Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotne kobiety 25 do 30 lat. Gdzie szukacie partnerów???

Polecane posty

Gość gość
Ciężko znaleźć ładną, zgrabną, z dużym biustem i do tego inteligentną. Tylko z taką warto wejść w trwały związek. Inne to "wybrakowane" kobiety, z którymi można zadać się tylko na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na młode jędrne ciała to lecą głównie faceci z kryzysem wieku średniego x Na młode jędrne ciała to lecą wszyscy faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pomarzyć zawsze możesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty masz z tym posłuszeństwem. Wartościowy facet jest bezkompromisowy, więc musisz być mu posłuszna, zresztą przy fajnym facecie to nie jest żaden problem. x "ja osobiście nie chciałabym faceta po rozwodzie i z dzieckiem (chociaż mówią, że miłość jest ślepa). najlepiej, jakby partnerzy mieli podobne "CV". " x Tu nie chodzi o sam bagaż doświadczenia. Są faceci co byli ciamajdami i takimi pozostaną, choćby mieli już drugą żonę. Szukajcie takich, co byli romantykami, a potem się zmienili o 180 stopni i teraz narzekają na kobiety i chcą być w luźnym związku. Nie możecie się zrażać do takich, bo właśnie tacy są wartościowsi niż te Mariany. Jak im pokażecie tak rzadkie, a pożądane cechy, to ich sobie kupicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Ale to działa też to w drugą stronę. Mnóstwo facetów pisze że nie ma wartościowych kobiet, zostały same szmaty i tępaki. I ja się z tym zgadzam, bo zostały właśnie takie jolki." x I tutaj jest wielkie pole do popisu i mądre kobiety powinny to wykorzystać. Tak jak piszę kobiety powinny być kobiece, subtelne i posłuszne, dbać o urodę. Oczywiście nie dla tych Marianów. Są faceci, którzy za młodu byli nieogarnięci, a potem życie ich przerosło - mieli za duże oczekiwania wobec kobiet, a gdy zrozumieli, że kobiety są przyziemne to ich nieźle trzepnęło. Ale potem się ogarnęli i teraz są wartościowi, tylko trzymają kobiety na dystans. Jeśli któraś pokaże im pożądane przez nich cechy to mocno awansuje w ich oczach. x eh, no widzisz...było tu coś o księżniczkach i ich wymaganiach (to ty pisałeś?) a tu się okazuje, że to faceci miewają za duże oczekiwania i trzymają kobiety na dystans. książęta... ty z tą posłusznością serio? możesz mi podac przykład takiej posłuszności, bo aż nie wierzę, co czytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a tu się okazuje, że to faceci miewają za duże oczekiwania i trzymają kobiety na dystans. książęta..." x No bo są książętami, to sobie mogą wymagać. :) Kobieta gra w życiu kartami młodości, urody, kobiecości. Trzeba się wykazać, by zdobyć księcia. Jak się trac****ewszą kartę to nie można wymagać tego samego co wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i nie chcę żadnej "posłusznej", to jakieś brednie. Liczy się partnerstwo, a dziewczyna ma mieć charakter i swoje zdanie, a nie jakieś ciepłe kluchy. A co do księżniczek, to ten typ kobiety rzeczywiście jest okropny, potwierdzam, że faceci ich nie cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuszeństwo wobec jego wizji funkcjonowania rodziny i małżeństwa (intercyza), wychowywania dzieci, seksu. Lojalność czyli trzymanie jego strony przy znajomych, a jeśli już masz mu zwracać uwagę to normalnie, a nie poniżając go czy kłócąc się, zwłaszcza jak już będzie dziecko to nie można poniżać faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Liczy się partnerstwo, a dziewczyna ma mieć charakter i swoje zdanie, a nie jakieś ciepłe kluchy.' x To sobie idź Marianie do jakiejś Jolki i niech Cię charakternie ogołoci z kasy i puści się z badbojem, bo będzie miał więcej charakteru od Ciebie i od niej razem wziętych. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja jestem kobietą i sama takich nie cierpię ;) patrzę z podziwem na facetów, których laski robią o wszystko fochy, albo mówią "podaj mi colę", chociaż siedzą bliżej tej coli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Posłuszeństwo wobec jego wizji funkcjonowania rodziny i małżeństwa (intercyza), wychowywania dzieci, seksu. Lojalność czyli trzymanie jego strony przy znajomych, a jeśli już masz mu zwracać uwagę to normalnie, a nie poniżając go czy kłócąc się, zwłaszcza jak już będzie dziecko to nie można poniżać faceta. x wizję małżeństwa, rodziny i seksu należy ustalić wcześniej, tzn. czy jest ona taka sama. natomiast jeżeli u jednego z partnerów coś w tej wizji się potem zmieni, to należy wypracować kompromis, a nie, że kobieta ma być posłuszna. żart jakiś. co do zwracania uwagi i poniżania to absolutnie się zgodzę, właściwie miałam to napisac w komentarzu 23:47, bo takie pyskowanie to często cecha księżniczek (i tez mnie dziwi, jak faceci to znoszą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie myl charakteru z puszczalstwem czy cwaniactwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie myl charakteru z puszczalstwem czy cwaniactwem. " x Każda normalna, zdrowa kobieta by uciekła od Mariana co chce partnerstwa w objęcia choćby najbardziej prymitywnego typa, byle by tylko był męski. x "wypracować kompromis, a nie, że kobieta ma być posłuszna. żart jakiś." x To sobie wypracowuj kompromisy z marianami białymi rycerzami, oddaję Cię w ich ręce, miłej nocy i reszty życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj a ty zmuszaj swoją nielotną jolkę, żeby ci była