Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Ja we wtorek za tydzień zaczynam szkołę.właśnie robię krzywa Siedzę w aucie bo nie chce tam przy zarazkach.glukoza wcale nie była zła.glodna jestem mega.i mi trochę słabo ale do przeżycia.magnez sobie od razu też zmierzyć kazalam.ja to glukoze na bank wysoka będę miała bo zawsze miałam na styk Górna granice normy.trudno najwyżej mą dietę przejdę.jeszcze pdziebiona jestem a podobno nawet najmniejsze przeziębienie może sfaluszowac wyniki ale trudno ja ciągle dycham.myslalm żeby morfologia zrobić żeby sprawdzić leukocyty czy nie ma infekcji ale już nie wydziwiam.jak mi coś wyjdzie to dieta nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja we wtorek za tydzień zaczynam szkołę.właśnie robię krzywa Siedzę w aucie bo nie chce tam przy zarazkach.glukoza wcale nie była zła.glodna jestem mega.i mi trochę słabo ale do przeżycia.magnez sobie od razu też zmierzyć kazalam.ja to glukoze na bank wysoka będę miała bo zawsze miałam na styk Górna granice normy.trudno najwyżej mą dietę przejdę.jeszcze pdziebiona jestem a podobno nawet najmniejsze przeziębienie może sfaluszowac wyniki ale trudno ja ciągle dycham.myslalm żeby morfologia zrobić żeby sprawdzić leukocyty czy nie ma infekcji ale już nie wydziwiam.jak mi coś wyjdzie to dieta nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paelka też mi brzuch tak zjeżdża jak na boku leżę. Więc możliwe że to normalne. Zauważyłam ze mnie skurcze łapią, jak się rozciagam. Także nie prostuje już nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paelka dziekuje za espusmisan pomoglam narazie nie gazuj***ardzo bardzo dziekuje Widze wlasnie jakie bazgroły napisalam ,dzieki za zrozumienie ze z emocji Mala rosnie ale wg swoich parametrów i jest mala jak na ten okres ciazy tak mi ginka powiedziala ze z wynikow wszystko ok stresuje sie :( A co do otulacza dla dzidzi to super to jest:):) Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupię sobie właśnie ten otulacz. Rożek ma mi siostra dac bo mało używała. Mi się podobają z tego materiału minky ale kocyk sobie taki kupię. Najlepsze ze zarejestrowalam się w klubie bebilonu, bebiprogram chyba i za rejestrację wysyłają kocyk. Na zdjęciu super wygląda, a w reczywistosci kocyk ma wymiary 10x10 :p ale materiał fajny Teraz czekam na termofor z bebiklubu. Termofor z pestek wiśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciazulam się...pisałam do gin i tym twardnienie brzucha.mam wypoczywać i brać spasmoline a jak nie przejdzie to jeszcze luteinie.a ja oczywiście mądra w pt przeniosłem wszystkie rzeczy z jednej szafy do drugiej a w sobotę wysprzaralam mieszkanie a wczoraj wypriznilsm segment do wywózki.oczywiście wszystko w granicach możliwości wiadomo nie siegakam wysoki itd ale jednak człowiek a bynajmniej ja nie mam umiaru i jak coś zacznę i się dobrze czuję to to robie do konca.we wtorek na szkołę rodzenia też mam się narazie wstrzymać od ćwiczeń tylko teoria a w czwartek za tydzień mam wizytę i zobaczymy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty a w Twojej szkole rodzenia bedziesz miec od razu jakies cwiczenia? My mielismy tylko jedne zajecia z cwiczen w ciazy i powiem szczerze, ze ta gimnastyka na ktora chodze do fitness klubu duzo wiecej mi dala. No ale w szkole rodzenia byla na to przewidziana tylko jedna godzina wiec nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co ja tez sie zapisze do szkolki w sumie to nie myslalam o tym ale dobra idea dzieki :) otulacz kupiony :P Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Październik pewnie od razu nie.babka niby powiedział