Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fili80

CHCĘ SCHUDNĄĆ :)

Polecane posty

Gość PHUERKA
Hejka dziewczyny, melduje sie i ja:-) Widze wszyscy aktywni fizycznie:-) Wczoraj zrobiłam kolejne podejscie do biegania ipo 10-15 minutach zlapała mnie kolka.I pomyslec ze kiedys biegałam po 1,5 godziny.Uwierzycie?Moze za szybko po kolacji bo mineło 1,5 godz. Mysle ze dzisiaj pojde tez jesli mąz bedzie obecny w domu ;-) Fili-basenu u mnie nie ma a na solarium nie moge :-( ja jestem bladzioch cały rok,słonce mnie omija hhah.Ja pije z mlekiem bez cukru i łyzeczka oleju.I wytrzymam godzine :-) Azja-to na pewno woda,zakwasy..miałas przerwe w cwiczeniach, ponoc herbata z pokrzywy powoduje ze woda sie nie zatrzymyuje.Taka z samej pokrzywy jest srednia w smaku ale z dodatkiem jezyny jest dobra.I pije jeszcze z imbirem 30 % i kupiłam czystek ale dopiero przymierzam sie do niego.Narazie czerwonej nie pije wcale.Jesli mozesz pic takie herbaty to spróbój 🌼 WAGA : 12.01.2017----> 60.5 02.02.2017----->58.7 03.02.2017----->58,6 04.02.2017----->58,5 05.02.2017----->58,4 09.02.2017---->57,4 11.02.2017---->56,9 13.02.2017------56.9 14.02.2017------56.8 18.02.2017----->56,6 19.02.2017----->56,5 22.02.2017----->56,3 23.02.2017----->56,3 24.02.2017----->56,1 28.02.2017----->56,00 04.03.2017------->55,7 05.03.2017----->55,5 12.03.2017------>54,9 15.03.2017------>54,6 17.03.2017------>54,4 22.03.2017------>54,3 24.03.2017------>53,8 30.03.2017------>53,5 08.04.2017------>53,0 10.04.2017------>52,7 18.04.2017------>54,2 poswiątecznie 19.04.2017------>53,1 24.04.2017------->53,2 25.04.2017------->52,8 cel ------>52,00 milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PHUERKA a 52 kg to twój cel ostateczny? Jakie masz wymiary, ile straciłaś w obwodach? Napisz proszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERka
gosc-niestety nie mierzyłam sie nigdy . Mysle ze w obwodach poleciało sporo,ale nie bede strzelac Spodnie teraz nosze 34/36, ze wskazaniem na 36.biust mi spadł o jakies 3 rozmiary(z tego sie ciesze akurat). Kilka stron wczesniej wrzucałam linki do zdjęc, jesli masz ochote poszperac. Mysle ze ostateczny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
gosc-zdjecia sa nastronie 22,tam wazyłam 54,6 a teraz 52,8.Moze wrzuce aktualne pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile teraz masz w biuście, talii, pasie i biodrach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A napisz swoje dzienne menu. :) Ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agat77
No jakoś nie lubię ryb i co poradzić. A na basen w okres to nie bardzo bo mi tampon przemoknie takie mam mocne okresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agat77
A skąd jesteście tak wogole z Polski czy z poza granic kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
gosc-nie cwicze,bardzo nie lubie cwiczyc w domu,a na silownie nie mam teraz mozliwosci.Czasem mam podrygi do biegania,ale tez mamz tym problem,bo mąż pozno wraca.Nie mam w domu chyba cm,wiec sienie zmierze.A Ty jestes na diecie?Z jakiej wagi startujesz i jaki masz cel? Na pierwszych stronach topiku kilka przykładów menu. A wczorajesze(standarowe) sniadanie kawa z mlekiem ,bułka z ziarnami,wedlina warzywa II sniadanie banan obiad makaron z pomidorami z puszki +troche kurczaka +przyprawy dokuchni wloskiej,pycha polecam przekąska-nie zjadlam,zazwyczaj jogurt,owoc, kolacja-sałatka(sałata,pomidor,ogórek,cebula,kukurudza,przyprawy,jajka) Agatt-ja mieszkma w okolicach wrocławia.Jestesmy z dziewczynami porozrzucane po całej Polsce. Dziewczyny a co u was?jak mija dzien?u mnie miało byc 18 stopni a jest tak zimno,wieje mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są trzy kroki które trzeba podjąć żeby się zacząć efektywnie odchudzać :) 1. Dieta - Trzeba sobie rozpisać za pomoc jakiegoś kalkulatora ile kalorii potrzebujemy i po prostu ucinać co jakiś czas tak żeby był niedobór. Ważne też są makroskładniki ale już mniej. 2. Aktywność fizyczna - Bieganie, rower, basen, siłownia czy spacer. Cokolwiek :) Minimum 3 razy w tygodniu powinno być optymalnie :) 3. Odpowiednia suplementacja - Przyznam się, że na suplementy wydałam masę kasy i 90% z nich mogłam sobie spokojnie odpuścić. Polecam przeczytać ten artykuł - http://dietworldpro.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eatfit
