Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fili80

CHCĘ SCHUDNĄĆ :)

Polecane posty

Dziewczynki ja już po sprzątaniu pojechaliśmy po płytki najpierw zakupy spożywcze a teraz mąż poszedł po płytki Madzia bawi się na takim małym placyku zabaw a ja piszę do Was. Phuerka tak jest czasem ktoś nic nie powie bo po co ma chwalić a na pewno wyglądasz jak milion dolarów nie przejmuj się jesteś może na Facebooku chętnie bym Cię poznała. Jeśli tak to wyślij proszę linka to Fili bo masz już jej adres a ona mi odbije. Fili życzę udanej imprezy Przy okazji wstąpiłam do perfumerii i z tych zapachów pamiętałam tylko tego buta po prostu rewelacja moje klimaty jak mi się będzie kończyć perfuma to na pewno kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę znowu nic nie widać,chyba przejście na drugą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phuerka :) wysłane - miłej lektury teraz czekam na Kobiecekształty aby do mnie napisała bo ona niskowęglowadonowej diecie bardzo zbliżonej do tej mojej kategonicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja :) no bucik pierwsza klasa no nie :) choć ten cukierek także fajny. Ciekawe jak pachnie ten boski co niby każdy się dopytuje Phuerkę albo ten typ Kobiecykształtów . No impreza fajna :) Azja a po co Ci kafelki ? jeszcze w sobotę ? no wino , erotyczne gadżety to rozumiem ale płytki ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat jak się odchudząłam po ciązy stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu. 3 miesiace i wróciłam do wagi jaka miałam przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Ufff,ja wlasnie pomylampodłogii reszta wieczoru dla mnie. Fili-dzieki bardzo za maile, rzucilam okiem i super przepisy,teraz maly spi to sobie dokladnie poczytam.Kochana a pijesz tą kawe z olejem kokosowym, bo tak sie zastanawiam czy nie przetestowac haha:-) No faktycznie,przy winie byloby o czym gadac! takie historie ze glowa mała A odnosnie płytek, towidocznie Azja ma większą fantazje i niepotrzebuje wina ;-P Sobie "poukładają"...:-P Azja- ciesze sie ze zapachy Ci sie podobaja i mam wielką nadziej ze mój "czarny koń" tez wam sie spodoba. Dajcie znac tylko kiedy wam to zdradzic.Azja, tak jestem na fb,podesle linka do Fili ale prosze go dalej nie udostępniac ;-)Mam nadzieje ze nie bedzie hulał po kafe hahah zartuje! Jutro umnie dzien wazenie .... WAGA : 12.01.2017----> 60.5 02.02.2017----->58.7 03.02.2017----->58,6 04.02.2017----->58,5 05.02.2017----->58,4 09.02.2017---->57,4 11.02.2017---->56,9 13.02.2017------56.9 14.02.2017------56.8 18.02.2017----->56,6 19.02.2017----->56,5 22.02.2017----->56,3 23.02.2017----->56,3 24.02.2017----->56,1 28.02.2017----->56,00 OSIĄGNIĘTY!!! 04.03.2017------->55,7 05.03.2017----->55,5 usmiech.gif 11.03.2017------>???? cel I----->56.00 cel II---->55,00 cel III---->utrzymac P.s. Wkurza was moja długa stopka z waga? Jesli tak to dajcie znac ! skróce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Hejka dziewczyny, dzisiaj sie zwazylam i jestem super zadowolona! Waga pokazala 54,9!! hurrra WAGA : 12.01.2017----> 60.5 02.02.2017----->58.7 03.02.2017----->58,6 04.02.2017----->58,5 05.02.2017----->58,4 09.02.2017---->57,4 11.02.2017---->56,9 13.02.2017------56.9 14.02.2017------56.8 18.02.2017----->56,6 19.02.2017----->56,5 22.02.2017----->56,3 23.02.2017----->56,3 24.02.2017----->56,1 28.02.2017----->56,00 OSIĄGNIĘTY!!! 04.03.2017------->55,7 05.03.2017----->55,5 usmiech.gif 12.03.2017------>54,9 OSIĄGNIETY !!! cel I----->56.00 cel II---->55,00 cel III---->utrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Phuerka :) no moje gratulacje !!!!! No to teraz ile zamierzasz utrwalać wagę ??? Co do tego super zapachu to skoro już osiągnęłaś Ty swój cel to prześlij mi na pocztę bo się obawiam, że nam tu teraz szybko znikniesz a ja z Azją zostaniemy bez. Co do kawy to ok faktycznie wystarcza mi do 13:00 bez problemów. Tak to piłam z takimi oczkami tłuszczu a wczoraj zrobiłam spieniaczem masakra co było praktycznie pół kuchni obryzgane kawą. Kobiecekształy :) gdzie się zagubiłaś - jak się pojawisz wtedy ponownie podam swój adres abyś mogła do mnie napisać to Ci wyślę tą dietę kategoniczną od dietetyka. Azja :) Jak tam kafelki ??? Ja po wczorajszej imprezie +1kg w sumie chyba mało na to co się wczoraj działo nie piszę bo wstyd. No ale od dziś 3 msc. na 100% i ZERO odstępstw. Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Fili-nigdzie sie nie wybieram, nie zdązyłam napisac bo moje dziecko juz mnie ciągnęło do zabawy :-) ZOSTAJE i stawiamsobie nowy cel ! Super jest tutaj z wami wiec sobie schudne jeszcze kilogram "na zapas" :-) :-) I musze jeszcze cos porobic z brzuchem. Zaczynamod dzisiaj robic brzuszki i bede wam meldowac czy zrobiłam, jak nie zrobie to KRZYCZCIE MNIE :-) ! Fili- a Ty masz fb ?jesli tak miło byłoby Cie zobaczyc! WAGA : 12.01.2017----> 60.5 02.02.2017----->58.7 03.02.2017----->58,6 04.02.2017----->58,5 05.02.2017----->58,4 09.02.2017---->57,4 11.02.2017---->56,9 13.02.2017------56.9 14.02.2017------56.8 18.02.2017----->56,6 19.02.2017----->56,5 22.02.2017----->56,3 23.02.2017----->56,3 24.02.2017----->56,1 28.02.2017----->56,00 OSIĄGNIĘTY!!! 04.03.2017------->55,7 05.03.2017----->55,5 usmiech.gif 12.03.2017------>54,9 OSIĄGNIETY !!! cel I----->56.00 cel II---->55,00 cel III---->54,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Fili dziękuję za e-maila. Płytki które kupowałyśmy to gresowe na dwór widzę że humor Ci wczoraj dopisywał i pisałaś o winie i gadżetach oj chętnie bym kupiła ale ja lubię wina tylko półsłodkie a takiego mi nie wolno :( Phuerka wyglądasz rewelacyjnie, Synek przystojniaczek :) Mój mąż robi obiadek a ja piję kawę już tak jak w diecie od Fili bez mleczka i ksylitolu, trzeba się przyzwyczaić. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Hej Azja, Tak myslałam ze to Ty,po tych Endomondo Sports Tracker :-) Dzieki kochana! to ostatnie zdjecie jest jeszcze jak wazyłam jakies 8 kg wiecej,musze wrzucic cos nowego :-) Wow,mąz robi obiad ? zazdroszcze !! moj nigdy nie zrobił i nie zrobi :-) jedynie jak bylam w ciązy to mogłam liczyc czasem na kanapki ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phuerka :) ja nie ma fb kiedyś próbowałam ogarnąć ale jakoś to nie dla mnie - napisz mi na maila numer telefonu to fote jakąś Ci prześle. Fajnie, że zostajesz z nami :) Także muszę wrócić do brzuszków bo jakoś przerwałam bo bliźniaczki były chore i nie było czasu ale teraz jest lepiej i wypadało by wrócić. Azja :) no humor dopisywał :) wczoraj na bank przerwałam ketozę jak narazie ok ale boję się co będzie dalej. Jakieś fajne te płytki bo ja także potrzebuje na taras a w kolorze ceglastym . No a gdzie nasze kobiecekształty chyba nas nie opuściła ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga126
Hejka, ja wciązczytam ale miałam teraz te lekarstwa a potem impreza za imprezą i przez to nie wazyłam się bo na pewno spadku żadnego nie mam.Od jutra już dieta jak było a teraz idę troszke pobiegać. Dzis cos dołka małego mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phuerka to nie wyobrażam sobie jeszcze 8 kg. mniej to Ty filigranowa jesteś :) Tak udostępniałam kijki odkąd jestem na chorobowym tego nie robię bo teraz różne rzeczy słyszy się z ZUSem jeszcze chorobowego mi nie wypłacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) No i mamy kolejny poniedziałek co prawda ja jeszcze 3 tygodnie na chorobowym ale dziś mąż ma I zmianę więc muszę dzieci do przedszkola ogarnąć. Obudziłam się dziś z mega bólem głowy nie wiem dlaczego a do tego a oknem zimno, szaro i ponuro a do tego zapowiadają opady. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Hejka dziewczyny, Wczoraj po południu zaliczylismy jeszcze wizyte u babci i wpadl mi do brzucha serniczek :-) a na obiad 5 pierogów,bałamsie stawac dzisiaj na wage, ale jest bez zmian wiec ciesze się! Dzisiaj wracam juz do dietki i lecimy dziewczyny dalej! Fili - to co od dzisiaj brzuszki robimy ??Jak tam powrót na dietke ? Azja - u mnie niby swieci slonko ale za cieplo nie jest. Po poludniu pojade na malezakupy po drzemce malego. A tak odnośnie mojego malego, doradzcie mi jako doswiadczone mamy :-) Staram sienauczyc go robic kupke na kibelek,kupiłam taką nakladke dla dzieci ale on boi sie usiąść ? jak to u Was było ?Fili- blizniaczki robią na nocniczek ? Kobiecekształty- jesli nas czytasz toodezwij sie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hdjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny, ciekawe czy mnie pamiętacie...Fili?Dobob?;-)wracam po długiej przerwie. Miło was poczytać;-) Trochę się u mnie działo, niezbyt dobrze, więc nie miałam energii, by dbać o siebie i o tym pisać..ale wracam do Was i do siebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PHUERKA, ja swojemu maluchowi opowiadałam historie o rybkach i rekinach, które sa bardzo głodne i pływają w sedesie...ale mój maluch ma bardzo specyficzny charakter i nie wiem, czy akurat Twój się nie wystraszy..;-))zresztą do każdej nowej czynności muszę opowiadać ciekawe historie i muszą być dopracowane w szczegółach, bo parę razy się zacięłam...