Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o pisie?

Polecane posty

Gość gość
Do 17;32 dokładnie pis coś robi a poprzednicy tylko pier...... obiecanki i nic nie robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Faktycznie :D. x Poprzedni rząd stał nad przepaścią (finansową), x a PiS ZROBIŁ WIELKI KROK DO PRZODU :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie PiS rujnuje gospodarkę: obniżenie wieku emerytalnego bez sensu ludzie żyją coraz dłużej kto będzie pracował na nowe rzesze emerytów, nawet to 500 zł bez pojęcia po co dawać pieniądze bogatym i ta reforma szkolnictwa po trzebna jak dziura w moście ale na pewno kosztowna PiS trwoni pieniądze podatnika przecież to nie jego pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaaa
Mnie olśniło po tych wyborach , jestem wściekła na maksa że nie korzystałam z przywilejów jak byłam samotną matką. Wstyd mi było latać po jałmużnę do opieki jak zostałam sama z dziećmi. Tak mnie wychowali rodzice.Teraz korzystają milionerzy i tym podobni.Biedni ludzie płacą za ten cyrk 500 plus.Postanowiłam latać po wszelkie zapomogi typu dodatki mieszkaniowe ,zasiłki celowe .W końcu pracy nie ma, jestem stara po 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:47 tak tak starzy beda zap***alac na siebie i na młodych bo młodzi po szkołach i bez doswiadczenia nic nie umieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, nazwy własne pisze się z wielkiej litery. Gospodarka ruszyła do przodu, złodziejstwo ukracane, lepsza sciagalnosc podatków i ochrona budzetu ( niewyplacanie lewego Vatu). 500+ ozywilo popyt wewnętrzny, deficyt budżetowy mamy na poziomie 2,9%, a np. W Hiszpanii męczą się by zejść z ponad 5 do 4, 1. O wytycznej unijnej 3procentowej mogą pomarzyc... Bezrobocie w Polsce to 8, 6% i spada. Póki co , to Ciamajdan opozycji kosztowal podatników grube miliony, bo się NowoPOslom nie chcialo pracowac. Zeby się snuc po sklepach, fryzjerach i robic selfie za publiczne pieniądze? Moj dziadek mawial, kto nie pracuje, ten nie je. A PiS? Niech rządzi jak najdłużej, wreszcie Polska stanie na nogi, szczególnie po ostatnim 8 letnim proniemieckim rządzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam, że jak PO przegrało wybory łzy szczęścia leciały. Kurde naprawdę wierzyłam że będzie dobrze. Dzisiaj jest mi wstyd za ten rząd jak za żaden inny. Jest mi przykro tak bardzo przykro kiedy widzę jak podzielili społeczeństwo. Nigdy tak nie było. Pewnie,zawsze były jakieś podziały,ale w wielu sprawach laczylismy siły. Przykład głupia WOŚP która teraz jest narzędziem oddziału. Jedni są pisiorami inni kreskami,kodziarzami gorszym sortem i innymi epitetami. Wiem , że są rzeczy które zrobili dla ludzi,ale trzeba patrzeć dalekosiężnie . My się z tego nie wygrzebiemy. Nic nie może pozostać po starej ekipie dlatego wszystko zrobią po swojemu:szkoły,gospodarka , wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMammm
Dokładnie. Starzy już zdrowia nie mają .Teraz żyć na koszt podatników to atut.Czasy się zmieniły i należy korzystać z wszelkich dobrodziejstw i lekkiego życia.Milionerzy i posłowie z pensjami takimi jak my mamy przez cały rok też korzystają,i się tym chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie pis mielibysmy zamachy jak w paryzu i g***ty jak w niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deficyt budżetu mamy największy od 89r a wzrost gospodarczy maleje i jest niższy od prognozowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama1212
Nie oszukujmy się Pis podzieliło społeczeństwo, na dzieci gorsze i lepsze.To jest sekta stworzona przez szatana,udająca katolików.Jednym dać ,drugim zabrać, i to tym z niską pensją.Znam rodziny z trójką dzieci które dalej klepią biedę,nie dostają nic.Wszystkie dzieci się uczą.Dla Pis 18 letnie bliżniaki nie istnieją ,nie są na utrzymaniu rodziców.|To jest dopiero druga klasa technikum.Kaczorowi z kotem na wychowaniu,Rafalskiej i Szydło ktoś kiedyś nie wytrzyma, i łeb odszczeli za to 500 plus.Ja wiem że to się żle skończy,za dużo nienawiści jest przez ten rząd wśród ludzi,ludzie skaczą sobie do oczu.Jest żle,kombinatorstwo,fikcyjne rozwody szara strefa patologii stworzył Pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:09 tak się składa że uchodźcy niespecjalnie chcą przyjeżdzać do Polski wolą bogate Niemcy czy Anglię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBasiad
