Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o pisie?

Polecane posty

Gość gość
Do 19:05 po pierwsze to elektorat PiSu jak mu brak argumentów zaczyna wyzywać a po drugie podaj brednie jakie wypisują antypisowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci szczujnio wkleiłem argumenty jakie są społeczne skutki programu 500+ ale ty udajesz że nie widzisz i ciągle bredzisz o "rozdawaniu pieniędzy bogatym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na programie 500+ korzystają też rodzice. Szacuje się, że skrajne ubóstwo zostanie w Polsce zmniejszone aż o 48 proc. Oznacza to, że poniżej minimum egzystencji (ok. 450 zł na osobę) żyć będzie tylko jeden na 25 Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie kwestionuje (mam nadzieje że umiesz czytać ze zrozumieniem) że 500zł dla biednych było konieczne ale po co rozdawać je bogatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tych "wielodzietnych bogatych" to jest tak mało że nie ma sensu tworzyć dodatkowych etatów żeby prowadzić "weryfikację dochodową". to by tylko powiększyło armię urzędników która by kosztowała więcej niż wezmą ci "bogaci wielodzietni". to margines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślę o pisie ? Myślę że dużo osób zamknęli ,oj dużo !!!!!! Pis jest jak Robin Hood jednym zabiera, drugim daje ! I nie wszyscy się z tym zgadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Margines? ludzi bogatych jest naprawdę dużo, może tam gdzie mieszkasz mieszka biedota ale są miasta w Polsce jak Warszawa Poznań Wrocław nawet Szczecin gdzie bogatych jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ludzi bogatych jest naprawdę dużo" x zaraz się dowiem że polska to właściwie "kraina miodem i mlekiem płynąca" a te "pisiory" to nie wiadomo czego chcą. to jest po prostu żenujące do wygadywania jakich bredni jesteście gotowi żeby tylko "walic w pis".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślę o pisie? Myślę że ludzie którzy robią jakieś wałki nie śpią spokojnym snem i że w tym ich śnie na jawie widzą zza więziennych krat Pana Jarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkasz gdzieś na prowincji i nie wiesz jak ludzie w Polsce są zamożni oczywiście są też biedni ktorym te 500zł się należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS wprowadza nowy dodatek 100+ dla posiadaczy kotów tzw "kotowe " na rynku ceny kotów kolosalnie wzrosły zaobserwowano również zmniejszenie populacji dzikich kotów przypuszcza sie ze zostały ucywilizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mieszkasz gdzieś na prowincji i nie wiesz jak ludzie w Polsce są zamożni oczywiście są też biedni ktorym te 500zł się należy" x nie ma znaczenia gdzie ja mieszkam. dane o "zamożności" polaków są ogólnodostępne. 80 pro ludzi zarabia poniżej średniej krajowej więc bredzenia jacy to jesteśmy "bogaci" to tylko bzdurna antypisowska propaganda. no ale oczywiście każdego pretekstu się chwycicie zeby tylko "walić w pis".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośmkhhgfć
Wyborcy Pisu ,beneficjenc***incet wypisują kłamstwa jaki jest cudowny Pis .Znam pełno samotnych matek z dochodem 1601zł ,nie dostają nic,po opłaceniu rachunków, nie starcza im do następnej wypłaty,żyją w ubóstwie.W tym kraju ma dobrze patologia nie pracująca,lub pracująca na czarno.Ma wszystkie przywileje,i pincet na każde dziecko.Niech Pis wezmie się za fikcyjne rozwody ,bo znam taką rodzinkę ,co ludzie nie zrobią dla forsy.Katolicki Pis do tego zmusza niestety.To jest rozdawnictwo ,rozwalanie pieniędzy podatników,do czego pincet posłowi z wielką wypłatą,czy milionerowi,dyrektorzy,komornicy zamożni ludzie dostają forsę i to jest chore w tej pisolandi .Samotna matka nie ma za co buty dziecku kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchałam najróżniejszych wypowiedzi polityków z różnych partii i muszę przyznać że najmądrzej z nich mówi