Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

samobojstwo 12 latki na livie w usa !!!! od 18 lat !!!!

Polecane posty

Gość gość
Mi sie wydaje ze po paru minutach ,przy depresji warto miec jakis przyjaciol ona byla zbyt samotna zeby z tego dziadostwa wyjsc, podobnie jak ja.Makijaz jej mialbyc forma zwrocenia na siebie uwagi i wolania o pomoc bo nikt na nia nie zwracal uwagi i nikt sie nia nie interesowal, musialabyc sama jak palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ona tam mówi i za co przeprasza? nie znam angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;48 Co ty wiesz o zaburzeniach osobowosci f.608 NIC, NAWET NIE WIESZ JAKIE SA JEJ OBJAWY ALBO o zaburzeniach adaptacyjnych i depresji, nic nie wiesz ludzie w depresji nie widza dla siebie lepszej przyszlosci i nie maja zadnego celu w zyciu .Tutaj same leki nie pomoga, jak zachorujesz na depreche to sie dowiesz ,co to za choroba, czego z calego serca nie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad ty wiesz co ja wiem? :D Twoj egocentryzm zaweza poznanie rzeczywistosci? No tak, tak. Ty cierpisz najbardziej na swiecie, biedusiu, oj oj oj. :D Nie gadam z tobą, ok. To temat o Katelyn i ona mnie interesuje. Twoje "rozliczne" choroby niet. :D bye bye :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps I dlatego ze wiedza ze zostana olani, bo potraktowani tak jak to nazwalas meczy dupa, wola sie zabic niz wrzeszczec calemu swiatu ze sa chorzy i cierpia, bo inni ich zlewaja tak jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj odwal sie juz tak jestem biedna i nieszczesliwa a ty jeszcze sie z takich ludzi smiejesz Gratuluje kiepskiego mozdzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne zdanie. W takich osobach jest duzo egocentryzmu i nienawisci do innych. Zadaja uwagi ponad wszystko. I jeszcze maja czelnosc pragnac by w innych wzbudzic poczucie winy i odpowiedzialnosci za swoj egocentryzm. :D Zabawne. Osoba z ciezka depresja nikomu nic nie krzyczy. Natomiast bordery i inne chwiejne emocjonalnie aktorki tak. A teraz bye. Nie karmie narcyzow. Fuuuj :D I w d***e mam czyjes choroby. Kazdy jest panem wlasnego losu. :D A niektorzy to chca sie zawiesic na innych jak psy i wysysac energie, bo sa wiecznie taaaaacy biedni i samotni. Tfu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedni, samotni i nieszczesliwi jak ty ,plujaca jadem na ludzi ktorzy maja depresje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badz samotna, nieszczesliwa zdesperowana, to najpierw zalozysz temat na kafe nie umiem sobie pomoc a potem sie powiesisz. Jak nie bedziesz miala do kogo geby otworzyc, to to ci pozostanie ty cholerewico, moze jeszcze psychiatro bo wszystko wiesz.Jakby ta dziewczyna miala bliska osobe to by milala sie komu wyzalic ,wyplakac no tak poki masz bliskich wkoło siebie to na innych sie wypinasz ,jestes toksyczna jak toksyczni ludzie, bo masz wszystko to innych masz gdzies fujj z taka egoistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kazdego jego problem jest najwazniejszy .Kazdy sie koncentruje na swoich problemach ,czy to tak ciezko zrozumiec.Ja dziewczyne z filmu rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;04 Smieszna jestes kazdy jest panem wlasnego losu. Gdy twoi bliscy wszyscy odchodza z tego swiata i poumierali, tez masz cos wspolnego z tym losem i wplyw na to ze zostajesz sama na swiecie ,he nie osmieszaj sie, bo sie osmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ,zeby zrozumiec jej historie musicie poczytac jej pamietniki oraz jej filmow poogladac. Ona byla kolejnym zaniedbanym dzieckiem z patoli. Nikt sie nia nie interesowal ,bo matka wybrala faceta zamiast dzieci. proste jak drut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak naruchaja tych dzieci jak szczurow a potem maja same o siebie zadbac .niektorzy nie powinni wogole sie rozmnazac ,no i jak ta dziewczyna miala sobie pomoc, jak najblisi z rodziny czyli matka ojciec mieli ja gdzies, jej brakowalo milosci , wsparcia, ciepla rodzinnego tylko buraki tego nie zrozumieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak samo i moje rodzeństwo są miliony takich rodzin i sie nie wieszają sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BENNY USA
