Mój mąż ma 1,92 i wygląda normalnie! Tak samo jak prowadził Stokke. Jest szał bo to są super wozki:)) co do szumisiow , to dzięki za info kupię na alegro:)) akurat mam sprawdzona wersję szumisia sama główkę, a bardziej mi się podobają te z nogami:))) takie przyjazne dla oka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde schizuje...niedawno bo w tamtym tyg poczułam ruchy dziecka.lozysko grube z przodu dodatkowo tkanka tłuszczową na brzuchu...z każdym dniem czułam tak jakby mocniejsze choć o różnych porach kazdrco dnia.trzeci dzień praktycznie nie czuję.tzn wczoraj i przedwczoraj dosłownie ze dwa razy poczułam musnievia ale żadnych kopniakow w pecherz już schizuje nie wiem czy wieczorem albo rano nie pojadę na izbe.wizytę i U gin mam dopiero za tydzień.niby przy tym lozysku nie czuję intensywnych ruchów na początku.Ale żeby az tak...jutro równo mija 21tc...niby mi gin powiedziała że ruchu mogę zacząć czuć ok 22 tc więc teoretycznie teraz powinnam zaczynać czuć ale poczułam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne słodkie raczej nie pomaga.wczoraj po paczku poczułam tylko że dwa razy delikatnie coś.ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie schizuj się ją też nie czuje regularnie i często. To też zależy chyba jak jest obrucone w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale się naczytalam...ze dzieci szaleją w brzuchasz ze aż brzuch skacze a ja od tych trzech dni poczułam parę razy musnievia i tyle.jeszcze jakichś dziwnych historii się nasluchalam i naczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty nie czytaj nic w necie, bo wpadniesz w paranoje. Ja od paru dni tez czuje duuuuzo rzadziej niz wczesniej i tez sie zaczelam zastanawiac czy wszystko ok... jesli mam cos doradzic, to zrob tak- wieczorem, bo wtedy dzieci sa najbardziej aktywne, zjedz wieksza porcje czegos slodkiego, np ciastka albo ciasto ze slodka herbata lub sokiem i siedz spokojnie przez godzine lub wiecej. Jezeli nic nie poczujesz, to taki test przeprowadz tez rano nastepnego dnia. Ale to sie sprawdzi tylko jezeli wczesniej juz dosyc mocno czulas ruchy, bo jezeli tylko troche, to moze nie zadzialac. Ja na samym poczatku wyczuwania ruchow mialam tez dluzsze przerwy, co pare dni tylko cos czulam, dopiero po ok 2 tygodniach ruchy zrobily sie troche mocniejsze i bardziej wyczuwalne. A teraz tak jak mowie, znow duzo slabiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej z tego co mowisz tez czulas glownie kopanie w pecherz, wiec teraz wystarczy ze dzidzia sie inaczej ulozyla, i juz przez brzuch i lozysko z przodu nic nie poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję ze tak jest.ze się Dzidek obrócił i mu wygodnie i sobie tak siedzi w takim miejscu ze trudno mi wyczuć.dziewczynki w biedronce od dzisiaj sa poduchy dla ciężarnych te rogale takie za 7 dych leginsy super bo aa regulowane za 25 i piżamy koszule za 4 dychy.kupiłam leginsy i koszule bo przyda się do szpitala jest rozpinane na piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny, macie już może tą ciemną kreskę od pępka w dół? ja jestem w 22/23 tc i u mnie jeszcze nie pojawiła się. to moja druga ciąża i o ile dobrze pamiętam w pierwszej już dawno była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty ja tez mialam dzien ze zero ruchow dopiero wieczorem jak wlasnie odpoczywalam poczulam wiec nie martw sie a im wiecej czytasz tym wiecej czlowiek sie stresuje...a co do kreski to nie mam nic nawet malego zarysu ta kredka chyba nie u kazdego wyskakuje bo nie pamietam bym ja wczesniej miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje dziewczyny zhadlam babeczke sezamki i w ogole dzis troche pochlonelam slodkiego ale zbytnio to nie dziala.kilka jakbby musniec poczulam dzis ale ledwo wyczuwalne.g***towniejsze ruchy mislam tylko jedneho dnia czulam jsk wyraznie kopala w pwcherz a takto delikatne bardzoo ale czesto a dzis masakra.ja też nie mam kreski w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dołączam. :) NIE POLECAM wózka ani fotelika firmy Jedo. Za to gorąco rekomenduję wszelkiej maści bujaczki. To jest bardzo ważny i przydatny sprzęt - zaraz po łóżeczku. Serio! Nie do przecenienia dopóki dziecko nie zacznie wstawać/chodzić. Dzięki bujaczkowi maleństwo może być zawsze przy Tobie - gotujesz obiad, myjesz się, a ono siedzi wygodnie obok, bezpiecznie przypięte, obserwuje Cię lub bawi się jakąś zabawką, albo śpi. Wiele bujaków przystosowanych jest już dla maleńkiego niemowlęcia - ustawia się oparcie prawie płasko i dodaje specjalne, załączone przez producenta poduszki. Naprawdę warto! Co do ruchów nie przejmujcie się. W poprzedniej ciąży miałam kilka dni (ale nie z rzędu), gdy wydawało mi się, że mała w ogóle się nie rusza. Dziecko też ma prawo zrobić sobie "dzień lenia" ;) Kogo się spodziewacie? ja będę mieć synka (po drugiej stronie brzucha czeka nań dwuletnia siostrzyczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję koleżanko Nowa synks.u nas na forum praktycznie same dziewczynki chłopców niewielu hehe.ja wczoraj wieczorem naszczescie czułam malucha także musi się tak obracać ze nie czuję póki co.za to mnie strasznie stawy kolsnowe bolą az mi ciężko usiąść i wstać.wczoraj miałam gości i sprzatalam dużo.super ogólnie się czułam pomału ogarnislsm mieszkanie ale się często schylalam i tak jakbym sobie nadwyrezyla kolana normalnie.wiadomo teraz nogi więcej dzwigaja więc szybciej o takie rzeczy.obiecałam sobie ze do wizyty gin do czwartku nie jem slodyczy a przynajmniej się staram bo w ostatnim czasie to przegielam.nie wiem jak Wy ale ja niedługo idę dp pepco na przeceny dla bobasow parę rzeczy zakupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzis wizyte u swojego ginekologa, potem lece na przeglad dentystyczny (tak profilaktycznie bo jednak naczytalam sie o problemach z zebami i wole skontrolowac) a potem wlasnie do Pepco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 35
Setti u mnie też chłopiec... :) ja okazało się, że koleżanka organizuje mi baby shower i dziewczyny szykują się z wyprawkami, więc poczekam jeszcze z zakupem ubranek, coś tam już mam... czekam na zamówiony wózek:) my zdecydowaliśmy się na foppapedretti ... jest mega zwrotny i wygodny ... gondolka jest długa ... a że Włosi mają jobla na punkcie dzieci, to zadbali, żeby wózek miał kilka gadżetów, które umilą maluszkowi spacerki:) trochę zaczynam unikać tematów ciążowych w towarzystwie :( też tak macie, że nie możecie słuchać ,,dobrych rad"?:/ ile można tego słuchać... kup to ... nie kupuj tego ... jakiś obłęd... z pierwszym synem miałam spokój :/ teraz to tylko w pracy i to tej gdzie są prawie sami faceci mogę normalnie funkcjonować ... w końcu ciąża to nie choroba :) podobno:D miłego dnia i korzystajcie z ładnej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupić tego rogala z biedronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×