Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fili80

CHCĘ SCHUDNĄĆ :)

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agdula a to Ty dobrutka jesteś skoro wszystkim gotujesz, ja teraz jak jestem na ketozie to mój mąż się śmieje że fajna dieta boczuś, karkówczeka czego chcieć więcej. Tylko ja zawsze na dietach nigdy nie chudłam teraz idzie coś w dół to już nie jest taki zadowolony bo on woli kobiece kształty a ja powiem Wam ze boję się żeby skóra mi nie obwisła nie mam za dobrych genów - poradźcie mi co mam robić z brzuchem, rękami boję się że będę źle wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga126
Hej dziewczyny, w niedzielę mierzenie i ważenie ale czuję jakby waga mi wciąż stała. Jem w miarę dobrze, nie mam specjalnej diety tylko kalorie w miaręliczę żey nie było za dużo,ćwiczę 4 razy w tyg i nic... kiedy w końcu ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
No w końcu chwila :) Aga:) wiesz każda z nas ma zastoje w normie jest raz w miesiącu gdy się dłużej utrzymuje to nie ma na co czekać trzeba wyniki sobie zrobić. Azja:) no na skórę nie mam co dobrego do polecenia te kosmetyki co używałam fajne ale żadna rewelacja może jakaś kosmetyczka o to może ona coś fajnego doradzi jakiś balsam. No a waga piękna Phuerka :) Możesz podawać ten super zapach ale kupię jak 6 z przodu zobaczę a to już tuż, tuż, Agdula :) no ciężko kompromisy znaleźć w kuchni dla wszystkich niekiedy to graniczy z cudem. Co do śniadania to jedynie ta kawa z olejem nic więcej. I tutaj cię zadziwię głodu się nie odczuwa Kobiecekształty :) pamiętam, pamiętam napiszę Ci coś więcej o tej diecie bo jest o czym opowiadać. Phuerka:) zdjęcia przepiękne - no laska z Ciebie .. Mykam na basen jutro ważenie pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki normalnie przebywanie na świeżym powietrzu rozjaśnia umysł na kijkach uzmysłowiłam sobie ze dziś czwartek a nie piątek a ja się zważyłam pomierzyłam i nawet na forum się pochwaliłam. Czyli jutro może jeszcze jakiś wzrost być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
Azja :) Nie waż się jutro ja przynajmniej bym tak zrobiła fajny masz wynik a jak teraz tydzień będzie dłuższy o jeden dzień to wiesz w przyszły piątek zapewne będą spadki. No ja byłam na basenie a tak mi się nie chciało no ale przepłynelam 20 długości dużego basenu i 15 minut sauny fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
ufff to byl dlugi dzien.... Kobiecekształty-Własnie chcialam sie wyzalic ze moj synek wyrwal mi dzisiaj spacje z laptopa i zle mi siepisze ale przypomnialam sobie co zrobił Twoj kot wiec moja szkoda w porownaniu do Twojej to pikus:-) Szalony kot...ja mam yorka:-) agdula- przepisy mile widziane :-) Azja- dzieki kochana ❤️ bardzo milo slyszec takie slowa, ciesze się ze sie poznałysmy! Jestes dla mnie przykladem,powinnam od Ciebie się uczyc wytrwalosci cierpliwosci i zyczliwosci! Licze na szczery feedback odnosnie mojej perfumki! Az sie boje... Nie martw sie skóra wiszącą, nic taiego nie bedzie! nie startujesz ze 120 kg! wszystko sie ładnie wchłonie,zobaczysz! Aga- jak waga stoi to rzeczywiscie nie jest milo,ale trzeba to przeczkec. Polecam czerwoną herbate tak jak ja pje Fili-dziekuje za komplementy!ja to waze sie codziennie i zadna sila mnie nie powstrzyma :-) :-) Fili za moment wysyłam Ci maila z nazwa perfumy! Fili Azja - ja wam w nagrode podaje nazwe a wy mi , jak osiągne cel54 kg powiecie jak sie robi serca i kwiatki ! Czasem chcialabym wam wyslac i nie potrafie.:-( zgoda? :-) :-) To dopiero deal, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) co prawda się zważyłam ale wyszło dziwnie dużo w porównaniu do czwartku więc dla pewności jutro się zważę albo dziś po powrocie do domu bo tak byłoby bez zmian a już w czwartek był spadek. co do tego kota Kobiecekształty :) to ja bardzo chętnie przygarnę - już miałam mieć brytyjczyka ale coś Pani kręci i jeszcze koty nie ma ona już ceną operują no trudno poczekam może i mi w końcu się poszczęści. Phuerka :) no ja serduszek i kwiatków nie umiem robić :( no ale Tobie jedno serduszko wyszło - więc możesz zdradzić jak się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane No wiem wiem miałam się nie ważyć ale to silniejsze ode mnie. Na wadze 77.2 czyli 0.3 mniej niż wczoraj fajnie stopki już nie zmieniam. Nie wiem jak Wy ale ja już dzień zaczęłam na całego 6.2 km na kijkach już za mną mrozik u nas i ślisko więc trzeba było uważać ale za to jakie piękne słoneczko Teraz kąpiel wybieram dzieci do przedszkola i zakupy Po południu rehabilitacja. Piszcie będę później ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny:-) dziś piątek i jak pamiętam- ważenie. mam 175 cm wzrostu startowałam z 83 dziś na wadze 78.2..mogłoby być lepiej..ale dobre i to, zważywszy, że ja żadnej diety nie trzymam, tylko przestrzegam zasad zdrowego jedzenia;-) choć dziś to może za dużo powiedziane- skusiła mnie pachnąca drożdżóweczka.