Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o pisie?

Polecane posty

Gość gość
"Duda Cię własną piersią obronił" x no jakoś w odróżnieniu od władzy słusznie minionej nie opowiadał jak to "musimy przyjąć uchodźców", mając na myśli tych bandytów których zgodziła się przyjąć pani kopacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy ten temat już nie jest g****o burza i czy to czas i miejsce na długi i ambitny materiał, ale posłuchajcie tego w całości, dziennikarz, raczej propisowy, nawet nie miał argumentów, nie cieszę się, że zaorane, jestem patriotką, jestem konserwatystką, jestem wolnościowcem i ten materiał mnie przeraża: https://www.youtube.com/watch?v=RpDC9nF7IdA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo on mówi tylko to, co mu prezio ROZKAŻE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pan braun się chyba odrobinę rozstał z rzeczywistością jeżeli dla niego "pejzaż dobrej zmiany w gospodarce to powrót fotoradarów i brak ujednoliconego podatku". i na tej podstawie wyciągnął wniosek że ten rok był taki zły. żenujące to żeby traktować te wypociny jako argument. a najniższy od 2007 roku deficyt budżetowy to panu braunowi najwidoczniej umknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla etatysty każdy normalny komentarz o ograniczaniu wolności to wypociny... i nie będzie już słuchał dalej, bo to zagraża jego ukochanej instytucji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie jest sprawa etatyzmu czy nie etatyzmu ale twierdznie ze dla gospodarki w 2016 to najważniejsze były "fotoradary i ujednolicony podatek" to trochę kompromituje wygłaszającego takie głupstwa. a co z poprawą ściągalności podatków? co właśnie z 500+? co z deficytem budżetowym? jakie znaczenia dla gospodarki mają fotoradary albo to czy podatek jest "ujednolicony" czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mordka
Broken konserwatystka haha WOLNOŚĆ to nie konserwatyzm, a stan zidiocenia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mordka
yhy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Koleżanka jest samotną matką wychowującą dwie córki. Pracuje po 10 godzin dziennie włącznie z weekendami. Jedna córka-studentka skończyła niedawno 18 lat, a druga jest w liceum. Matka zarabia wszystkie pieniądze legalnie i nikt jej nawet złotówki na dzieci nie dopłaca. xxxx o jakich samotnych matkach wy tu ludzie wypisujecie te dzieci to im bocian przyniósł ? ja znam dwie samotne matki jedna ma problem z tatusiem który jak Kijowski unika płacenia a druga jest wdową sama pracuje a dzieci mają rente po ojcu ,więc może niech w końcu ci tatusiowie sie poczują do płacenia na dzieci bo ja nie bardzo rozumiem pretesji do wszystkich a do ojców nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wszystkie dzieci otrzymują renty po zmarłych rodzicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 lat ci z PO rozpierniczli naszą kase żarli i chleli służbowymi kartami płacili za ośmiorniczki i tego ludek kochany nie widział Kijowski przekrety robi w obronie demokracji też ludek nie chce widzieć ale że jakiejś biednej rodzinie sie polepszyło przez 500+ no to już skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Nie wszystkie dzieci otrzymują renty po zmarłych rodzicach. xxx No to napewno jest wina Kaczora i PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g¤ść
@gość16:56 Ty chyba mówisz tylko o okresie przed dobrą zmianą. Ja bym oceniał wszystkich polityków (nieważne czy SLD, PO, PSL, PiS, KOD, Nowoczesna, czy co tam jeszcze) za cały okres od np. 1970 i po 1989. Mało istotne. Istotne jest jak kto np. głosował przez całą karierę polityczną, a nie tylko w danym okresie. Bo niejeden polityk zmieniał już partię. Nie jeden wstrzymywał się od głosowania w bardzo ważnej sprawie, np. prawa karnego. Gdybym był politykiem to bezpartyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g¤ść
