Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

samobojstwo 12 latki na livie w usa !!!! od 18 lat !!!!

Polecane posty

Gość gość
Czy ktos moze przetumaczyc z angielskiego na jezyk polski ,dlaczego popelnila samoboja.Ja angielskiego nie znam ,bo uczylam sie akurat niemieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz ustawienia na filmiku (ikonka sruby zebatej ) a potem najedz napisy i wybierz przetlumacz automatycznie oraz wybierz Polski. Niestety bedzie wiele bledow bo to translator ale mniejwiecej skumasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BENNY USA
Skoro nawet na blogu 1 z filmików mówiła,że śpi na materacu lub na podlodze Potwierdza,to także jest znajoma oraz kuzynka z którymi mam kontakt na FB i Skype ... Ojczyma jej aresztowali,jej Matka jest na odwyku .. Mamwiadomosci od ludzi którzy ją znali,więc trochę więcej wiem,niż podają ,,media,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przewidziała efektów specjalnych ,tak jak to,ze tyle razy będzie jej dzwonil tel i tego ze za niedługo będzie jej szukac matka,no ale tego juz nie byla w stanie usłyszeć,a swoja drogą może gdyby ten tel pierwszy raz zadzwonil kilka minut wcześniej,jak jeszcze stała na tym wiaderku,to może by zrezygnowala i zeszła odebrać,albo chociaż sprawdzić kto dzwoni i po raz drugi juz by tego nie chciała zrobić,moze te kilka minut by ją uratowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie dał rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie moge obejżeć tą transmisje? Da ktos linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×