Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

40000 zwierzat ginie co sekunde rocznie 26 miliardow

Polecane posty

Gość gość
Zycie jest piękne ale nie dla wszystkich. Jedni żyją pełną parą tzw high live. A drudzy tylko patrzą jak inni żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończ już , goowno to kogo obchodzi. Poczytaj o tym czym jest prawo naturalne. Nie ma ani jednego powodu dla którego człowiek miałby oszczędzać zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że debil założył ten temat. Bez niego zapomniałbym kupić wędliny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chooy mnie głupie zwierzaki ich życie jest puste i bezwartościowe tak samo glupie się rodzą, i tak samo głupie umierają dziecko w wieku niecałych 2 lat jest mądrzejsze i inteligentniejsze od wszystkich zwierząt na ziemii - czego dowiodło wiele badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, dla ludzi ten świat może być wspaniały :) Nie wszystkich, no ale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wy jestescie pusci i bezduszni, zepsuci ludzie, bydlo ktore karmia wielkie koncerny miesne, w ktirych zwierzeta gina jak ludzie w tym polacy gineli w gazie. Dla nazistiw oni tez byli bezwartosciowi, niczym sie nie roznicie od tych co gazowali waszych dziadow i pradziadow. Jak wam odetna mieso w sklepach to zaczniecie sie nawzajem jesc, wy kanibale p**********, p*********y ludzki syf, ktiry trzeba wyplenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt ci nic nie wmawia,ty masz z tym problem bo zakładasz temat. w Chinach jedzą zupę z ludzkich płodów,każdego dnia dzieje się milion strasznych rzeczy na jakie nie masz wpływu. Nikt ci nie każde kupować kiełbasy czy szynki,jak dla mnie możesz zaszyć się w dżungli i żyć korzonkami a tam paść łupem zwierzaczków,które tak bronisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie to ludzie, a zwierzęta to zwierzęta, debilu porównywać człowieka do zwierzęcia to tak jakby porównać komara do psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:18 czujesz się lepszy bo ciebie karmi mamusia?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wy jestescie gorsi niz zwierzeta, bo to wy sie przyczyniacie do cierpienia innych stworzen, a te stworzenia nie sa winne czegokolwiek, w przeciwienstwie do was. Gdybym byl prezydentem rosji to zrzucilbym na wasz biedny kraj bombe gazowa zebyscie umierali powolna smiercia, bo dla mnie nie zaslugujecie by zyc. Szczur jest madrzejszy od was, bo on chociaz walczy o przetrwanie a wy jestescie bezuzytecznym bydlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zileonasylwia jakie baukowe? Wystarczy isc do supermarketu i zobaczyc ile miesa jest na polkach, a to mieso nie rosnue na drzewach tylko pochodzi z czegos co czulo strach i nie chcialo umierac, a zdychalo zywcem ugotowane. Co za smuecie kvrwa, to przez was rodzi sie pokokenie idiotow, niewolnicy j******m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choroby psychiczne leczy się inaczej niż na forum,wiedziałeś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil dziś Najgorszym i najprymitywniejszym bydłem tutaj JESTEŚ TY SAM. x Pierdnąłeś w kiblu i bombę gazową wynalazłeś :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w przeciwienstwie do was nie moge patrzec i pogodzic sie z mysla, ze cos ginie by wyladowac w waszych brzuchach gdy w ogole nie zaslugujecie by zyc, nie jeden czlowiek chcialby miec rece i nogi bo niektorzy ich nie maja, to musialo sie urodzic takie bydlo tepe jak wy, ktire nie umie myslec za siebie. Zaraza j******. Kanibale p**********, rzygac sie chce jak patrze na to co piszecie, ze taka tepa masa chodzi po tej planecie a ty up nie porownuj mnie do siebie tepy imbecylu, to nie ja codziennie wpieerdalam wnetrzosci swinj zebym mial gaz wydzielac w kiblu ty smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten debil nawet nie zna historii :D człowiek od zawsze żarł dużo mięcha, a najwięcej w czasie kiedy postęp ewolucji był najszybszy (poczytajcie o paleo), więc swoje piertolenie filipek może sobie wsadzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwierzęta nie mogą być ani dobre ani złe, bo kierują się jedynie prymitywnym instynktem dla własnego, egoistycznego dobra, nie są samoświadome człowiek jako istota świadoma też kieruje się swoim dobrem, acz w sprytniejszy i mądrzejszy sposób więc nie jest w niczym gorszy od zwierzęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo zarl duzo miecha i chvj mnie to obchodzi ty smieciu, to w takim razie ja nie jestem czloqiekiem a ufoludkiem ty j*****a gnido niemyta. Ty kvrwo j*****a ale dobrze to dzieki temu ze zrecie to miecho, wdychacie zatrute powietrze i szybciej zdechniecie. Normalny czlowiel nie dziala na siebie destrulcyjnie a wy nie jestescie normalni, bo mieso wieprzowe i wolowr powoduje raka, zupelnie jak papierosy. Tepy pasozycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tajemniczy_
Filipku mój materacu kochany, uwzględniłeś w tym wszystkim wyborców PO? Wszak ogólnie wiadomo, że są oni zwierzętami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 miliardow zwierzat ginacych rocznie to nie jezt normalne. Fabryki w ktorych gina sa zaprojektowane by ginelo jak najwiecej wcjak najkrotszym czasie. Najpierw sa ogluszane potem nacinane by sie wykrwawily a potem jesli maja szczescie to nieprzytomne trafiaja do wrzacej wody a jesli pecha no coz troche sie pogotuja, zycze wam tego samego by hitler stapil z nieba i was w ten sam sposob potraktowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zatem zasuwaj do pschiatry kat0wice i skończ zasmradzać swoją psychiczną osobą internety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako ciekawostkę podam że człowiek neandertalski posiadał enzym (podobny do tego który występuje u mięsożernych drapieżników jak wilki), który powodował lepsze przyswajanie surowego mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego? 26 miliardow, swinie czy krowy, nawet konie sa ustawiane w kolejce i gina w meczarni nie to zeby je zjedzono ale zeby je sprzedano a potem takie bydlo co zapieerdala 8 godzin dziennie idIe se do sklepu i se kuouje i jeszcze karmi tym swoje dzieci, a nawet bys swini kvrwo nie zabil to ona by cie zjadla tepa kvrwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
filipek znów nie wziął leków :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak, świnia by zabiła człowieka, Filip, pora na kolejną dawkę leków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mam polew z tego jak on się tak pluje i nakręca i zaczyna pisać totalny bełkot ahahahahah beka XDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ci żyłka pęknie. Człowiek jest wszystkożerny, ale mięso to najłatwiejsze źródło biała i koniec. Można się bawić w substytuty i próbować je jakoś zastąpić, ale takie eksperymenty nie są polecane u dzieci, które potrzebują do wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Филип ти си мойта путка 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty zrobiłeś, aby nie zbijano tylu zwierząt, bo samo przejście na wegetarianizm to trochę za mało? Trzeba znaleźć ludzi podobnych do siebie i się organizować i lobbować. Ale ty wolisz tylko wylewać tu sobie swoją frustrację i obrażać wszystkich. Sam nic nie osiągniesz co zresztą widać. Ćpaj dalej, graj w gierki i p*****l głupoty na kafe bo tylko tyle potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×