a że muszę mieć zaświadczenie ze mogę ćwiczyć ale żeby się nie nastawiac na nie wiadomo ile ćwiczeńi wysiłek bo to tylko trochę ale żeby się wygodnie ubrać.więc pewnie trochę ćwiczeń z piłką i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka prze[raszam e zapytam niesmialo a ile placi sie u Ciebie za szkolke? Jedna polozna u mnie bierze bardzo drogo Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku bo tylko stowe.6 spotkań dwugodzinnych 4 pary.krzywa mi nie wyszła za ciekawie.na czczo o kilka p rzekroczylam a po dwóch h mam na styk czyli tak jak zawsze.i mam niedobór magnezu.Napisałam właśnie do mojej gin co ja mam zrobić jak mi ten brzuch twsrdnieje biorę jeden magnez czy mam.zwiększyć czy mam przyspieszyć wizytę iu niej co w ogole mam.robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
100zl to bardzo malo, mysle ze szkoda byloby nie skorzystac :) my placimy 250zl za 9 spotkan- sa zajecia z poloznymi, z pediatra, dietetykiem itp. Nie wiem czy jakos bardzo duzo sie tam dowiemy, bo ja sama bardzo duzo czytam i jakas wiedze mam, ale jednak fajnie posluchac specjalistow u zadac swoje pytania. Super jest tez to ze dostajemy duzo plyt cd, np z cwiczeniami w ciazy lub z informacjami o porodzie itp. No i sporo probek kosmetykow, smoczek, butelke antykolkowa... zawsze to cos do wyprawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie normy u siebie na wynikach krzywej?ja mam niby na czczo do od 70 do 99 a mam 102,po godzinie masz przeszło 160 i nie mam normy napisanej a po dwóch godzinach 139 a norma <140.teraz się pewnie będę wloczyc po diabetologach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela nie stresuj się niepotrzebnie, może malutka po prostu urodzi się mniejsza (np. 2,9 kg zamiast 4kg) ;), albo później nadgoni jeszcze w brzuchu. A może po prostu powinnaś mieć inną datę porodu wg usg, bo czasem się zdarza, że ciąża jest i 2 tyg. młodsza, niż termin z miesiączki albo jak się miało nieregularne miesiączki to lekarz mi tłumaczył, że też tak może być. Co do glukozy to moje wyniki to: na czczo - 88,2 (norma mniejsza lub równa 105 mg%), po 1 godz. - 159,5 (norma mniejsza lub równa 180 mg%), po 2 godz. 124,6 (norma mniejsza lub równa 140 mg%). Chodzi oczywiście o glukozę 75g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin powiedziała ze to na czczo mam zawyżone.coprswda niedużo ale jednak i poradzi się diabetologa Ale będę musiała powtórzyć glukoze nie krzywa ale taka zwykła na czczo i jedna wizytę w poradni chyba u diabetologa wezmę.tymbardxuej ze pytała jak miałam z glukoza m początku ciazy a ja wtedy już też miałam górną normę tylko że wtedy chodziłam do tak zshebustej gin ze mi powiedział a że jest ok wszystko i nie miała żadnych zaleceń więc mówię widocznie tak w ciąży musi być.Ale z drugiej strony dobrze że mi nagle nie skoczyla ta glukoza radykalnie.generalnie to sobie znalazłam w necie jadłospis dla cukrzyków i będę to stosować w większej mierze.tak naprawde to ta diets jest spoko tylko się niektórych produktów człowiek wystrzega a w ndz idę do szpitala do niej na dyżur i ma mi powiedzieć co mówił diabetolog i mnie zbada.na pewno karzą mi powtórzyć badanie więc ja już zmieniam diete.to nie zaszkodzi jak będę jeść zdrowiej niż dotychczas.i mam brać więcej magnezu dziennie.trochę mi już lepuej z tym brzuchem naszczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie 8 spotkan 280zł cholernie drogo... Zastanawilam sie ale sluchajcie moje Kochane w tym nic nie ma bo pytala ewenyualnie jakies probki ktore tak naprawde dostaje sie w aptece albo rossamanie.. Przegladalam dzis wozki i taka stronka mi sie trafila moze cos wybierzemy https://www.bobowozki.com.pl/wozki-gleboko-spacerowe/polskie-przeboje/p/lista-1146.php Dziewczyny od wczoraj mam zapalenie pecherza myslicie e uro furagina pomoze? Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela a doczytaj sobie, czy w ogóle można brać urofuraginę, bo mi się wydaje, że w ciąży niebardzo... Jak ja miałam problemy z pęcherzem to takie naturalne rzeczy zażywałam jak żurawina. No ale to tylko wspomagające są, jeżeli faktycznie masz zapalenie to pewnie niewiele pomogą... Mnie dzisiaj rano w toalecie znowu krew przywitała :( Boję się, że kiedyś nie odróżnię, czy to z polipa czy faktycznie z łożyska i coś się stanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paelka a kiedy masz teraz wizytę żeby zmonitoriwac tego polipa?ela nie zazywah nic takiego na własną rękę.niestety paelka Na rację jak masz bakterie w moczu nic nie pomoże tylko antybiotyk.Ale możesz spróbować najpierw sok z żurawiny 100 procent bo to moze podraznienue. kup w aptece i pij kieliszek rano i wieczorem.i dużo wody pij.ja mam cały czas wzdety brzuch choć mniej i doszło takie ciągnięcia po bokach.mi sie osobiscie wydaje ze to twardnienie to od jakiejś infekcji bo to ciagniecie jest identyczne jak kiedyś co miałam właśnie infekcje dróg rodnych na początku ciazy tyko wtedy nic mi nie twardnialo bo jeszcze brzucha nie miałam ciaowego.N każdej wizycie ostatnio gin widzieli wydzueline i dawali albo jakiś krem albo pimaficin ale ja wtedy nie miałam żadnych objawów oprócz tej wydzieliny która po lekach i tak jak była tak była i nie znikala teraz doslo pobolewanie więc pewnie dostane znowu pimafucin.chyba ta wydzielona sama w sobie to inna zupełnie odrębną sprawa taka mam florę bakteryjna i już.Ale te ciagniecia to już musi być coś infekcyjnie to się czuję po prostu.a wtedy na te bóle mi pimaficin pomógł pamiętam.też kurde nie chce brać nic na własną rękę a wizyta w ndz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paelka a kiedy masz teraz wizytę żeby zmonitoriwac tego polipa?ela nie zazywah nic takiego na własną rękę.niestety paelka Na rację jak masz bakterie w moczu nic nie pomoże tylko antybiotyk.Ale możesz spróbować najpierw sok z żurawiny 100 procent bo to moze podraznienue. kup w aptece i pij kieliszek rano i wieczorem.i dużo wody pij.ja mam cały czas wzdety brzuch choć mniej i doszło takie ciągnięcia po bokach.mi sie osobiscie wydaje ze to twardnienie to od jakiejś infekcji bo to ciagniecie jest identyczne jak kiedyś co miałam właśnie infekcje dróg rodnych na początku ciazy tyko wtedy nic mi nie twardnialo bo jeszcze brzucha nie miałam ciaowego.N każdej wizycie ostatnio gin widzieli wydzueline i dawali albo jakiś krem albo pimaficin ale ja wtedy nie miałam żadnych objawów oprócz tej wydzieliny która po lekach i tak jak była tak była i nie znikala teraz doslo pobolewanie więc pewnie dostane znowu pimafucin.chyba ta wydzielona sama w sobie to inna zupełnie odrębną sprawa taka mam florę bakteryjna i już.Ale te ciagniecia to już musi być coś infekcyjnie to się czuję po prostu.a wtedy na te bóle mi pimaficin pomógł pamiętam.też kurde nie chce brać nic na własną rękę a wizyta w ndz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paelka, szczerze wspolczuje Ci tych krwawien, wyobrazam sobie jaki to musi byc dla Ciebie stres... dobrze ze do porodu juz blizej niz dalej :) Ela, dzieki za podeslanie stronki, jest tam sporo wozkow ktore bralam wstepnie pod uwage :) jakis czas temu mialam okazje kilka razy prowadzic Coletto Verona i powiem szczerze ze nie jest zbyt zwrotny i bardzo ciezki... chociaz nie mam porownania z innymi wiec moze nie powinnam sie wypowiadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaBASIA
