Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fili80

CHCĘ SCHUDNĄĆ :)

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
Cześć :) w piątek po południu zobaczyłam na wadze 66,9 kg oczywiście po weekendzie mały wzrost ale marzy mi się taka waga oficjalnie na ważeniu w piątek rano. U mnie weekend minął nie wiadomo kiedy bliźniaczki gorączkowały więc planowany wyjazd musiał być odwołany :( na pocieszenie najstarsza brała udział w zawodach pływackich i zdobyła srebrny medal aż te dzieciaki pięknie pływają nie to co ja beztalencie. U mnie pogoda przepiękna no a u Was co piszcie dziewczyny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej laski u mnie na wadze bez zmian pozatym gorąco :) PHUERKA - chodzi o to z kotem że musimy mu znaleźć takie miejsce gdzie będzie mógł wychodzić na dwór. zabieramy go ze soba na sezon i będziemy wypuszczać - ale musimy liczyć się z tym że może nie wrócić bo to dziki kot i będzie miał lepiej bez nas . Weterynarz mówi że jego wszystkie zachowania - posikiwanie w różne miejsca w domu, ujeżdżanie szlafroków itp oznaczaja że on błaga byśmy dali mu woność. Więc nie mamy innego wyboru bo przyjdzie dzień że naprawde kogoś z nas zaatakuje .\ No duzo by pisać - jest mi strasznie przykro ze musielismy trafić na dzikusa. bo jest śliczny i cudny ale niestety zbyt agresywny Ostatnio próbował wyskoczyć przez balkon w locie go złapałam za ogon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) w końcu ktoś się pojawił. U mnie z dietą ok choć co do wagi to nie szykuję się spadek na piątek. Kobiecekształty :) co do kota to ja swoją wypuściłam i jak rok żyła w wieżowcu bez wychodzenia z mieszkania to teraz do domu nie chcę wracać ale w zachowaniu widzę jedynie same plusy. Ciekawe co z pozostałymi dziewczynami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
Jakie tu u nas pustki ???? Cześć dziewczyny :) I mamy piątek i no właśnie jeszcze wczoraj widziałam na wadze moje wymarzone 67 a dziś klapa 67,5. Zobaczę jaka będzie jutro i wtedy zdecyduję co wpisać jako oficjalne warzenie. Ja dziś padnięta jestem, że szok na a co u Was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azja_1212
Kochane przepraszam że nie pisze Powody są dwa po pierwsze nie trzymam diety na 100 % i waga wzrosła na 76.8 oj wstyd a po drugie zmieniam pracę zdecydowałam się po miesiącu przemyśleń idę krok dalej i podejmuję ryzyko inna branża inna praca ryzyko duże ale mam nadzieję że dam rade. Fili super i tak jesteś moją inspiracją waga super Dziś mam spotkanie kierowników i pójdzie informacja oficjalna że się zwalniam na pożegnanie mam dobre ciasto Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No i oficjalnie cel uznaję za osiągnięcie celu w odchudzaniu :) dietę trzymam nadal kontaktuje się z dietetykiem i robię kontrolne wyniki. No dziewczyny bardzo dziękuję za motywacje przy odchudzaniu. Teraz zacznie się stabilizacja już nie mogę się doczekać co u mnie w diecie się zmieni. Oczywiście ważenie raz w tygodniu pozostawiam. Azja :) nie łam się kochana. Wracaj do diety na 100% co do tych orzechów to nie rozcieńczasz pijesz przez 2 tygodnie pierwsze 2-3 dni jakieś 2,5 ml na dzień popijając szklanką wody a później dawkę zwiększasz do 5 ml a i pamiętaj aby po zakupić bakterię na telefon prześlę Ci foto jakie ja kupiłam bo pani w aptece miała mały problem aby znaleźć to co polecił mój dietetyk no ale udało się. Jak tam po spotkaniu kierowników ? A decyzja słuszna z pracą nie ma co się trzymać jednego zobaczysz żałować nie będziesz. Ja mam zamiar w przyszłym tygodniu rozpocząć naukę moich bliźniaczek na nocnik - trzymajcie za mnie