Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fili80

CHCĘ SCHUDNĄĆ :)

Polecane posty

Cześć Dziewczyny :) A gdzie Wy się podziewacie.Dziś przy sobocie zabieram się za sprzątanie więc będzie mnie tu mniej. Wczoraj moja dziewczyna z pracy mówiła ze był ten kierownik który mnie zastępuje i pytał ich czy widziały jak schudłam, popatrzcie poruszenie w Regionie :) Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) jestem jestem wczoraj już miałam pisać coś więcej ale mnie mąż zaprosił i już nie było jak. Azja :) u mnie także dziś sprzątanie. Co do poruszenia w Regionie to sama rozumiesz się rozumie. No a pozostałe dziewczyny gdzie ??? 🌼🌼 miłego dnia 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) jakie u nas pustki przy niedzieli z drugiej strony zrozumiałe - pogoda przepiękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jak tam po weekendzie dziewczyny ???? U mnie spoko na wadze delikatny spadek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Czesc dziewczyny! U nas w weekend byla piekna pogoda wiec mnustwo czasu spedzilam na dworze.dzis juz niestety od rana pada. Po za tym u mnie jeszczej jedna niemiła niespodzianka,po trzech dniach jedzenia takiego jak na diecie waga 0,5 w góre, nie mam pojęcia co sie stało.Mialam wiecej ruchu a waga w góre.Moze jedynie jadlam mniej regularnie,ale wątpie zeby to była przyczyna jestem załamana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie to zatrzymana woda. W cyklu miesiączkowym tak bywa wiec nie ma się co załamywać. Spadnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski FILI -GRATULUJE TWOJE WYMARZONE 69!!!! tzn szóstka z przodu - super :) PHUERKA - 0,5kg to naprawde nie dużo zaraz spadnie - pewnie woda AZJA - aaa widzisz!!!! ale motywacja!!! i w pracy i w życiu -super!!! u mnie jako to po week - grille, morze i imprezka więc co week życie leci mi jak woda przez palce... Ogólnie wczoraj byliśmy w restauracji więc zjadłam pełen obiad ...a sernik z kawka był pyszny i nie żałuję :) Ide dalej bezweglowo - niestety miałam dziś przejśc na eksperyment - ale nie miałam jajek w domu a wróciliśmy wczoraj tak późno że nawet po zakupy nie pojechaliśmy... ech... no buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i co do mojego eksperymentu trwa on 2tygodnie wiec chyba musze po świętach... bo przecież 15 kwietnia już są ... więc lece do świąt dalej bez weglowodanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Ja dziś byłam na badaniach - ZDOLNA DO PRACY. Więc jutro pięknie ładnie idę do pracy. Jedzonko już przygotowane zaraz idę prasować koszule. Kawę z olejem będę robić w domu i do kubka termicznego. Spokojnej nocy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi :) A ja dziś aqua aerobik i 15 minut sauny i urlop :) do pracy wracam w połowie maja :) Azja :) no kochana trzymam kciuki za Ciebie a jak Ci idzie z dietą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka biedroneczka
Cześć, Moja przyjaciółka schudła koło 15 kg w ciągu trzech miesięcy!! wyrzekając sie całkowicie jakiego kolwiek pieczywa, Jak ją zobaczyłam wczoraj to mnie zamurowało..ponoć chudnie sie na tym postanowieniu od 1,5 do 2 tygodniowo. Zaczynam od diś,jak bede chudła 1kg tygodniowo to juz nigdy do ust chleba nie wezmę. Do tej pory stosowałam różne diety i nic,wiec zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka biedroneczka
Przykładowo,kiedys jadła łyżkę bigsu 3 kromki chleba-bo przecież bigos jest tuczący. pół kiełbachy z grila 2 kromki chleba bo przecież kiełbacha z grrila tucząca.. Teraz je np. 4 łyżki bigosu ,2 kiełbachy z grila bez chleba i waga spada.. To tak w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka biedroneczka