Dziewczyny jestescie wspaniale dzieki za wsparcie!!! Wiewcie co ja pytalam ginki telefonicznie dzisiaj powiedziala ze jedna mam wiac wzielam i powiedziala ze jak nie pomoze mam jutro przyjsc do niej poki co pomoglo bo mialam juz krwio mocz Paelka martwisz mnie ale mysle ze to z polipa dziada jednego Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę zrobić badanie moczu.ela chyba też mam zapalenie ale w ndz idę do gin dlatego też chce mieć wyniki badań.boli mnie podbrzusze tak jal kiedys jak mialam bskterie w moczu.zobaczę co mi wyjdzie może też mi coś zaleci jutro jak do niej zadzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijcie przynajmniej raz dziennie wodę z cytryną, jedzcie ogórki kiszone, to zapobiega bakteria. Mi też chyba dużo daje to ze pije 3l wody dziennie, bo latam do wc cały czas hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pilam na zle wyniki moczu sok z zurawiny 100% jak juz tu ktos wspomnial i poprawily sie na tyle ze antybiotyku nie musialam brac :-) a ten polip Paelka to przeklenstwo jakies starszy cie tylko i napaja obawami ale kazda z nas trzyma kciuki ze wszystko.ok jest a to krwawienienie to jego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję soknz żurawiny a mimo wszystko coś mnie zaatakowalo ale muszę pic więcej.zobaczę czy to w ogole pecherz bo może wcale nie właśnie oddałam mocz wyniki po południu.najgorsze jest to ze jak mam bakterie to u mnie one sa głęboko w kanale moczowym i raczej będzie antybiotyk.Ale trudno mus to mus.To szczypanie w podbrzuszs i po bokach mnie niepokoi.brzuch twsrdnieje ale mniej po tym magnezue Al pojawiły się te dziwne odczucia.a to może być wszystko.mogą się narządy przesuwać mogłam podziebic jajniki co jest możliwe.mam tylko nadzieję ze to nie krwiaki albo mi się tam nic z szyjką nie dzieje.bo przy kraiwku tez czułam takie szczypanie ale miałam też dziwne uplawy.a teraz tego nie zauważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak sie cieszylam ze nic mnie nie boli i chyba za wczesnie sie pochwalilam ;) W piatek wieczorem mialam wizyte u swojego gin- a w ciagu dnia zlapal mnie taki jakis nerwobol w sercu, ze az ciezko mi sie oddychalo.... trzymal az 1.5 godziny, raz mocniej raz slabiej. Na poczatku ciazy tez mialam takie jakies pojedyncze uklucia w sercu, ale wtedy bylo to tlumaczone tym ze serce zaczyna pompowac wiecej krwi i jest to w normie. Teraz myslalam ze jest tak samo, ale maz naklonil mnie zebym wspomniala o tym ginekologowi skoro akurat mam wizyte tego dnia. A on dal mi pilne skierowanie do kardiologa i kazal od razu skontrolowac temat, bo podobno w 3trym to juz niepokojace. Troche sie zestresowalam, bo u mojej dobrej znajomej po ciazy pojawila sie arytmia serca... Mam nadzieje ze uda mi sie szybko dostac na wizyte i kardiolog mnie przebada i uspokoi. Wczoraj serce tez mnie zakłuło, ale tylko przez kilka minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że każda przez cos przechodzi.no di uplawy nasilily.naszczescie nie maja dziwnej barwy ani zapachu.Ale muszę mieć jakiś stan intencyjny poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie leje sie ze mnie jka z kranu ale dzwonilam do ginki i mowila ze latem jak jest cieplo to bakterie ozywioen sa i sa one wszedzie na wc nawet na [apierze toaletowym moga byc a mi z kolei kazała jesc zuravit to kapsulki z zurawina i kupilam sobie jeden listek 4 zł kosztuje aptekarka mowila ze super jest zobaczyny Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×