@gośćWczoraj20:55 Ha, no niby tak. Tylko co zrobić jak tatuńcio pod stołem przerobi sędziego tak że dla potrzebującej matce nie zasądzi alimentów? Apelacja? Często jest tak że sędzia broni sędziego. Bo prestiż instytucji, bo coś tam. Jak PiS zlikwiduje immunitet to pochwalę nawet publicznie. Ale jak pisałem, nie o PiS chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądze że pis stara sie ukrócić różne patologie między innymi takie że tatusiowie migają sie od alimentów a to sie bardzo nie podoba bo przecież ma być tak jak było czyli np tatuś ma nową babkę żyje sobie lekko a była żona, partnerka z jego dziećmi ledwo wiąże koniec z końcem a jak już nie daje rady to albo my wszyscy płacimy na dzieci takiego bydlaka albo matka zostaje ukarana i zabiera sie jej dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEL I RZĄDZ :o koorfa nawet w ten czas kiedy cały naród się jednoczy od ponad dwóch dekad i ci z prawa i z lewa, młodzi, starzy,biznesmeni ,emeryci,biedni i bogaci ,wszyscy ! Ewenement. Abstrahując od tego czy Owsiak działalność swą prowadzi przejrzyście czy nie,bo jak ktoś nie chce ,nie popiera go to poprostu nie wrzuca do skarbonki. Dlaczego i to chcą zyebac? Jestem dumna z Polaków kiedy ponad podziałami potrafią razem dla dobra innych się zjednoczyć. To jest piękne. Więc po co ta szopka z Caritas? Jak chcą walczyć z Owsiakiem to w sądzie . Bo teraz co,lepszy sort da na tych,a gorszy na tych? Chcą pokazać coś to niech się zajmą służbą zdrowia,to nie będziemy się musieli zrzucać ekstra na sprzęt ratujący życie tych najbardziej bezbronnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ktoś prowadzi piękną akcje na rzecz społeczeństwa i ma wielkie w tym poparcie tegoż społeczenstwa tych głosujących i na prawawice i lewice i liberałów po chusteczke chciał koniecznie wykorzystać swoją pozycje do zdezawuowania tych których politycznie po prostu nie trawi ,akcja rodzi reakcje ,od początku do końca powinien powiedzieć sory drodzy państwo robie swoje a w polityke sie nie wpieprzam a on zaprasza swoich politycznych ulubieńców którzy mielą jęzorami i na plecach pięknej akcji społecznej uprawiają polityke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...sądze że pis stara sie ukrócić różne patologie między innymi takie że tatusiowie migają sie od alimentów... x Prezio ZAMKNIE KURSKIEGO :P ? x ...to albo my wszyscy płacimy na dzieci takiego bydlaka albo matka zostaje ukarana i zabiera sie jej dzieci... x Spoko. Kurskiej dzieci nie odbiorą :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ciebie już ze szczętem pogięło ? x Na której ogólnopolskiej akcji WOŚP widziałaś polityków, namawiających do głosowania na nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie masz prawa pisać, że pan Kurski jest bydlakiem ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawka: to gość z 13:44 nie ma prawa pisać, że Kurski jest bydlakiem. Chociaż w zasadzie nikt tak pisać nie ma prawa. Widocznie nie miał sobie za co jedzenia kupić i dlatego o alimentach zapomniał :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwidzyn – miasto w województwie pomorskim, w powiecie kwidzyńskim, położone nad rzeką Liwą, prawym dopływem Nogatu, 5 km od Wisły, siedziba władz powiatu. Według danych z 30 czerwca 2014 r. miasto miało 38 849 mieszkańców. Wikipedia Pogoda: 0 °C, wiatr zach., 11 km/h, wilgotność 88% Hotele: 3-gwiazdkowe za średnio 170 zł. Wyświetl hotele Województwo: Województwo pomorskie Liczba ludności: 37 814 (2006) Ciekawe miejsca: Zamek w Kwidzynie, Zamek kapituły pomezańskiej, Rezerwat przyrody Kwidzyńskie Ostnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wy tu z kurskim wyjeżdzacie jeżeli to prawda ze chcą zabrać sie za tatusiów nie płacacych na własne dzieci to znaczy ze nie patrza na alimenciarzy z własnego środowiska że im akurat nie po nosie będzie robią swoje i tyle i to sie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W swoich kręgach mają ochronę prezesa nie tylko alimenciarze, oszuści,komuchy ...byle byli wierni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę że zbyt wielu ludzi zapomniało dlaczego PiS poprzednio nie dotrwał do końca kadencji. Zbyt wielu uwierzyło, że to jedyna alternatywa dla PO i jej wersji beta czyli nowoczesnej . Teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem,ale nie wolno im pozwolić na przekraczanie granic,ani na taki podział społeczeństwa! Mam cichą nadzieję że kod popadnie w niebyt,a na jego miejsce powstanie coś faktycznie oddolnego,bez parcia na koryto,a jedynie broniącego ładu i praw nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×