Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotne kobiety 25 do 30 lat. Gdzie szukacie partnerów???

Polecane posty

Gość gość
No więc przehulałaś swoje najlepsze lata to poniesiesz konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasertyn
"W sensie moj cudowny narzeczony nie jest cudowny bo nie posiada cech typowych dla "idealu"?oczko.gif bo jest zimny, nieczuly i odrobine zarozumialy?" -To cechy pewnego siebie mężczyzny - bardzo pożądane przez kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty masz do zaoferowania jako kobieta? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przehulałam? Ale bzdury piszesz. Czepiacie sie bo pewnie jesteście w tym przedizale wiekowym , jestescie facetami i żadna was nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie co te kobiety mają w ogóle do zaoferowania? Jedna przehulała swoje młode lata z beztroskim chłopakiem. A teraz szuka kogoś wartościowego - skoro takich facetów jest mało, to mają duży wybór i wybiorą młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz ze pożądane przez kobiety a mi by sie taki nie podobał np. To róznie bywa bo każdemu sie co innego podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przehulalam swoje najlepsze lata bezowocnie :D mam 24 lata i w zyciu nie mialam partnera, nie wiem co to milosc, seks, juz zrezygnowalam. Mam traume, zaden facet nie bedzie sie ze mna obchodzil jak z jajkiem, liczy sie seks, liczy sie doswiadczenie, seksapil, ja tego nie umiem bo mnie skrzywdzono w dziecinstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasertyn
"Nie byłam z debilem. Byłam z fajnym facetem ale jednak był to jeszcze dzieciak, nieogarniety, zbyt beztroski. To mi nie przeszkadzało jak byłam młoda ale później ja już jestem ustatkowana a on dalej bawi sie w studenta." W młodym wieku kobiety kierują się innymi kryteriami wyboru mężczyzna - wtedy ważna jest zabawa i pokazanie się z przystojniakiem, później ważniejsze u samca są zasoby i chęć łożenia na samice i jej potomstwo. Jedziecie schematami dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam żebym przehulała swojej młodosci. Dalej jestem młoda. Facet ktory wybierze młodszą tylko ze względu na wiek nie jest w obrębie moich zainteresowań bo potem co jak skoncze 40 lat to mnie zostawi dla mlodszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przehulałaś, nie jesteś już młodą kobietą. W dodatku się ciskasz jak Ci o tym piszę, wymyślasz i atakujesz - wartościowi faceci nienawidzą jak kobieta nie ma pokory i tak pisze jak Ty. Po prostu mierz siły na zamiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasertyn
"...skoro takich facetów jest mało, to mają duży wybór i wybiorą młodszą. " Wybiorą młodszą albo tylko roochają i zmieniają samice - nie muszą znosić w domu widoku wiecznie niezadowolonej małżonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz już coś trybisz, że przehulałaś. :) Teraz Ci tylko zostają desperaci co biorą starszą, bo młodsze ich nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mam do zaoferowania? Wypiszcie cechy jakich pożadacie u kobiet to napisze czy pasuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czegos takiego jak miłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tym lepiej bo młodsze nie chca własnie takich wartosciowych wola macho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam żebym przehulała życie. W moim wieku spokojnie jeszcze znajdę odpowiedniego partnera. Tylko problem bo nie wiem gdzie takich szukac :D. Z ta pokorą to nie przesadzajcie. Skąd wiesz że wartościowi nie lubią niepokornych dziewczyn? Może własnie przeciwienstwa sie przyciagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłośc jest udowodniona naukowo :D wiec istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda, młodość, kobiecość, subtelność, posłuszność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posłuszność :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ! to nowosc, ze chlop ktory nie mowi komplementow, nie inicjuje czulosci jest idealem. Pozadany przez kobiety jest bad boy i te cechy faktycznie moga budzic skojarzenie ze moj taki jest. A nie jest;) do tego oddzielmy ideal z Twojej definicji (czyli swietny kandydat na meza i ojca, bo to dla kobiet ideal) od bad boyow ktorzy sa jak najdalej od idealu. Facet zimny i wyniosly to nie jest ideal, powie Ci to kazda kobieta sootykajaca sie z takim przez conajmniej rok. Moj chlopak byl notorycznie rzucany przez ex, z uwagi na te cechy, wiec chyba nie sa to jednak cecha idealu:) to podoba sie jedynie na poczatku, na dluzsza mete te cechy dyskwalifikuja faceta. Ja po prostu widze jego uczucie i zaangazowanie w innych cechach i zachowaniach niz zwyczajowo przyjete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za idiota twierdzi ze 25 lat to juz nie młodość? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz widac ze tu pisza analfabeci jacys albo gimbaza :/ pewnie pseudokibice meczyk i piwko. Rzyyygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co za idiota twierdzi ze 25 lat to juz nie młodość? smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif " x Coś takiego od razu dyskwalifikuje kobietę. Powtarzam kobiety brakuje Wam pokory, ciało człowieka zaczyna się starzeć po 25 roku życia. I dlatego ta magiczna 30-stka jest taka ważna, bo po 5 latach od rozpoczęcia się starzenia widać już jakieś oznaki, że nie jest się młodą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasertyn a za duzo sie braci samcow naczytales :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No właśnie co te kobiety mają w ogóle do zaoferowania? Jedna przehulała swoje młode lata z beztroskim chłopakiem. A teraz szuka kogoś wartościowego - skoro takich facetów jest mało, to mają duży wybór i wybiorą młodszą. x Kobiety zazwyczaj oczekują podobnych cech, których oczekują od partnerów. Podejrzewam, że autorce nie będzie przeszkadzało, jeżeli jej partner-parafrazując twoje słowa-przehulałby swoje młode lata z beztroską dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba jasno stwierdzić że jesteście p*****lnięci ,szczególnie ty od młodości masz tak posrane w garnku że aż boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, mając 25 lat idę sie pochylić z pokorą nad swoim sędziwym wiekiem. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie, pisza chlopaczki co naczytali sie "braci samskich" a ich misja jest zaliczenie jak najwiekszej ilosc***anienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Co za idiota twierdzi ze 25 lat to juz nie młodość? smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif " x Coś takiego od razu dyskwalifikuje kobietę. Powtarzam kobiety brakuje Wam pokory, ciało człowieka zaczyna się starzeć po 25 roku życia. I dlatego ta magiczna 30-stka jest taka ważna, bo po 5 latach od rozpoczęcia się starzenia widać już jakieś oznaki, że nie jest się młodą osobą. x Mężczyźni też się starzeją, wiesz o tym? Poza tym, dla normalnego 30 latka - 30 letnia kobieta będzie młoda. I nie ma żadnej "magicznej" 30-stki. Są kobiety 30-letnie wyglądające jak 27-latki, a są tez takie, które wyglądają na 33... Poza tym widać, że jesteś gówniarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek powyzej 25 lat dyskwalifikuje kobiete? Ty, moze zaloz biznes- utylizacja starych bab po 25 r.z. xD zarobisz keocie bo teraz z 60 % kobiet po 25 r.z. nie mma meza, zmienia partnerow badz jest sama. Wroze Ci sukces;) i zeby nie bylo- wiem o co Ci chodzi, ba nawet zgadzam sie, ze znalezienie wartosciowego faceta po 25 r.z. jest trudniejsze ale bastuj troche z wypisywaniem tego typu tez jak wyzej, bo sie osmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×