Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Ehh...zawsze uwazam na elektryczne urządzenia zwłaszcza teraz ...jak odlaxzam z prądu jak z nich korzystam.z reguły dekoder wyłączam pilotem nie wiem co mnie podkusilo wylaczylam palcem i choć nieraz tak robiłam i nic się nie działo to dziś jakieś przebicie muialo być bo mnie kopnelo w rękę.od razu zabrałam dłoń z urządzenia.Ale go było takie jednorazowe kopnięcie az z.abolało przez chwilę.nie przeszedł przeze mnie prad czy cos ale rak sie zdeberwowalalam.Nie wiem co robic.moj mowi ze yo przeciez nie porazenie se to sie nic nir stalo ale ais naczytalam ze nawet z takimi rzeczsmi kobiety jeżdżą do szpitala.już samaa nie wiem co ja mam robić.ruchy czuję nic mi sie nie dzieje ale aie naczytakam że od prądu sie dziecku może coś stać nawet po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh...zawsze uwazam na elektryczne urządzenia zwłaszcza teraz ...jak odlaxzam z prądu jak z nich korzystam.z reguły dekoder wyłączam pilotem nie wiem co mnie podkusilo wylaczylam palcem i choć nieraz tak robiłam i nic się nie działo to dziś jakieś przebicie muialo być bo mnie kopnelo w rękę.od razu zabrałam dłoń z urządzenia.Ale go było takie jednorazowe kopnięcie az z.abolało przez chwilę.nie przeszedł przeze mnie prad czy cos ale rak sie zdeberwowalalam.Nie wiem co robic.moj mowi ze yo przeciez nie porazenie se to sie nic nir stalo ale ais naczytalam ze nawet z takimi rzeczsmi kobiety jeżdżą do szpitala.już samaa nie wiem co ja mam robić.ruchy czuję nic mi sie nie dzieje ale aie naczytakam że od prądu sie dziecku może coś stać nawet po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja póki co kompletuje rzeczy.narazie mam dla siebie szlafroczek koszule do karmienia rękawiczki niedrapki dla małej i lada moment zamawiam wyprawkę i myślę że w lipcu zapanuje już kompletna prawie.ewentualnie w sierpniu dokompletuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie juz wozki ? Jakie polecacie ? Taki naprawde dobry wozek ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Cześć dziewczyny:) trzymam kciuki za dziewczyny w szpitalu:/ przykra sytuacja:( my rośniemy ładnie :) przytyłam 8 kg, ale w pierwszych 4 miesiącach poleciało mi 7 kg. Więc pocieszam się, że jestem 1 kg na plusie;) o wózkach pisałyśmy wcześniej, ale gościu musisz sama sprawdzić, który będzie Ci pasował... każda z nas ma inne typy:D... ja kupiłam cały zestaw z foppapedretti ... łóżeczko też już kupiłam z tej samej firmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sadzicie o wozkach mutsy i cybex ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Betty ja jedynie non stop chodzę posiniaczona i poobijana:/ z prądem jeszcze nie miałam do czynienia:) ale teraz to będę uważała, bo nie sądziłam, że to może stworzyć potencjalne zagrożenie dla dziecka ... gościu obie firmy mają ciekawe modele... podjedź do jakiegoś sklepu i zobacz jak się prowadzą:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty, przeciez nie porazil Cie prad, pewnie bylo zwykle przebicie i tyle :) ja bym tego nigdzie nie zglaszala, bo nie brzmi to jak jakies zagrozenie dla dziecka. Torby jeszcze nie pakuje, ale w tym tyg bede robic zamowienie z apteki internetowej i tam bede miala sporo rzeczy wlasnie do szpitala. Wozka jeszcze nie mamy, ale po wielotygodniowych analizach i rozmowach z innymi rodzicami zrezygnowalismy z kupna wozka 2w1 i stawiamy na sama gondole, a jak dzidzia zacznie siadac to wtedy postawimy na dobra spracerowke. Mnostwo osob zgodnie twierdzi ze spacerowki od zestawow 2w1 sa niepraktyczne i ciezkie i po prostu sie nie sprawdzaja i wszyscy bardzo szybko wymieniali je na inne, lzejsze modele. Tyle z teorii, a hak bedzie w praktyce to sama sie przekonam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No poraxenie prądem.jest