Paweł Kukiz. Wcale nie pis ! ani nie po! ani nie nowoczesna ! Oprócz Pawła Kukiza bardzo mądry jest też Ryszard Kapuściński. Czasami czytam Gazete Polską-codzienną i w niej często są art jego autorstwa. Ryszard Kapuściński kandydował na prezydenta ale jest bardzo słabo znany i praktycznie mało kto wie o nim cokolwiek. Szkoda bo to mądry człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogatych ludzi w Polsce jest prawie 1milion i ta liczba ciągle rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Znam pełno samotnych matek z dochodem 1601zł " x właściwie wszystkie samotne matki z jednym dzieckiem tyle zarabiają i cierpią głód i nędzę przez pisiorskich siepaczy :) przynajmniej wg propagandy spod znaku KODu. zastanówcie się czasami jak wymyślacie te łgarstwa to moze chociaż jakieś minimum wiarygodności uzyskacie, pacany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka jest samotną matką wychowującą dwie córki. Pracuje po 10 godzin dziennie włącznie z weekendami. Jedna córka-studentka skończyła niedawno 18 lat, a druga jest w liceum. Matka zarabia wszystkie pieniądze legalnie i nikt jej nawet złotówki na dzieci nie dopłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że prócz bogatych jest też w Polsce spora liczba rodzin dobrze sutuowanych których zarobki są wysokie ale nie kwalifikujace się do miana bogatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dodam że prócz bogatych jest też w Polsce spora liczba rodzin dobrze sutuowanych których zarobki są wysokie ale nie kwalifikujace się do miana bogatych " x też źle że dostają 500 na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej pewnie było jak pani marzena kruk z warszawskiego ratusza z kolegami wydoili miliony w ramach "reprywatyzacji" albo jak ubole dostawały emerytury po kilkanaście tysiecy i z wypasionymi mordami opowiadały jak to "stan wojenny był wydarzeniem kulturalnym". to wam się marzy. no ale już za późno. już tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bo bogaci nie powinni dostawać 500zł, 500zł tylko dla ubogich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby dostawali tylko biedni to też byś p*********a że niedobrze. ile się już nasłuchałem o "patoli za 500+". jedyne co by cię ucieszyło to żeby kaczyński leciał razem z bratem do smoleńska, no ale się nie udało i możesz sobie co najwyżej łgarstwa w sieci powypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gdyby poleciał, to nie miałby dzisiaj kto ZARABIAĆ na trupach. A tak wszystkie rodzinki UCZESTNIKÓW WYCIECZKI do Smoleńska dostały od PODATNIKÓW ciężką kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź głeboki oddech i nie wypisuj głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiem psychopatko że to jest twoje marzenie ale tak jak powiedziałem - zmiany nastąpią, kasa zamiast do kieszeni ubeków i złodziei będzie trafiała do polskich dzieci a "sekta antypisa" zdechnie na śmietniku polityki tak jak na to zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co to ja ciebie nie obrażam a UB kom trzeba zabrać szczególnie aktywnym prokuratorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nikomu śmierci nie życzę. nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby w ogóle takie rzeczy mówić. psychopatka to i tak bardzo delikatne określenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tobie PiS już tak przeżarł mózg, że nie potrafisz sam przeczytać OFICJALNYCH informacji ? Zapomniałem, ze nikt wam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie pis mielibysmy zamachy jak w paryzu i g***ty jak w niemczech. x o, jeszcze czego:D tak, Duda Cię własną piersią obronił. no nie mogą wpuścić imigrantów bo są NARODOWYMI socjalistami czyli rozpiertalamy socjalizmem,ale tylko naszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:15 (pierwsza odpowiedz) powiedz gdzie ja życzyłam komuś smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×