posłuszna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda normalna, zdrowa kobieta by uciekła od Mariana co chce partnerstwa w objęcia choćby najbardziej prymitywnego typa, byle by tylko był męski. x Pisałam o kompromisach, więc zdecydowanie wolę partnerstwo. A Marian to właśnie ten prymityw (99/100 przypadków), co z tego, że męski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś niedouczony prymityw ma być męski? Z której strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Pan od seksistowskich tez na 100% jest sam. Napastliwy, egocentryczny, przekonany o wlasnej wyjatkowosci co najmniej intelektualnej, bez szacunku do kobiet. Jedyne co moze przy Tobie utrzymac kobiete to pieniadze, a poniewaz nie jestes frajerem i nie sponsorujesz podludzi-kobiet, jestes sam. Z pewnoscia nie znajdziesz dla siebie kobiety inteligentnej, bo taka zmarla by ze smiechu po kilku Twoich prawdach objawionych. Cale szczescie sa na swiecie mezczyzni mescy, pewni siebie i wladczy, ktorzy nie wykorzystuja swojej przewagi w zwiazku, nie robia z kobiety polkretynki zdatnej jedynie do swiecenia mlodym biustem i sluchania wladcy. Znam Tobie podobnych i widze jak im sie zycie toczy. 1 na 10 czerpie satysfakcje ze swojej drogi zyciowej, reszta to Panowie zgorzkniali, przekonani ze kobiety to k***iska i pijawki. Wiesz czemu tak mysla? Bo sami sa podli i takich ludzi wybierali sobie na partnerki, latwe puszczalskie i pijawki lecace na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już sam tekst że kobiete trzeba sponsorowac.... co za idiotyczne podejście? Jak szukasz kobiety posłusznej i nieogarnietej życiowo to tak musisz ja sponsorowac bo ona nie potrafi sama zarządzać pieniedzmi. Jak ma tysiac zł na koncie to dla niej znak ze trzeba to wydac przez miesiac na kosmetyki i ciuchy. Jeśli takiej szukasz to sie potem nie dziw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś on nawet nie zrozumiał, że to on jest tym Marianem, o którym wcześniej pisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka :D Właśnie tacy są teraz faceci. Sami potwierdzili ci którzy się tu udzielali ze większość to takie Mariany którzy potrzebują głupiej i niezaradnej a jednoczesnie posłusznej Jolki. Kobieta która czegoś wymaga, jest zaradna i sama sobie radzi z życiem a do tego jest inteligentna to już dla nich przerażająca opcja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie na pewnym poziomie wydają pieniądze na swoją drugą połowę, przyjaciół etc z przyjemnością i żal im tyłka nie ściska z tego powodu. Bardzo niatrakcyjny charakter mają niektórzy panowie tutaj- nie wiem czy taki dziwny stosunek jest skutkiem biedy i niezaradności, skapstwa czy skrajnego egoizmu, który sprawia, że uważa się za straconą każdą złotówkę, której się samemu nie "zeżre". Słabe to jest i Boże uchowaj od rakich ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być też tak że oni są tak beznadziejni że jedyne czym mogą do siebie przyciągnąć kobiete to pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadanie pieniędzy zazwyczaj idzie w parze z atrakcyjnymi cechami charakteru, ciekawym stylem życia i brakiem frustracji. Po panach z kafe nie widać żeby odnieśli sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:02 Pan, który tak się tu udziela perswadując o podrzędnej, sprowadzonej do seksualności roli kobiety, właśnie dlatego jej nie ma. Nie mówię, że nie ma pieniędzy, bo tego nie wiem ale z pewnością nie ma kobiety. Nawet argument pieniężny u niego odpada, bo nie ma zamiaru w najmniejszym stopniu utrzymywać tej ślicznej niewiasty zawsze poniżej 25 r.ż., która dodatkowo jest bezwolna i uległa jego woli. Obstawiam, że albo to bardzo młody człowiek albo jeden z Panów po 30/40. Bez stałej partnerki (nie mówię o związkach na kilka miesięcy do 2 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym to zabawne, że wchodzą do wątku pt. "samotne kobiety - gdzie szukacie partnerów", żeby po raz kolejny smędzić, że kobiety to wybredne księżniczki. Wystarczy jednak odpowiednio ich podejść, a taki marian sam wysypie się i napisze: "Są faceci, którzy za młodu byli nieogarnięci, a potem życie ich przerosło - mieli za duże oczekiwania wobec kobiet, a gdy zrozumieli, że kobiety są przyziemne to ich nieźle trzepnęło. Ale potem się ogarnęli i teraz są wartościowi, tylko trzymają kobiety na dystans." Po czym wprost przyzna, że faceci zachowują się jak książęta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po 35 r gdzie znaleźć? W pracy wszyscy zajęci, po dyskotekach juz sie nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:50 Powinna być trzecia płeć dla takich osobników. Mężczyzna to głowa rodziny, czyli ma być za nią odpowiedzialny w pierwszej kolejności. Nie zachodzi w ciążę, nie rodzi, nie karmi piersią i nie wychowuje, więc jak nie rozumie swojej roli biologicznej, to ma się zadowalać własną ręką i nie zawracać gitary. Mam nadzieję, że każda dziewczyna wyczuje takiego i zostawi zanim weźmie ślub lub zajdzie w ciążę. Takie dziecioroby nawet na własne dzieci potem nie chcą łożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W innych miejscach szuka się do 30 a w innych po 30 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo po 30-ce to już w klubach dla emerytów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30 szuka się starszych facetów takich do 40 lat lub nawet wiecej. W klubach sa raczej faceci do 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×