zagrożeniem.Zależy w jaki sposób prąd przejdzie przez ciało.takie kopnięcie to raczej nic złego nie spowoduje ale jakby prąd przeszedł z ręki do stopy to już by mogło być nieciekawie.więc przy codziennych sytuacjach i czynnościach trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam kupię 3w 1 bo asa fajne promocje w takim sklepie a jeszcze rabaty mają być ze szkoły rodzenia.wyczailam na fejsie używany śliczny zakoxgskam się za pięć stow trzy w jednym.wxielavymbez zastanowienia chociaż stawiakam na nowy ale kurde jasny bez....nie...bo pozniej bede bluznic ...ja sie nie nadaje do takich jasnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 3w1 używany a wygląda jak nowy. Nowy kosztuje 2800zl ja dałam 500zl. Taka prawda ze gondola jest na jakieś pół roku. I zgodzę się wyżej co do spacerówki, ale sama sprawdzę. Jeśli faktycznie by się nie sprawdziła to szybko sprzedam całość.A za to porządna spacerowke. I nie będę jakoś specjalnie stratna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ze wózki 3w1 lepiej się później sprzedają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czujecie po euthyroxie na tarczyce? Mnie żołądek często boli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę nowy bo chciałam uniwersalny kolor żeby było ewentualne dla następnego bobasa.ale jak wychacze dobry ładny używany to też wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solange81
Gościu - ja właśnie kupuję Mutsy Igo, miałam też na oku Cybex Balios M, ale na żywo nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia - w przeciwieństwie do Mutsy właśnie :) Co do euthyroxu to ja się czuję dobrze, tzn. zupełnie normalnie, żadnych dolegliwości - a biorę dość dużą dawkę bo 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Ja teraz biorę euthyrox 100 na zmianę z 75 i czasem mam kolotania serca. Ogólnie nic za bardzo mi po tym leku nie jest. A wózek mamy Concord Neo Ale kupiliśmy używany, cały zestaw za 2000zł z tym że jest wszystko od gondoli po isofix. Także jestem zadowolona z zakupu. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę 50 i jod. I myślę że to od tego. W pierwszej ciąży też brałam i też miałam delikatny ból żołądka znaczy skurcze takie a po ciąży odstawiłam już euthyrox i nadal miałam ale takie że się z bólu skręcałam i wymiotowałam zaszłam w drugą ciąże i przeszło a teraz muszę znowu brać i znowu bóle się zaczynają tylko tyle szczęścia że nie takie okropne. Piję codziennie jogurty żeby trochę żołądek osłonić i trochę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore euthyrox 50 i dwa razy w tyg 75 ale nie mam dolegliwosci zoladkowych. Kupujac opcje 3w1 zwroccie uwage ze te nosidelka nie maja czesto zadnych atestow do jazdy autem, moim zdaniem to istotne przez wzglad na bezpieczenstwo malucha ktory jednak bedzie czesto wozony np do lekarza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Gościu ja biorę Eutyrox 100 od czterech lat, bo jestem po całkowitym wycięciu tarczycy:) nigdy mnie od niego brzuch nie bolał i nie powinien boleć :/ może to od czegoś innego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tylko mi to przychodzi na myśl jako przyczyna albo tylko obciąża podrażniony żołądek. Zostaje mi tylko pić jogurty bo wtedy jest lepiej. Zawsze o siebie dbam nie jem tłusto nie zdrowo a wraz problemy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też często bolał żołądek choć na tarczycy nic nie biorę ale piłam sok żurawinowy nietozcienczony a on był bardzo kwaśny i podraznilam żołądek.i za dużo braksm tabletek naraz suplementow.teraz to rozdzielam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tylko biorę ten euthyrox i jod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po euthyroxie źle się czulam i przeszłam na letrox. Letrox nie zawiera laktozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem