Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Ela ja nawet nie wiem jak u mnie sale z tego co gadalam z koleżankami to w każdym szpitalu powinni jak widząze wypada podgolic to to zrobić.Ale ja itak spróbuję sama przy pomocy męża haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Ela ja na razie na wyczucie daję radę :D myślę, że przed porodem też sobie poradzę ;p ... wolę sama, bo mam dość delikatną skórę :/ ... tak te sukienki granatowo one są do karmienia i kangurowania :) dodatkowo mają rozcięcie z tylu np. Żeby można było podać znieczulenie :) ... mają guziku na magnesy więc łatwi się odczepiają ... powiem Wam, że ktoś to dobrze pomyślał:) ... jak koleżanka w niej rodziła to położne się zachwycały, że to takie świetne ubranko :) ... Ela jak mała fika to bardzo dobrze :) *****iwe dziecko to zdrowe dziecko :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas samemu trzeba nawwt jakby golili w szpitalu to i tak sama wole wiem ze lewatywa tez jest na zadanie i trzeba miec swoja choc znajoma nie miala wiec jej dali od nich bo akurat na stanie mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tak dzis bolało jak na okres to nie wiem czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie dzisiaj tak bolalao jakby mi ktos supel zawiazal w srodku i do dolu ciagnal...ja niewiem o co chodzi znacie to uczucie? Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja coś podobnego właśnie miałam i nie wiem co to. z bólu to aż mnie prostowało. masakra jakaś a gdzie tam ból porodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak od paru dni też mam.pewnie dziecko za pepowine ciagnie hehe.a bóle jak na okres też miewam.macica się rozciac coraz bardziej bo dzidziusie rosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dla mnie to juz jest tak przeszywający ból że zaczynam sie bać pn :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...no to niefajnie ze aż tak to odczuwasz...nie eiem co Ci poradzić nawet...mi z kolei od trzech dni niedobrze dodatkowo bardzo...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Jak nie minie to do lekarza...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na razie nic nie boli jedynie strasznie napina sie brzuch u nefrologa tez wyniki ok dziewczyny szybkim tempem zblizamy sie do konca :-) wiec podejrzewam ze skorcze beda częstsze u nas jak i twardnienia wkoncu macica zaczyna trening :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Mi też brzuch się napina coraz częściej potem puszcza i jest bardziej miękki. Takie uczucie jakbym się mega najadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.dokładnie raz twardy jak.kamien.prawie a potem popusci i taki miekkutki sie robi i tak mam czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie strasznie boli jak sie rusza, obraca w brzuchu. i bardzo nisko czuje ruchy, prawie w szyjce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się od miesiąca o koło napina ale nie to że napina i puszcza tylko mam dzień ze jest prawie cały czas napięty ale tylko jak stoję i chodzę bo jak siedzę i leżę go mniej a jest dzień ze cały dzień mam mięciutki.w czwartek idę do lekarza to zobaczy ale jak raz byłam i niej i mówiłam to mówiła ze to bardziej skórą i wiazadla Bo macica jedt ok.Ale teraz po sobie już wiem że ułożenie dzieci też ma tu do czynienia.jak czułam ruchy m dole to miałam miękki brzuch a jak dziś trochę wyżej to znowu mam bejsbolowe.a co do boli.to mnie taly czas coś rwie ale już się przyzwyczaiłam.mam naprawdę duży brzuch jak na siódmy miesiąc..a ruchy też stają się jakieś bolesniejszs.ja nie wiem jak mi jeszcze brzuch urośnie....Ale N przyklad jak jest dzień ze mam miękki brzuch to mi sie od razu wyydaje ze go nie mam praktycznie takie uczucie pustki...nie wiem chyba się już przyzwyczaiłam do tego że mam taki napięty.co mnie zaniepokoilo to yo ze kilka dni odczuwalna jakby parcie na zwieracz nie cały czas tylko momentami...teraz już tego nie odczuwam. teraz tak sobie myślę...mam nadzieję ze z szyjka wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