Aż sama jestem ciekawa jak stanę na wagę po tygodniu..własnie zjadłam pomidora pokrojonego z jedną łodygą selera naciowego+ 2 jajka na twardo.. Na sniadanie zjadłam szklankę płatków owsianych z jednym całym starkowanym jabłkiem z jogurtem naturalnym.. Prace konczę o 20 wiec zjem wtedy serek wiejski z pomidorem. Ale jeszcze musze wymyślić coś po między? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
hej dziewczyny, Jestem ale kompletnie bez energii. U mnie dietowo ok,pogoda sloneczna dzisiaj.Jestesmy z malym po spacerku , jak wstanie to pewnie znowu po obiedzie gdzies sie ruszymy. Nie wiem copisac,jestem rozbita dzisiaj. Azja-pewnie masz dzisiaj fantastyczny dzien w pracy.podziel sie z nami koniecznie dobra energia jak wrocisz do domu. Fili-a jak humor u ciebie ?taki dlugi urlop? suuuper kobiecekształty- a co to za eksperyment?czy to top secret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane :) Ja już dziś wyjątkowo szybciej bo byłam do 16:00 no i oczywiście dziewczyny chwaliły że schudłam więc mam motywacje chcę raz na zawsze udowodnić wszystkim że potrafię a nie słuchać nie przejmuj się wygląd to nie wszystko :) Nie mogły tylko uwierzyć że wytrzymuję bez jedzenie do tej godziny a dziś zjadłam przed 14:00 w pracy. W pracy jak to po powrocie 700 e-mail do ogarnięcia poza tym zmieniłam kod do alarmu bo mój przekazywałam i zapomniałam żadna data urodzenie dziewczyny podpowiadały żeby sprawdzić dzieci męża data ślubu piny do kart i nic nie szło :( ale po raz 100 trafiłam normalnie liczby przypadkowe co mi do głowy przyszło :) Teraz czeka mnie mega kop;a prasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, no musimy jeszcze wytrzymać chwilę bo pogoda zmienna jest i raz ciepło raz mega zimno i człowiek nie wie jak się ubierać ale po świętach bedzie już lepiej. FILI zaczełam brać widaminę d3 - niestety nie kupiłam takiej co polecałaś tylko akurat bylam w aptece i kupiłam 1 tabletka dziennie. KROPECZKA BIEDRONECZKA- My tu prawie wszystkie jemy bezweglowodanów czyli bez mącznych produktów - więc schudniesz napewno - poczytaj o PALEO AZJA - no powrót do pracy w wielkim stylu :) PHUERKA - a co ty taka smutna. Ja znowu szczęsliwa ale mega dużo stresu znów wstaje rano i mam odruch wymiotny .... no ale plany i cele się iszczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ghghv k k'k'k k' k k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jestem jestem wczoraj był u mnie małe zamieszanie i od wczoraj jestem szczęśliwą właścicielką rocznej kotki Efi :) wczoraj po nią jechałam na szybkiego zakupy ale jest cudowna a córki w siódmym niebie. U mnie z dietą ok choć bez spadku na dniach okres więc czekam co będzie po. Dziś także zamierzam pojechać na Aqua aerobik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski u mnie dzień ważenia więc waga pokazuje 103,2kg - ha bez zmian ... nic nie chce spaść .... w sumie już się mega wkurzam na swój orgaznim ale dobrze że nie idzie nic w górę - albo sobie tak tłumaczę.... Nie moge dojść dlaczego tak szybko chudłam na początku a teraz nic nie chudnę choć unikam węglowodanów jak wroga..... ech FILI - No to tera z kotem będziecie mieli wesoło.. mój szajbus dalej lata po szafkach itd... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Milska
najlepszym sposobem są ćwiczenia i dieta, ale takich masz sto na internecie. Zobacz sobie ten sposób na schodnięcie - mi podpasował i udało się 2kg w miesiąc nie ćwicząc za duzo Http://shortlinks.de/njku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×