od wcxzoraj w domu nie mialam sily wlaczac kompa telefonu czego kolwiek. Czytajac forum chcoc i tak nie jestem w stanie nadrobci tego co pisalyscie nie wszytsko zdolalam przeczytac szalenie Wam dziekuje za to ze pamietacie i toszczycie sie o mnie... Pojawily sie przez Was u mnie lzy wzruszenia ze pomimo on line jestesmy blisko siebie!!! Dziekuje U mnie byly problemy z cisnieniem mialam za wysokie ciagle,zbijali mi je w szpitalu ,co zjadlam odrtazu wymiotowalam karmili mnie kroplowkami bo organizm nie przyjmowalam ,co do tetna malej zaczelo spadac co spowodowalao ze automatycznie ja sie denerwowlaam i taka karuzela.. dawali mi rowniez "specjaly" na rozwoj dziecka czyli pluca itp wrazie gdyby mieli robic cesarke...dziewczyny to jest nie do opisania horror... byl nawet u mnie psycholog na wypadek gdyby musieli zrobic cedarke a mala by nie przezyla lub urodzila sie z powazna wada... Mialam miec serie spotkan z nim a le po dwoch z 5-6 psycholog stwierdzil ze ja jestem silna i nie jest to konieczne... modlilam sie i to dalo mi sile...:) Wypisali mnie bo wszytsko wrocilo odpukac do normy,tyle ze musze uywazac na pecherz tzn nie przeciagac sie ani nic... Wiem ze juz sporo czasu uplynelo ale nie jestem w stanie odkopac watku z Paelka i niunia jej malo...napisz mi Paelka prosze albo ktos jak sie potoczyla Twojka wizyta w szpitalu?? Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus dobrze ze w domku juz jestes teraz to odpoczynek ile mozesz wiem ze w domu zawsze cos jest do roboty ale na wszystko przyjdzie czas a ty spokojnie odpoczywaj :-) a w skrocie pealka krwawila przewiezli ja do innego szpitala dostala zastrzyki na rozwiniecie plucek dzidziusia i czekamy co dalej. Jak wejdzie napewno dokładnie ci napisze co sie stalo a tymczasem pozostalo nam czekac co i jak z nią i dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wozkow ja mam spacerowke z ta wkladana torba lekki zwinny tani :-) duzo.moich znajomych mowi jak pazdziermik ze nie warto kupowac 3w1 fajnie to wyglada i cenowo sie oplaca ale gadaly ze i tak zmienie na inna spacerowke ale kazdy kupuje co uwaza:-) a co do tego pradu Betty to ja tez do lekarza bym nie szla skoro ruchy sa i nie masz zadnych niepokojacych innych objawow których wczesniej nie mialas. ..ja do lekarza za tydziw dopiero ide 5 tyg przerwy tak mi sie to dluzy ciekawa jestem.ile mala wazy ja mam 6 kg do przodu a we wtoeek 28 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Elu tak się cieszę że wszystko dobrze:))) nie wiesz jak bardzo!!! Gościu polecam Ci bugaboo cameleon kupiłam teraz dla swojej lub mima xari. Miałam wcześniej stokke xplory v4 też super ale trochę brakowało mi w nim gietkosci:( pozatym był rewelka . I gorąco gorąco polecam Ci greentom-a za 2000zl kupisz gondolke i wersję od 6 miesiąca. Mam greentom a wersję classic coś fantastycznego. :)))) jeszcze joolzza mutsa już każdy ma nie wiem co ludzie w nim widzą strasznie jest twardy. To są moje opinie:))) a jestem maniaczka wózków:)) miałam ich troszkę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
A i co do cybex a. To teraz będzie tak jedna część polski będzie się śmiała że kopjujesz po Lewandowskiej a druga będzie zachwycona bo będziesz mieć taki wozek ;-D a tak na poważnie mam kuzynke chciała go kupić ale jest ogromny i zrezygnowała . Mi osobiście się on też nie podobaja. Tu gdzie mieszkam same stokke mimy , foppadretti te elektryczne, bugaboo cameleon i teraz cybexy Priamy jeżdżą i wizualnie nic nadzwyczajnego:-/ naj cudowniejsze naj lżejszy wozek grenntom, ma wadę, mały kosz :( ale to jedna jedyna wada:-( jeśli masz jakieś pytania o wozki śmialo pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super Elcia,że wszystko już dobrze,cieszę się. Mama85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×