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agdula :) wróciłaś - hura !!! O widzę, że zmieniłaś nika wiek pewnie się zmienił u mnie jest rocznik 80 dlatego wciąż akutalny. Pisz co tam u Ciebie - o dawno Cię nie było. Jak tam twoja zwariowana laska dalej biegacie po polach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phuerka ;) moje w maju będę mieć dwa lata jak narazie nie zaczynam tematu. Będzie ciepło to wtedy mogę podjąć próbę chodzenia w majtkach a tak patrząc na najstarszą naprawdę nie ma co się spinać próbować jeśli jest na nie to odpuszczać i ewentualnie za jakiś czas próbować. Jeśli dziecko jest już gotowe to dosłownie chwile to zajmuje moja najstarsza nie chciała nocnik chciała kibelek i zawsze dostawała nagrodę - małą piłeczkę oj szybko załapała. Teraz się tylko zastanawiam skąd ja wezmę w jednym pomieszczeniu dwa kible bo niby u bliźniaków jest ten problem, że w tym samym czasie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phuerka :) a i do brzuszków DZIS oczywiście wracamy !!! czuję się zobowiązana. Powrót do diety myślę ok trochę mi ją podkręcił wczoraj byłam wieczorem głodna nosiło mnie ale już dziś rano ok wypiłam tą kawę z olejem i spokojnie do 13 wytrzymałam pewnie za parę dni ponownie wejdę w ten stan, że jedzenie mnie nie będzie interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja:) jak tam głowa ? mocno bolała ??? Wysłałam Ci maila bo dopytywałam się dietetyka tam o dodatkowe warzywa i nie pozwolił no trudno wyjem jeszcze tego kalafiora i cukinie co mam w lodówce i tak będę się trzymać tego co napisał ale tym jednym plasterkiem cebuli mnie rozbawił - mój mąż to prawie ze śmiechu się posikał . No trudno dam radę. No a jak Tobie na diecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga :) no a jak Twoja dieta od dziś - napisz coś Kobiecekształy :) no a Ty gdzie ???? Dodob :) a Ty poranny ptaszku gdzie ??? Anilorak :) a co u Ciebie jak tam dajesz sobie radę sama z małym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga126
Cześc dziewczyny, no ja juz na dobrej drodze czyli gotuję zupę z kapusty :P , ogólnie nic mi sie nie chce. Straciłam zapał do ćwiczen ale na szczęśie idę dziś na 19 i nie ma ze boli. Ostatnio waga mi stoi ale jadłam dośc żeby nie spadała. Chę sie znowu poczuć lekko Jajuz nie pamietam jak uczyłam moją córkę w łazience , było chyba podobnie ze wiosną i latem majtki miała tylko na sobie alle nakładki nie miałam na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga:) oj teraz już z górki - zupa się gotuję i będzie ok. Ja także na 19 nie ma że boli jadę na aqua areobik a tak mi się nie chcę bo dziś ćwiczyć w głębokim basenie a tam taka woda zimna, że brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fili, kochana, ja juz zbieram się do domu;-) jutro wszystko opowiem;-) Alaska szalona jak dawniej, biega po polach ..przygr***ała sobie kumpla od sąsiadki 10 razy mniejszego od niej i razem znikają..a jak sąsiadka tamtego małego zamknie to tak wyje , że uszy puchną..;-) do jutra Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRZYMAM KCIUKI ... " W Zyciu Najwazniejsze Jest To By Miec Swoj CEL "... ... Ja juz jeden Osiagnelam --> SCHUDLAM 104 KG ... ... Z tej oto OKAZJI nagralam Moj pierwszy - amatorski FILMIK , zapraszam do obejrzenia ... Moze komus da usmiech ... Lub zmotywuje do dzialania ... --- mins 104 KG to chyba cos ? ... https://www.youtube.com/watch?v=Mzim0NxnTeU ... Pozdrawiam ... Panna_De ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga126
Melduję ze byłam na ćwiczeniach na 17 , na 19 abieram córke na następne... po treningu prysznic i czerwona herbatka lub woda z cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×