Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

samobojstwo 12 latki na livie w usa !!!! od 18 lat !!!!

Polecane posty

Gość gość
Nie oglądaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszne,Boże czemu nią zaczęło tak rzucać,na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to obejrzałam,to zwyczajnie zrobiło mi się niedobrze, w momencie,kiedy ona zeszła z tego czegoś co miała pod nogami i tak zaczęło nią trząść i jeszcze kilka sekudn podnosiła te ręce do góry do zachciało mi się wymiotować, na prawdę czułam że mam w gardle całe dzisiejsze śniadanie,to okropne, a ten dźwięk w jej telefonie faktycznie straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chce tak zrobic cierpie na depresje juz 13l i nie ma kto mi pomoc z tym ze ja usade na torach. Nikt nie zauwazy roznicy ze mnie nie ma bo nikogo nie mam i nikogo nie obchodze. Dobrze ta dziewczyna zrobila bo po co sie meczyc cierpiec jak nikt nie jest w sanie i ci pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sambójstwo to nie wyjście, na pewno jeszcze wiele dobrego cię spotka, daj sobie szansę na bycie szczęśliwym i pokaż wszystkim na przekór że dasz radę, zobaczysz że kiedyś musi być lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze Katelyn Davis nie chciala umierac i miala borderline gość 2017.01.16 Powiesila sie tuz kolo domu, za chwile szukala jej matka, miala wlaczony dzwiek komorki, pokazala to w internecie, niedaleko jezdzily samochody, byl jasny dzien, zawisla na sznurku na malej wysokosci, galezie tez nie byly specjalnie grube, na wiadrze stala na palcach, nawet nie wziela duzego rozmachu, zeby zerwac kregi szyjne. Mysle ze miala nadzieje ze nie umrze, ze ktos z auta ja zobaczy, wysiadzie i uratuje, ze ktos z internetu ja uratuje. Raptem minuty dzielily ja od znalezienia ja przez matke. Moze specjalnie zrobila cos w domu lub znala zwyczaje matki, wiedzac ze bedzie jej szukala o tej porze z jakiegos powodu. Mysle ze byla mocno rozczarowana, pod koniec lina podduszala ja lekko, a ona jakby sie wahala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zegnajac sie - stala na palcach na tym wiadrze i pod koniec przemowy juz sznur ja zaczal podduszac. moze myslala ze zawisnie na linie. czemu nie zrobila dluzszego sznurka zeby miec pewnosc ze zawisnie? dziwne a z druhiej strony - dokladnie nacelowala kamerka zeby sie sfilmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się wydaje,że ona chciała,żeby to była nieudana próba samobójcza, to było jej wołanie o pomoc, chciała by ktoś ją odnalazł jeszcze żywą i zainteresował się nią, niestety nie udało się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne,że ta matka która ją wołała, nie usłyszała dźwięku jej dzwoniącego telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;15 No rzeczywiscie spotka mnie dojazdy do pracy codzienne po poltora godziny w jedna strone nie mam znajomych, przyjaciol, kompletnie nikogo i ojczym mnie wykorzystywal seksualnie juz gorzej byc nie moze. Nie wierze ze cokolwiek sie w moim zyciu zmieni watpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te filmy ktore nagrywala niedlugo przed samobostwej wcale nie wskazuja ze byla ciezko depresyjna. Wybaczcie ale nie wygladala na depresyjna. Mogla miec zaburzenia nastroju ale miliony nastolatkow je ma. Nie wyrozniala sie jakoby miala byc smiertelnie chora. Tak nie wyglada osoba z ceizka depresja. Dla mnie to intrygujace zdarzenie ktore powinno byc skomentowane przez ekspertow. Odnosze wrazenie ze dziewczyna byla wsiaknieta przez zycie internetowe, wirtualne znajomosci, wirtualne milosci. Ile takich wielogodzinnych rozmow przeprowadzila? Pewnie duzo. Moze jej niedojrzaly mozg nie zalapal ze nie istnieje cos takiego jak "3 zycia"? Mam wrazenie ze ona niedowierzala ze umrze rzeczywiscie. Robila cos jak robot ..a wezme line i sie powiesze...a potem poogladam tv i pogadam na necie. Przyznam ze albo byla tak glupia albo miala wielkie jaja, bo niedlugo sie wahala na tym wiaderku, jak zaczelo ja podduszac bylo lekko posrana ale wykopala wiaderko dosc szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pójdź na terapie, daj sobie szansę na lepsze życie, zawalcz o nie, musisz wierzyć że będzie lepiej, jeśli teraz twierdzisz ,że nikogo nie obchodzisz,to kiedyś na pewno spotkasz osobę dla której będziesz najważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie to smieszno-starszne. Po przezyciu chwil grozy i strachu, tak naprawde mozna sie juz tylko smiac. 