Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwsze dziecko po 40tym roku zycia, nie daje rady...

Polecane posty

Gość gość
tak sa absorbujace, beda miec 19 w czerwcu i 12 w listopadzie, - to chłopak i dziewczyna- bardzo sie lubia ale tez i bardzo sie kłóca, ciagle tylko mamo bo to bo siamto, w swoich pokojach sprzątają, czasem robią zakupy, ale tez bałgania i wiecznie wołaja mamo jesć, słuchaja muzyki głośno-jak mówie ścisz to ścisza ale ja poprostu nie moge już znieść ogólnie hałasu, kocham cisze jak ida do szkoły, syn ma dziewczynę czesto ona przychodzi do nas i wiecznie cos gotuja pieka,posprzątaja pózniej ale nie mówie ze mi to przeszkadza ale czasem denerwuje, mam salon z kuchnią i nie mogę nawet usiąść w spokoju bo ich widze i słysze , a buzie im sie nie zamykają, nie napisałam ze sa zli, ,ale ja nie dałabym rady juz teraz mieć dziecka -sa to tez fajne i kochane dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ty masz 40 lat i masz dość a co ja mam powiedzieć ja mam dopiero 23 lata i mam tak dość że czasem mam ochotę wyjść z domu i nigdy nie wrócić. Macierzyństwo to ciężki kawałek chleba gdybym wiedziała to wcześniej to nigdy w życiu żadnych dzieci bym nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×