Pis będzie chwalił ten co dostaje 500 plus,nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamuśkaaaaa dziś Mnie olśniło po tych wyborach , jestem wściekła na maksa że nie korzystałam z przywilejów jak byłam samotną matką. Wstyd mi było latać po jałmużnę do opieki jak zostałam sama z dziećmi. Tak mnie wychowali rodzice.Teraz korzystają milionerzy i tym podobni.Biedni ludzie płacą za ten cyrk 500 plus.Postanowiłam latać po wszelkie zapomogi typu dodatki mieszkaniowe ,zasiłki celowe .W końcu pracy nie ma, jestem stara po 50. x nasze pokolenie tj po 50-tce niestety pozbawione było i jest wszelkich kozysci bo albo mają młodzi albo starzy ,tez sama wychowałam dzieci zawsze ciezko pracowałam ,pomoc była dla patologi a nie dla tych którzy mają ciezko raz w zyciu prosiłam o pomoc i usłyszałam ze nie otrzymam bo jestem zaradna a trzeba pomóc pijaczce z dziecmi fakt ze pijaczki dzieci nic nie winne ze miały taką matke , ja jeszcze nie mam wnuków ale uwazam ze to 500+ to dobry program moze nie do końca doskonały ale wiele rodzin w trudnej sytuacji odetchneło finansowo a sprowadzanie tego tylko do patologi to głupota i zła wola i gdyby po upadku komuny balcerowicz nie zrujnował naszej gospodarki gdybysmy nie byli niewolnikami we własnym kraju zarabiali bysmy uczciwie nie potrzbne było by to 500+ ani bezpłatne leki dla emerytów itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośSandrasd
Opodatkowali łajdaki ubezpieczalnie na 500 plus ,syn OC zapłacił 3.500 zł .Horror,pensje minimalne z cenami europejskimi. Syn chce wyjechać z tego kraju,na pierwsze dziecko tak nie ma pomocy .Nie ma dla rodzin młodych przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKlaudia333
Wszyscy zapłacimy na beneficjentów 500. Jeszcze trochę ,a do gara nie będziemy mieli co włożyć.Podatki bankowe i tym podobne .Ucieczka czym prędzej jak ktoś ma jeszcze zdrowie za granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscmama1212 Weź ty sie zastanów troche co piszesz 18 letnie bliźniaki to juz mają dowód osobisty mogą pić palić balować całe noce bo to są dorosli ludzie ,mojej kuzynki dzieci z USA to ucza sie i dorabiają i mieszkają już bez rodziców a z tego co wiem to na zach to norma tylko u nas choduje sie pierdoły życiowe co to ma 40 lat i jeszcze od starych ciągnie kase i wszystko mu sie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
USA porównujesz do polski. Syn pracował ,i akurat bez wykształcenia tyle zarobił żebym go z podatku nie mogła odpisać,więc i ta pomoc odpadła.Zawalił przez to maturę, i tyle z tej jego pracy pożytku.Nie każdy rodzi się super zdolny jak byś nie wiedziała .Ale bogaty,biednego nie zrozumie. Pis to jest jak HITLER .Tak czuje się w tym kraju jak na ich mordy nawiedzone patrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tyle lat jak płaciliscie na emerytury ubeków i sbeków jak tyraliscie na smieciówkach jak tyraliscie na kolosalne apanaze tych wszystkich co robili przekrety to was w oczy nie kłuło tylko teraz bo ktoś na dzieci dostanie to was strasznie boli no żesz a niech wam du... sciska zawistnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pis zrobił więcej dla polaków przez rok niż PO przez 8 lat ale szczujnia będzie szczuła dalej i opowiadał kłamstwa jak to OC wzrosło "bo pis ubezpieczalnie opodatkował".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już była reforma ktora obniżała emerytury UB obecna nas może sporo kosztować gdyż będą skargi do Stasburga, a jesli chodzi o 500zł to po co rozdawać pieniądze bogatym tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pis to jest jak HITLER ." x no i właśnie widać kto jest przeciwnikiem pisu - chorzy z nienawiści psychopaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;47 jak chłopak nie zdolny(może po tobie tak ma ) to o co masz pretensje niech idzie do pracy np jako kierowca po co mu matura nie bedziesz musiała kombinowac z podatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kłamcy. 500 + zlikwidowało biedę wśród dzieci a kłamcy bredzą o "rozdawaniu bogatym". "Program 500+ aż o 94 proc. zmniejsza skrajne ubóstwo wśród dzieci. Liczba ubogich wśród najmłodszych zmniejszy się o nawet pół miliona - wynika z raportu „Przewidywane skutki społeczne 500+: ubóstwo i rynek pracy”. I jeszcze jedno: masowa rezygnacja kobiet z pracy to mit. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:56 jacy kłamcy wszyscy dostają na drugie dziecko 500zł, nie wiesz co się dzieje w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszycy któzy mają więcej niż 1 dziecko a jak dochód na głowę nie przekracza 800 zł to też wtedy na każde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam małżenstwa które z tego powodu nie biorą ślubu ale nie to jest najgorsze gdyż rozdawanie pieniędzy bogatym to już przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i tak właśnie wygląda rozmowa z antypisowskom płatną szczujnią. nie mają argumentów to będą bez przerwy wklejać jakieś brednie wzięte z sufitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3,78 mln dzieci otrzymuje świadczenia 500+. Choć o pieniądze starać może się każdy, kto ma minimum dwójkę dzieci, to rządowy program wyraźnie poprawia sytuację materialną przede wszystkim najbiedniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Już była reforma ktora obniżała emerytury UB obecna nas może sporo kosztować gdyż będą skargi do Stasburga, a jesli chodzi o 500zł to po co rozdawać pieniądze bogatym tego nie rozumiem x tak obniżała ta reforma że teraz płaczą że nie przeżyją za 2 tys zł to o ile im wtedy obniżyli? ,500 kilka złoty renty ma matka po zabitym chłopaku o którym jest ta słynna pieśn "Janek Wiśnieski padł"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×