A kupujecie smoczki??bo właśnie oglądam i się zastanawiam nad kauczukowymorzem z hevea . Macie jakieś opinie o nich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi polozna mowila ze jak daje sie malcowi smoczka to wyrabia mu sie zgryz i moze seplenic...pewnie to nie regula ale ja narazie sproboje bez.. Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Ela, my tez mamy plan unikac lub ograniczyc smoczek do minimum, ale co z tego wyjdzie to czas pokaze ;) mamy ich co prawda kilka bo i ze szkoly rodzenia i od znajomej z jednej firm je produkujacych, ale na razie odlozylam do szuflady. Mialam dzis wizyte u swojego gin, badania krew i mocz w porzadku, lekarz zbadal mi szyjke i powiedzial ze wszystko jest ok. Teoretycznie powinnam juz teraz od 32 tyg chodzic na wizyty co dwa tyg ale ze moj lekarz idzie na urlop to wizyte mam dopiero znow za miesiac ;) powiedzial ze skoro nic mi nie dolega to nie ma problemu- powiedzial ze nadal mam funkcjonowac normalnie, moge chodzic dalej na gimnastyke i nie musze jakos sie ograniczac. Od polowy ciazy biore zelazo a teraz kazal mi zaczac brac magne b6 dwa razy dziennie dodatkowo. Nie wiem w sumie po co bo ja raczej zadnych skurczy i twardnien brzucha nie mam, ale ma to byc tak profilaktycznie wiec bede grzecznie brala ;) Wlasnie wrocilismy od znajomych z grilla - kolega stwierdzil zr gdyby nie wiedzial ze jestem w ciazy to nie wie czy by sie zorientowal patrzac na mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Październik to super ze wszysrko ok!mi to już wszędzie miejsca ustepuja i w kolejkach przepuszxzaja hehe a szkole rodzenia mam chyba największy brzuch.smoczki też jakieś dostałam.antystresowy i jakiś zwykły.Ale też spróbuję bez.zamówiłam kokon do kontaktu skora ze skórą idę zaraz odebrać.fajne to i niedrogie.można nałożyć po kąpieli nawet i do kangurowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po mnie stojac na przeciw tez nic nie widac...wkoncu tylko ok. 4 kg przytylam mialam zamiar zrobic sobie sesje ciazowa ale nie ma to sensu maly brzunio wiec atrakcyjnie stricte ciazowo to nie wyglada... a myslicie ze taki smoczek antystresowy to czym sie rozni od zwyklego...? Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem w zasadzie czy się różni czy ttlko nazwa..niby nie zaburzają one rozwoju mowy i odruchu zgryzu ale jaka prawda.....ja o sesji to nawet nie myślę bo ciaza mi urody nie dodała niestety...mam jakieś dwa zdjecia zrobione i jeszcze sobie walne pod koniec ze dwa. A dzisiaj mi sie snilo ze uridzilam ale ze nic z porodu nie pamietalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem Wam ze mi sie te sesje ciazowe za bardzo nie podobaja- ale to moje zdanie :) ale meza pilnuje zeby mniej wiecec co miesiac zrobil mi fotke w bieliznie profilem zeby zrobic sobie potem kolaz calej ciazy zeby zobaczyc jak brzuszek rosl :) niestety widac na nich jak zle wygladalam przez pierwsze cztery miesiace kiedy non stop wymiotowalam :D a co do przepuszczania w kolejce, to mnie raczej rzadko, a wczoraj w lidlu to nawet jedna emerytka poprosila mnie czy ja jej nie przepuszcze bo ona ma chyba mniej zakupow :D tak wiec tyle z moich przywilejow dla ciezarnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie zamierzam sobie zrobić jakiś kolaż kilku zdjęć ale nie samego brzucha.mam też rysunek Alicji bo na szkole rodzenia położna dał zadanie narysować jak sobie wyobrażamy dzudziusia w brzuchu hehe zamierzam to też gdzieś wyeksponować. I kupię chyba jaKaś szkatułka na pamiątki z narodzin typu opaska szpitalna jakieś jedne bodziaki pierwsze i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Hej Mi tez sie te sesje mało podobają wole zrobić rodzinna jak mała sie urodzi :) A ja mam jakieś schizy znowu chore sny i głupie myśli ze mi sie szyjka skraca i wogole jak mała sie nie rusza dłużej :( to panika Co do smoczka to Tez tak myślałam przy pierwszej córce ale ja mam chyba za mało cierpliwości i jednak smok sie przydaje zwłaszcza ze dziecko ma duża potrzebę ssania i jednak to go uspokaja a przy drugim dziecku to juz wogole nie wyobrażam sobie siedzenia Cały dzień z maleństwem przy piersi :P także ja juz zakupiłam dwa smoczki z Lovi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam też żadnej fotki, sporo przytylam więc nie ma na co patrzeć :/ mnie jak widzą w kolejce to zaraz się odwracają i udają ze nie widzą. Śmiesznie to wygląda. Ale nie rusza mnie to, nic na to przecież nie poradzę. Dziewczyny po ciąży zamierzam ostro się wziąć za siebie, nie wiecie może jakie robić ćwiczenia na brzuch by ta skóra też się zmniejszyła a nie wisiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W fitness klubie do ktorego chodze na gimnastyke w ciazy sa tez zajecia aktywna mama na ktore przychodzi sie z maluszkiem. Zamierzam po pologu tego sprobowac. Tak jak teraz chodze dwa razy w tyg to w pozostale dni czesc tych cwiczen robie po prostu sama w domu. Do tego moze wlasnie jakies programy z internetu. Planujemy tez chodzic z mala na basen, ja sama tez bardzo lubie plywac. Mam nadzieje ze w miare szybko uda sie wrocic do formy, staram sie byc aktywna wiec nie powinno byc tak zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×