Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

wszyscy mi znowu breedza o pracy a ja mysle ze lepiej siedziec w domu

Polecane posty

Choc nie mam drobnych dla siebie to mam wyjeebane. W ostatniej "robocie" stalem sie atrakcja. To samo byloby teraz, jakbym poszedl gdzies na barmana. Im mniej ludzi mnie kojarzy tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co pracowac ? Lepiej biedę klepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie klepie biedy, bo to jest milionerem, co prawda golasem, pustym jak dzwon Zygmunta ale ma wujka który dam temu nierobowi fige z makiem i wtedy czar pryśnie, ale będzie już za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem isc do pracy w Polsce, ale w anglii? Zeby mnie ponizali ze polak biedak przyjechal zapieerdalac na zmywaku? Hahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, tak wtedy ucierpiałoby twoje ego które jest wręcz niebotycznych rozmiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam polewkę z ciebie ofermo życiowa, zamknięta całe życie w czterech ścianach, nie widzisz tego ?:D:D Mamusia, pewnego dnia odłączy cie od pępowiny i wylądujesz wtedy w noclegowni dla bezdomnych o misce zupy dziennie. Zapamiętaj ten post, bo tak sie kiedyś stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jasne, że tak skończy. Gościu psujesz nam wizerunek za granicą nierobie. Z drugiej jednak strony lepiej żeby obciążał socjal w angli niż tu w kraju. Takich jak on nam nie potrzeba. Siedź tam razem z podobną do ciebie patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic o mnie nie wiecie, a sie uwazacie za nie wiadomo kogo :D🖐️. Mam wiecej w wieku 22 lata niz wy sie dorobicie przez cale zycie :D. A do polski zawsze moge wrocic i mieszkac sobie gdzie chce, ale to bylo by jak cofnac sie w rozwoju, wrocic do kraju gdzie mieszka bydlo waszego pokroju a powietrze jest zanieczyszczone jak wasze o***ty :D🖐️. A ty katowice siedzisz tu dzien w dzien ofermo pijaczana, zawsze jak wejde raz na dwa dni na to forum to ty probujesz na siebie zwrocic moja uwage. Niedobrze mi sie robi od takich jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy jak ty to się nadają tylko do jednej pracy - obciąganie Ahmedowi po biurkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No czyli twoja życiowa pokrako :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pracuje i nie bede pracowal :). Nie zeswirowalem zeby isc do pracy razem z 4 miliardami codziennie pracujacych na garstke ludzi, do ktorych wy sie zaliczacie :). Prace zostawiam miernotom. Zegnam, szkoda internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co będzie jak zabraknie matki? Skończysz pod mostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz? Chciałeś powiedzieć,że dostałeś od mamusi,jesteś na jej utrzymaniu? ;-)jak miło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chociaz nie patrze zeby mi ktokolwiek cos dawal debike nie tak jak wy patrzenie na szefa ktory was codziennie j3bie analnie zeby wam dal troche grosza raz w miesiacu za prace zwana nadstawianie sie za pieniadze :D🖐️. A mnie nikt nie jeebie :). Jestem samowysfarczalny dla samego siebie i wegetacja zwana praca powtarzam drugi raz, zostawiam wam. Nacieszcie sie poki mozecie, bo niedlugo was roboty zastapia a milarderzy beda chcieli zebyscie zdychali :D🖐️. Zreszta juz to robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro, jeteś taki samowystarczalny, to ubieraj buty i wyjdź z domu, powinieneś sobie poradzić. Gwarantuje ci, że przed zmrokiem wrócisz szybciej niż wyszedłeś, jak ci doopka zmarznie :D Zapamiętaj, że jeszcze mamunia trzyma cię pod skrzydłem, ale pewnego dnia dostaniesz kopa i wylecisz z rodzinnego gniazda, zderzając się chwilę później z brutalną rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahah, kotarba :D🖐️ Przyganiał kocioł, garnkowi :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że twoją matke muszą je/bać żeby utrzymała takiego fi/uta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałeś już się żegnać bo netu szkoda; -) Ale co tam,przecież mama zapłaci. I gacie wypierze i kolacyjkę zrobi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyniś nie pisz już, bo ci transferu na wieczór braknie i znowu, trzeba będzie prosić mamunie, żeby dała 5 funtów na voucher :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzine masz? mamusię tatusia no i chyba jakąś ciocię czy wujka ale własną rodzinę mieć nie będziesz bo przecież z shizofrenikiem nikt się nie zwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że godności nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nic dziwnego że nie masz pracy takim polaczkom jak ty to angole plują w morde i dają 2£/h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filip jesteś w/g mnie marginesem społecznym i takie jednostki generują niepotrzebne koszty dla nas podatników. Oby było jak najmniej takich śmieci na dwóch nogach na ziemmi, to świat stanie sie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×