Witam. Jestem dyplomowaną specjalistką ds. żywienia. Ukladam diety i plany żywieniowe. Zainteresowane osoby prosze o wyslanie email na adres eatfit@onet.pl w tytule wpisujac wspolpraca. W odpowiedzi zwrotnej wysylam wszystkie szczegoly wspolpracy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agat77
Cześć wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azja_1212
Cześć Dziewczyny co u nas taka cisza. Ja byłam dwa dni na kijkach i już się załatwiłam musiałam zmarznąć noga boli a wczoraj dostałam taki skurcz w stopę że mi wykręciło w drugą stronę jeszcze nigdy czegoś takiego nie przeżyłam nogę stopę musiałam rękami wykręcać porażka. Załamana jestem że już nie mogę normalnie funkcjonować jestem ograniczona tym że ciągle mnie coś boli porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzisiaj u mnie w końcu troche słońca.... odrazu człowiek lepiej sie czuje :) Ja w końcu poświątecznie ale z @ dziś weszłam na wagę, a mega sie bałam . ... ale pomyślałam sobie że trzeba wziąść się w garść i wrócić do bezwęglowej diety.. i naszczęście waga pokazuje 103,7kg więc jakieś mega wzrostu nie ma.... No nic i tyle u mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jestem i ja :) U mnie bez zmian trzymam się diety wagowo nie zapowiadają się zmiany na piątek - walczę nie poddaje. Plan jest taki, że muszę wrócić na 100 % do zaleceń dietetyka i będzie ok. Aggat :) ja jestem okolice zielonej góry a Ty? Azja :) więcej wody i dodaj na noc z dwie tabletki asparginu. Miałam podobnie to od naszej diety jeszcze kawa i robi swoje Kobieceksztalty :) gratuluję wagi ładna - to powinna być motywacja aby nie odpuszczac Phuerka :) nasza kruszynko w sumie nie musisz się mierzyć bo figura boska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agat77
A ja dzisiaj ćwiczyć nie będę bo jest dzień bez treningu jutro planuje rowerek jakieś pół godziny i może coś jeszvze do tego dołożę zobaczymy. Dzisiaj znowu dwie czekoladki zjadłam ale to.jeszcze nie tak źle bo nie słodz ani kawy ani herbaty także równoważy się. A zjadłam koło 1500 kalorii także idę zgodnie z dieta. A U was co tam.? Jak humory w tą brzydka wiosnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ug Hh B H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Mnie noga nadal boli ale jest trochę lepiej mam nadzieję że przejdzie mi samo bo już martwię się że będę musiała znów iść do lekarza. Z dieta ok ale waga jak na razie stoi i stoi no ale co poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agat77
Co jest z tym forum wam też nie wyświetla postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Hejka dziewczyny,jestem i ja. Kawka z olejem wypitam,sniadanie zjedzone jajecznica na boczku,musze rozruszac organizm bo waga stoi a chciałabym jeszcze ten kilogram zrzucic. Własnie pije melise bo ostatnio mam nerwa ,moze pomoze hahha. Azja-dobrze ze masz prace siedzącą,oszczedzaj ta noge kochana!na kijkach jeszcze posmigasz,spokojnie, zdrówka❤️ Fili-dzieki,za komplement,ale ten jeszcze jeden kilogram mnie męczy i chyba nie spoczne jak go nie zbije:-) kochane podajcie prosze jeden dzienny jadłospis dzienny w tej waszej ketozie:-) moze ja sobie zrobie ze dwa dni zeby cos ruszyło:-) A jak planujecie dlugi weekend,wyjezdzacie gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agat77
Azja noga boli? W jaki sposób? Może się przetrenowalas. Ja jesten z okolic Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki to ja córa marnotrawna ;( humor kiepski nos jak u Rudolfa katar i nawet na urlop /zwolnienie nie moge isc bo roboty full ;) rozregulowana jestem na maksa co sie niestety odbija na wadze ;( Aga ja tez z trojmiasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agat ja jestem po operacji kręgosłupa przepuklina operację miałam 3 miesiące temu i muszę na siebie uważać bo jednak to wszystko świeże jeszcze. Ja jestem z Podkarpacia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) No u mnie na wadze spadek :) może coś się ruszyło. Choć moja franca waga pokazała równe 70 to z okazji moich urodzin mogła 69,9 ;-) no ale to franca drugi raz się nie ważyłam bo zawsze pokazuje więcej - franca Ja wczoraj byłam na Aqua aerobiku do tego jeszcze chwila solarium bo potrzebuje tego słońca. Dzisiejsze mocne postanowienie trzymania.diety na 100% zabieram dziś wszystkie córki na basen a po kolacja jakiś kebab - mięso będę mogła do tego może warzywa będą co mogę i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×