Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
U nas polozna przychodzi przed porodem. Bada ciśnienie tętno dziecka przeprowadza wywiad w razie czego robi ktg itd. Ja tez w walizce się smakuje. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettyzgr
ja tam wzięłam torbe dla siebie zwykłą materiałową i torbę osobną dla małej i dodatkowo małą taka podreczna z rzeczami takimi codziennymi typu kosmetyczka, ubranie ewentualnie szczoteczka itd. a dwie osobne mam spakow3ane zeby mi maz dowiozł.nam polozna powiedziala zxeby wziac tylko kilka rzeczy a itak maz dowiezie co bedzie potrzebne. nie biore ze sobą rożka, kocyka, papersów całej paczki, kilka bodziaków, oliwke i pare innych rzeczy.nie chce brac na kółkacvh, bo poznie ciezko i nawet bedzie jak cos bede chciała przeloyzc, ani tego nie upradze jak to wszystko wpakuje. a tak wezme dwie lzejsze to wydaje mi sie ze mi bedzie wygodniej. ale to kazdy ma i8naczej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettyzgr
Ostatni raz zrobiłam samodzielbe podejście do paznokci uu stóp...nie wyszly totalnie ale nie msm sily robic kolejnego podejścia..az sie msla zaxzela krecic chyba nie było jej wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No napewno:) mi ciężko obciąć je a co dopiero pomalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro nad jeziorko jadę więc chciałam choć trochę wyglądać jak człowiek no ale trudno hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Redsky tak mieszkam w PL i podobno tak jest ze od 32 tygodnia ciąży położna przychodzi 2 razy w tygodniu, właśnie dziś nas odwiedziła i teraz kolejna wizyta w piątek. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to trzeba gdzieś zgłosić by położna przychodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
To chyba zależy od miasta. U mnie zadzwoniłam do przychodni rodzinnej i mnie pokierowali dalej i moglam wybrać polozna. I ta sama będzie przychodzić po porodzie te 6 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Dziewczyny z Warszawy i okolic znowu w Szpitalu na Madalińskiego będą warsztaty :) 25 i 26 lipca o 17.00 coś o bezpieczeństwie malucha ... ostatnie warsztaty bardzo mi się podobały, więc z czystym sumieniem polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy Wasz pepek się zmienił? ja mam wrazenie ze mój bardziej do przodusie hmm wybaluszy ł Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na większości zdjęć takie mają jak się ogląda na necie:) ja mam bardzo głęboki pępek więc mi to nie grozi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Mój trochę poszedł do przodu :) ... chyba przegięłam z aktywnością bo w nocy miałam skurcze :/ ... dziś tylko popiorę i poprasuję rzeczy dla dzieciaczka :) i wyskoczę na małe zakupki :)) tak dla relaksu :) okna na szczęście pomyte :D teraz ma być kilka dni upałów więc trzeba będzie się oszczędzać :) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
Ela Moj pępek jest taki płaski rozciągnięty jak na razie. Marcelinka coś mało sie rusza dziś i wczoraj w porównaniu do jej ostatnich wybryków. wogóle od wczoraj bolą mnie okolice intymne tak jakby mi sie tam rozciągało chyba miałam też tak w tamtej ciąży a jak pochodze troche dłużej to już wogole i nie wiem czy to mała sie tak wypina czy mi ten brzuch tak często twardnieje...a wizyte mam dopiero 9 sierpnia bo doktor teraz na urlopie dwa tygodnie maskara nie wiem jak ja wytrzymam tyle Pazdziernik ja sie chyba pakuje do walziki na kółkach mam taka nie za duża.potem trzeba dzwigać te torby,torebki a tak na kółeczkach otwierasz i wszystko widać co gdzie jest.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam problem w nocy zle sypiam obracam sie z boku na bok i tak wydaje mi sie ze spie po pare min i obrót ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redsky moj gin tez na urlopie wiec moja wizyta dopiero 11 sierpnia i tez wydaje mi sie ze to tak dlugo :) Mama Maurycego, zapisalam sie na warsztaty Bezpieczny Maluch- super ze o tym napisalas, miesiac temu zabraklo miejsc, a teraz zapomnialam o tym i bym przegapila ;) Co do pepka to zawsze mialam ladny i wklesly a teraz jest na wierzchu- i zrobil sie taki jeszcze zanim urosl mi brzuch ;) jak mam na sobie jakas gladka koszulke to mega rzuca sie w oczy. Mysle ze to moze zalezec od umiejscowienia lozyska, bo ja mam na przedniej scianie :) Dziewczyny musze sie w ogole pochwalic ze ruszylam z dalszymi przygotowaniami -dotarlo do mnie ze zaczelam juz 33 tydz i czas goni ;) wczoraj bylismy w sklepie zamowic wozek i fotelik/nosidelko z isofixem i kamien spadl mi z serca ze wreszcie sie zdecydowalismy :) calosc bedzie do odbioru za ok miesiac i juz nie moge sie doczekac! Dzis ruszylam tez z praniem ubranek- jest goraco wiec szybko wszystko wyschnie. A dzis rano bylismy z mezem w szpitalu ktory wybralismy obejrzec