Ale p*********e ... Pisałem z jej znajomą i Luke to 20 latek który ja wykorzystał,masturbował sie przed nią na skype,ojczym też winy,ale Luke ktorego wymienia 1 bardziej ... Była zagubiona,biedna a ten zjeb to wykorzystał,jej pogrzeb odbyl się 6 ,jejznajoma w moim imieniu złożyła już znicz,Spoczywaj w pokoju,a twoj ojczym i ten frajer Luke odpowiedzą za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagrała swoją śmierć bo chciała żeby ktoś wtedy przy niej był, choćby wirtualnie, pewnie czuła sie bardzo samotna, nie chciała być całkiem sama w tej chwili... Ja ją rozumiem, bo internet czasem jest tez moim jedenym powiernikiem kiedy innni mnie nie rozumieją.. tu moge napisać wszystko jak mi źle, wyżalić się anonimowo... Szkoda mi bardzo tej dziewczynki, wlasciwie to bylo jeszcze dziecko, miala cale zycie przed sobą. Nie był to fake to policja w koncu ja odnalazła (bo były zgloszena internautow) i stwierdzono, ze nie zyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu tylko przez ponad 40 minut nikt tam nie dotarł,skoro to było na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:21-Nie wiem , wiadomo jaka czasem jest policja, moze uznali to za glupi zart i sie bardzo nie spieszyli czy co..W kazdym razie nawet w wiadomosciach w tv o tym mowili, wiec watpie zeby to był zart :O No i jeszcze zobaczymy jak jej ojsciec za to odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ona byla prostytutka? Tak zmalowana jakby miala 20+. Moze zaszla w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BENNY USA
Malowała się tak by zwrócić uwage .. Miala internetowego boya 19 Luka Callahana,ktory jak wyszlo masturbowal sie na skype przed nia,on także jest winny :/ jej matka i ojczym równiez,na filmikach widac w jakich warunkach mieszkala,spała na podlodze w pokoju z dziurą w podlodze,gdzie były nieszczelne rury:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ok, była wiele razy skrzywdzona,nie zrozumiana itd...postanowiła się zabić,ale po co to nagrała i pokazała światu swoją śmierć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;58 Jestes J/EB/NIETA piszesz ze to temat o Katalyn i ona cie interesuje, klamiesz wyzej napisalas egoistko ze to Katalyn jest egoistka, ktora nie wyrosla z dzieciecego narcyzmu. Sama sobie przeczysz.Nie wiem ile masz lat ale masz wszystko podane na tacy i myslisz ze wszystko ci sie od zycia nalezy, bo mamusia i tatus ci jedzonko daja a ty sie o nic nie musisz martwic. Wiec piszesz ze innych choroby masz w d***e, jestes klamczucha i wredna egoistka, gdybys musiala tyrac na wszystko ciezko sama ,jak ja i nikt by ci nie pomogl, to bys nawet nie pierla bo pochodzisz pewnie ze zamoznej rodziny i srasz wyzej niz d**e masz a zycie to nie bajka. W/ku/rwiaja mnie tacy ludzie, jak ty. Dziewczyna ten filmik nagrala zeby sie ze wszystkimi pozegnac a miedzy innymi z calym swiatem. Ludzie o slabej psychice, nerwach i zalamaniu nerwowym popelniaja samobojstwa. Pytasz po co ten filmik nagrany przez nia , to moze zapytaj sie jej samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Napisała ta, która podobno ma cudze choroby w zadzie :D Może swoje złote rady sama zastosuj w swoim życiu mały narcyzie. Co za odpadem społecznym trzeba być żeby analizować samobójstwo dzieciaka i pisać że jej "przemowa była mało przekonywująca" :O qrwa że też takie chwasty chodzą po ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt: :". Kogo, pytam, to obchodzi, czy ktos sie chce zabic? Niech sobie tacy ludzie gadaja do tych, ktorzy od tego sa: policji, lekarzom" Ot, kwintesencja wypowiedzi narcyza, socjopatki i istoty pozbawionej empatii. Można cie postawić w jednym szeregu z tymi co pisali tej małej podczas live :"powieś się w końcu, bo robi się już nudno", podróbo człowieka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle,ze nagrala to,bo liczyla,ze ktos ja powstrzyma,a ze nie znalazl sie nikt taki,wiec nie chciala stchurzyc i to zrobila. Ona nie chciala tego zrobic,po prostu bala sie wycofac!!! No to teraz szatan jej kumpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;58/16;04 Ciebie nic nie obchodzi ,nic ani nikt ,sama jestes ta Egoistka.Nie obchodza cie czyjes choroby, Katalyn depresja .Wiec po buc sie tutaj wypowiadasz ,zajmij sie juz swoim zyciem egoistko.Wyzywasz innych od egocentrykow ,egoistow i narcyzow, spojrz na siebie, jakim narcyzem jestes TY!Czasami zwykla rozmowa moze czlowiekowi pomoc, rozmowa ale nie z toba bo ty jestes zakochana sama w sobie, pewnie z dobrobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×