30 cm dzielilo ja od pierniczonego trawnika, 30 cm zycia, glupie wiadro, cienka galaz i wszystko w d.... i tak sie udusila na wlasne zyczenie. Teraz w internecie robia glorie, zal dziewczyny, ale powinno sie to wszystko wyszydzic, obsmiac, skrytykowac. Kazdna chwala nad tym czynem sprawia ze pewnie od tego czasu setki nastolatkow podazylo jej sladami. Mysle ze przed nia mogla byc calkiem dochodowa kariera w jakims tandetnym niszowym lokalnym showbiznesie. Wyszykowala sie jak nalezy na ten ostatni dzien, generalnie doskonala scena do filmow gore i horrorow. Miala do tego leb. I to w tak mlodym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euzelioszka
Nie rozumiem o co tyle krzyku, ja w wieku 13 lat miałam za sobą już ze cztery próby samobójcze i nikt się nade mną nie użalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa jasne rodzice moi po rozwodzie, ksiadz mnie wykorzystal seksualnie i ojczym, prace mam daleko i bardzo ciezka, zero znajomych, zero chlopaka i zero przyjaciol .moj telefon codziennie milczy i nawet nie mam z kim pisac glupich smsow i z kims pogadac ,jak mam dalej zyc no jak. Nie jestes mna to tego nie zrozumiesz i tutaj juz nawet terapia nie pomoze ,gdy bylam w szpitalu na oddziale zamknietm bylo ok ,jak wyszlam to codziennie mam depresje, zaburzenia osobowosci, zaburzenia adaptacyjne i leki.Niech mi nikt nie pisze ze samobojstwo to nie jest wyjscie napewno to lepsze niz meczenie sie sama ze soba bo caly swiat ma na mnie wy/jeb/an/e!ZNUDZONA JESTEM ZYCIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona była tego wszystkiego nieświadoma,bo była za młoda by móc do końca pojąć co tak naprawdę się stanie, osoby starsze niż ona popełniają samobójstwo zazwyczaj po flaszcze albo jakiś prochach by dodać sobie odwagi,albo zwyczajnie rezygnują bo się boją i strach przed śmiercią przezwycięża,ona zrobiła to bez najmniejszego wahania, te całe przygotowania i ten tragiczny finał, szybko wykopala wiaderko spod nóg,to zachowanie świadczy o jej niedojrzałości i nieświadomości tego co się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Taa jasne rodzice moi po rozwodzie, ksiadz mnie wykorzystal seksualnie i ojczym, prace mam daleko i bardzo ciezka, zero znajomych, zero chlopaka i zero przyjaciol .moj telefon codziennie milczy i nawet nie mam z kim pisac glupich smsow i z kims pogadac ,jak mam dalej zyc no jak. Nie jestes mna to tego nie zrozumiesz i tutaj juz nawet terapia nie pomoze ,gdy bylam w szpitalu na oddziale zamknietm bylo ok ,jak wyszlam to codziennie mam depresje, zaburzenia osobowosci, zaburzenia adaptacyjne i leki.Niech mi nikt nie pisze ze samobojstwo to nie jest wyjscie napewno to lepsze niz meczenie sie sama ze soba bo caly swiat ma na mnie wy/j**/an/e!ZNUDZONA JESTEM ZYCIEM x A może zacznij uczyć się myśleć o innych..? A nie ciągle tylko "ja, o mnie, ja, ja, moje, moje, jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....." Hm? EGOISTKO Chciałabyś żeby świat kręcił się wokół ciebie? No way.