porodowke- wizualnie szału nie ma, ale nie jest tez zle. Super wrazenie zrobily za to na mnie polozne, byly przemile- i takie tez opinie o tym miejscu slyszalam. Od razu lepiej sie czuje po tej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redsky- te twardnienia brzucha , ciagniecie i do tego uczucie jakbys byla po dlugiej jezdzie rowerem w okolicach intymnych to moga byc skurcze. Obserwuj jak czesto sa, czy regularnie.i czy bola cie plecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redsky js miałam takie ciągnięcia itd i mi lekarz powiedział że to wiazadla i też tak czasem mam.a mala.też się od wczoraj ducha o wiele mniej.i caly czas m dole ruchy czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Październik 2016 jaki szpital wybrałaś? Bo ja to mam taki mętlik w głowie, że już nic nie wiem :( wiem tylko, że czekają mnie przeboje ( młody jest duży , jestem po wycięciu tarczycy i młodość nie ta) a chcę urodzić naturalnie... ta dziewczyna, która jest współorganizatorką warsztatów to 12 dni temu urodziła czwarte dziecko :) w szpitalu na Madalińskiego i bardzo sobie zachwala :) moje znajome z kolei bardzo narzekały na personel, że położne i pielęgniarki są chamskie a lekarze wstrzymują decyzje narażając życie i zdrowie pacjentów... i weź człowieku bądź mądry:) ... ja nie potrzebuję uprzejmości tylko fachowości... o to boję się , że czyjeś złe decyzje zaszkodzą mojemu dziecku :( słyszałam dobre opinie o personelu w Orłowskim i na Carowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Karowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Maurycego, ja akurat o Karowej slyszalam bardzo kiepskie opinie... jeszcze dzis przeczytalam na blogu Wyrwane z kontekstu relacje autorki z porodu tam 3 mies temu to juz w ogole rece mi opadly, ze tak mozna potraktowac rodzaca. No i tam jednak przy kazdej czynnosci/badaniu mozesz byc otoczona wianuszkiem studentow, trzeba to brac pod uwage ;) Ja zdecydowalam sie rodzic w Orlowskim, z kilku powodow. W marcu rodzila tam moja szwagierka, wczesniej lezala tam na patologii przez dwa tygodnie. Porod miala trudny, ale byla zachwycona poloznymi i ich podejsciem do pacjentek. A drugi powod jest taki, ze moj maz z ramienia swojej firmy od dwoch miesiecy prawie codziennie bywa w tym szpitalu, bo maja tam zlecenie, wiec odpadaja nam takie logistyczne stresy typu jak dojechac, gdzie zaparkowac, a to moim zdaniem juz sporo ;) Poznal tam tez troche personelu i tez ma pozytywne zdanie. Dzis rano bylismy na porodowce i bardzo ladnie nas potraktowaly polozne. Sale porodowe zwykle, bez luksusow, sa dwa lozka na jednej przedzielone parawanem i niska scianka i jedna albo dwie jedynki z lazienka - bez doplaty, decyduje kolejnosc dotarcia na porodowke. Podjedz, rozejrzyj sie, pogadaj, bedzie latwiej zdecydowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie z powodu boli poniżej brzucha wyladowalam w szpitalu, ogólnie powinnyśmy się już oszczędzać. Łatwo powiedzieć wiem bo sama krzatam się po domu i robię i tu i tam. Ale faktycznie przystopuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Październik 2016 tak właśnie zrobię... podjadę i zobaczę :) ja myślę, że to i tak loteria:) teraz mi mąż powiedział, że na Żelaznej jest dobry szpital :D ... czyli nie jest tak źle :) wybór mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile lekarzy tyle opini co do bólów.najważniejsze żeby z sxyjka było ok.jak jest ok z sxyjka to bóle sa niegroźne.i jutro idę na wizytę to zobaczę jak tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile lekarzy tyle opini co do bólów.najważniejsze żeby z sxyjka było ok.jak jest ok z sxyjka to bóle sa niegroźne.i jutro idę na wizytę to zobaczę jak tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Mnie brzuch nie boli i nie bolał wogole mam tylko takie uczucie jakby mi sie cos rozciągało i pachwiny troche bolą szczególnie jak chce wstać albo z boku na bok sie przekręcić dlatego tez nie moge rano zasnąć. Dzisiaj popoludniu leżę odpoczywam i odrazu lepiej brzuch mniej twardnieje betty moja tez wczoraj bardzo nisko kopała dziś jak poleZalam to juz normalnie zaczęła na wysokości pępka. Ja na ostatniej wizycie miałam szyjkę 2,9 mm ale następna wizytę mam za 3 tyg o wlasnie Myśle czy nie isc do jakiegoś innego lelarza zeby mnie skontrolował czy szyjka sie nie skraca bo jakieś schizy mam.jutro pakuje torbę do szpitala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pępek miałam zawsze wklesly ale od jakiegoś miesiąca mi go wywalilo.nie jest wystający ale ze srodka mi go wybilo bardzo.Ale to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi strasznie crp rośnie, tydzień temu 11 dziś 15 zaczynam się martwić.Ale mają mi w szpitalu jeszcze powtórzyć badanie :/ A tak ładnie mi ciążą przebiegala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×