-))))) pewnie pamiętasz FILI, że nie należę do osób o niezłomnej sile woli- i się tym nie zamartwiam;-)))zbudowałam przez ostatni rok nowy system i jestem z tego zadowolona - jem dużo zdrowsze rzeczy i czuję się lepiej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGULA - co do facetów to fakt im dogodzić jest ciężko....hahah a moje chłopaki to też łakomczuchy..lecz ja się wycwaniłam robie mięso (gulasz, karkówka,boczek,kurczaka, mielone ,spagetti itd...)bez jakich kowliek węglowodanów tylko z warzywami, a synkowi po prostu robie ryż lub makaron ... AZJA - ja karce kota, choć mówią że kot nie zapamięta i jest złośliwy - niestety nasz jest tak rąbnięty, ze musieliśmy go wykastrować w piątym miesiacu życia bo nas gryzł, a najbardziej syna... więc po konsultacji z weterynarzem karcimy kota, musimy ... bo inaczej bedziemy musieli go oddac , - a tego badzo nie chcemy. teraz już się uspokaja, jest mniej agresywny- karce go już w ten sposób ze zamykam go w boksie/kladce. AZJA no i gratulace 77 kg moja wymarzona waga.... hahaha przed ciążą taka miałam...ech :/ Fili - czekam czekam. musze dorwac tylko ten olej lepszej jakści i spróbuję.... dużo kcal się zaoszczędza do 13h .... PHUERKA - ah z dziećmi , no moj mi kiedyś tym sprajem do nosa, całego laptopa spryskał..... monitor ,klawiature, głośniki...ech - "pytam się synu a co ty narobiłeś?" a on " mama trzeba umyć , był brudny" :!!!???? , i zarazem byłam wściekła a za z drugiej strony , mmoj kochany 4 letni synek chciał mamusi laptopa umyć... ech - nawet nie krzyczałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Dzien dobry, Jakim cudem wyszlo mi serce ????wow po prostu zrobilam nawias i wpisalam serce, aleniespodzianka ❤️ ❤️ ❤️ Azja- super gratulacje! ciesze sie bardzo! to bardzo udany poczatek dnia:-) ❤️ 🌻 agdula jest super, nie wybrzydzaj :-) wolałabys zastuj?? mi jak stala to mnie sz...trafial wiec nawet jak spada 100 gram to sie ciesze ! Dawno nie pisalam swojego jadlospisu, wiec .. kawa zmlekiem i cukrem oczywiscie grejpfrut makaron z serem bialym ( jada sie u was takie cos?) 2 kulki rafaello poł budyniu i wieczorem bylam glodna to plastrer gruby sera i mala garstka sloneczniku prazonego WAGA : 12.01.2017----> 60.5 02.02.2017----->58.7 03.02.2017----->58,6 04.02.2017----->58,5 05.02.2017----->58,4 09.02.2017---->57,4 11.02.2017---->56,9 13.02.2017------56.9 14.02.2017------56.8 18.02.2017----->56,6 19.02.2017----->56,5 22.02.2017----->56,3 23.02.2017----->56,3 24.02.2017----->56,1 28.02.2017----->56,00 OSIĄGNIĘTY!!! 04.03.2017------->55,7 05.03.2017----->55,5 12.03.2017------>54,9 OSIĄGNIETY !!! 15.03.2017------>54,6 17.03.2017------>54,4 cel I----->56.00 cel II---->55,00 cel III---->54,00 milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja. Kupiłam sobie herbatkę czerwoną z BIG Active pachnie obłędnie zaraz będę pić tylko najpierw kawa bo niedawno wróciłam z zakupów. Mam nadzieję że po takim teście Phuerki i mi coś pomoże. Phuerka byłam w Rossmannie, była ta woda, tester wąchałam ale...........nie kupiłam. A dlaczego nie kupiłam bo tylko tester był wody nie było, psykałam się powiem Ci rewelacja bardzo fajny zapach, a próbowałaś innych zapachów z tej firmy, dziękuje Dziś na rehabilitacj wybieram się rowerem bo piękna pogoda a później małą przejażdzkę sobie zrobię ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Filo dostalas mojego maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Przepraszam,pisze z tel i słownik mi podpowiedział Filo ,oczywiście pytanie do Fili:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Azja - kamień z serca ze Ci się spodobał zapach,stresowalam sie:-) Jesteś mistrzynią budowania napięcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i moja oficjalna waga 71 kg po tygodniu spadek 0,4 kg (od startu MINUS 6,6 kg) uff Phuerka tak dostałam ale dopiero teraz odczytałam pewnie w przyszłym tygodniu sprawdzę i dam znać - dziękuję ❤️ Kobiecekształty w końcu napisałam i do Ciebie o diecie przepraszam, że tak długo czekałaś. W niej nie chodzi o ograniczenie kcal tylko wchodzisz w stan ketozy i organizm pobiera tłuszcz od Ciebie poczytaj sobie o diecie ketonowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×