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie masz znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x A moze cos od siewbie dodasz a nie powtarzasz za mna? Jeszcze jest opcja taka ze gdyby nie krecila tego live to by tego nie zrobila, za mocno by sie przestraszyla. A tu miala widownie i glupio jej bylo sie wycofac. Mysle tez ze czekala az matka ja odratuje bo po kilkunastu minutach przyleciala, w necie bylo ze chyba ja wolala na obiad czy cos, ze nie zjadla czegos. Byc moze specjalnie zostawila zarlo na stole, znajac stosunek matki, ze bedzie jej szukala tym predzej, niz gdyby wyczyscila talerz (np. wyrzucajac zarcie do kibla). Jak o tym mysle, to mnie gosciowa wkurza. A z tym mlodszym rodzenstwem to dobrze sobie radzila. Miala cierpliwosc do nich. Pewnie ten chlopczyk maly ma traume odkad jej nie ma. Widac ze byla dla niego wazna. Pieprzona idiotka. A za 8 lat chlopiec obejrzy w necie jak siostra sie bujala na drzewie przed domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to możliwe,że matka nie usłyszała jej dzwoniącego telefonu? przecież wyrażnie słychać jej matkę niedaleko to jak ona mogła nie usłyszeć dzwonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dlaczego,skoro to było na żywo to przez ponad 40 minut nikt się tam nie pojawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;59 Nie jestem egoistka taka mam chorobe ty tej choroby nie rozumiesz jak juz to ja wychodze zawsze pierwsza z inicjatywa do ludzi z zyczeniami na swieta i wogole a oni nawet tel odemnie nie odbieraja!TAK moge na kogos liczyc nawet tutaj jestem wyzywana od egoistek tak jasne bo jak ktos odemnie potrzebuje pomocy to ja zawsze komus pomoge a jak ja potrzebuje to kazdy mnie olewa dzieki za zrozumienie mnie. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;02 bo jestem nie lubiana i nie akceptowana ciezko nawiazuje kontakty z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się tymi debilnymi komentarzami, ludzie są okropni, ja Ciebie rozumiem,ale walcz o siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;59 Ta dziewczyne co popelnila samoboja tez uwazasz za EGOISTKE , BO SIE SKUPILA NA SOBIE?i nikt jej nie pomogl ,nikt kompletnie nikt, wszyscy sie na nia wypieli, bo najlepiej odsunac sie od ludzi problemowych, z tym ze zaznaczam kazdy ma jakies problemy, jedni wieksze a drudzy mniejsze. Nie wiesz jak twoje zycie i przyszlosc bedzie wygladac i czy to ty nie bedziesz potrzebowac pomocy z powodu depresji i lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się wydaje,że ona nic nie myślała,po prostu wzięła linkę i się powiesiła,bo tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po jakim czasie następuje śmierć w taki sposób? jeśli ona wykopała to wiaderko to znaczy,że już nie mogła się odratować,nie miała już szans by zrezygnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd się biorą takie odpady, które się tym rajcują? Powinno się je zutylizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiscie ze to mala egoistka ktora nie do konca wyrosla z dzieciecego narcyzmu. Ktoz normalny pokazuje sie na okraglo swiatu przez kamere? I do tego kreci swoja smierc, w ktora chyba nie wierzy ze nastapi. Jej przemowa byla kompletnie nieprzejmujaca, za to ladnie wyrezyserowana przez nia sama. Nawet to doskonalne zagrane na koncu "goodbye" bylo swietnym aktorstwem. Co trzeba w glowie miec, jakie poklady narcyzmu zeby pokazywac swiatu swoja smierc i przepraszac zarazem ze "MUSICIE ogladac moje samobojstwo"? Twoje pierniczenie tez jest narcyzmem. Uwierz, ze ludzie ktorzy maja wielka depresje - maja maskowate twarze, z ktorych wyziera prawdziwa smierc, nie chca kontaktu z innymi, nie mowia nikomu o swoim bolu, chca tylko umrzec, zakopuja sie w lozko, lub chodza jak zomie robiac wszystko automatycznie by im dano swiety spokoj. A ludzie ktorzy pieprza w kolko, jak im zle, jak chca sie zabic, zwykle maja zab. osobowosci, chwiejna emocjonalnie itp. Kogo, pytam, to obchodzi, czy ktos sie chce zabic? Niech sobie tacy ludzie gadaja do tych, ktorzy od tego sa: policji, lekarzom. Wystarczy wsiasc w autobus i udac sie w odpowiednie miejsce, chocby na straz pozarna, do przychodni. Ale nie. Tacy nie wezma D#U@P&Y w troki i nie pogadaja z tymi, ktorzy od tego sa, bo wiedza jak zostana potraktowani, jak meczyd**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×