kciuki. Mykam zabierać się za sprzątanie no a co u Was piszcie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tu pustki ????? może po weekendzie dziewczyny się pojawią. U mnie spoko dietę trzymam choć dziś zamierzam zrobić sobie dozwolony deser truskawki z bitą śmietaną 30%. Ciekawi mnie czy taką bitą śmietanę bez dosładzania dam radę ale jakby co kupiłam sobie słodzik który jest dozwolony przy ketozie nie pamiętam nazwy zaczyna się na k i jest z alkoholu. Zapraszam na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada dla Ciebie to http://dieta-lux.pl/46824 , schudlam w tydzien 5 kg i ciągle chudnę, jest naprawdę pyszna i nie jestem na niej glodna. Jesli masz jakies pytania pisz monia1802@hotmail.com naprawdę polecam !Jestem teraz szczęsliwa i pełna życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada dla Ciebie to http://dieta-lux.pl/46824 , schudlam w tydzien 5 kg i ciągle chudnę, jest naprawdę pyszna i nie jestem na niej glodna. Jesli masz jakies pytania pisz monia1802@hotmail.com naprawdę polecam !Jestem teraz szczęsliwa i pełna życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
A już myślałam, że któraś z dziewczyn napisała a tu gość :( szkoda. No nic chyba sama zostałam choć liczę, że może dziewczyny wrócą choć na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu :) Dziewczyny gdzie jesteście. U mnie na wadze wzrost i to duży bo waga wzrosła do blisko 68,5 kg czyli 1,5 kg obym to szybko zgubiła na wadze. No a co u Was - piszcie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phuerka
Hej Fili, Przepraszam ze sie nie odzywałam ale u mnie małe zawirowania. Jakies choróbsko mnie złapało, dodatkowo mały pełny energi wiec powiem szczerze ledwo zyłam,bo oczywiscie musiałam sama sie nim zajmowac jak zwykle.Ale juz jest ok. Pisałas ze bedziesz oduczac dziewczynki sikac na nocnik- przy dwóch pewnie nie bedzie łatwo. Moj mały biega bez pampersów juz jakies dwa tygodnie. W niedzile byłam na zakupach i musiałam wziąc nocnik ze soą bo bałam sie ze nie zdązymy do toalety i mały skał co chwile, wiec zakupy trwały dwa razy dłuzej.Ale cóz, dalismy rade.Dodatkowo w jednym sklepie zrobił kupke , oczywiscie do nocnika,myslałam ze umre ze smiechu !Ale to była szybka akcja i nie zdązyłabym wyjsc , na szczescie nikt nie zwrócił nam uwagi Ufff. U mnie ok, nie trzymam juz diety zbytnio pozwalam sobie na duzo i waga wzrasta max do 50.8 i zaraz spadawiec jestem zadowolona. U Ciebie, kochana tez pewnie szybko spadnie wiec nie przejmuj sie! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allegro.pl/african-mango-chrom-oryginalne-najmocniejsze-i6834464402.html Jedyne mango na rynku z dodatkiem chromu, który reguluje poziom cukru we krwi. Ogranicza to napady głodu i podjadanie. Dzialania samego afrykańskiego mango nie trzeba przedstawiać bo wiadomo że bardzo dobrze wpływa na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) nadal trzymam dietę a wczoraj byłam na Aqua areobiku a dziś waga 68 kg czyli mały spadek względem wczoraj chyba nie mam co liczyć abym jutro zobaczyła 67 kg. kurcze coś muszę robić nie tak bo waga nie leci w dół Phuerka :) cześć :) może zacznę, że Twoja waga boska. przepraszać nie masz za co. wiem ile masz pracy przy synku którym się sama zajmujesz. Co do nauki dziewczyn no muszę bo to już czas najwyższy. Może Ty będziesz mogła mi polecić jakiś nocnik - bo nie mam pojęcia czym się sugerować . No a Ty jak zaczęłaś swojego uczyć ? tak z dnia na dzień przestał w pieluszce chodzić ? czy jakoś stopniowo ? koniecznie muszę kawę bo padnięte jestem strasznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
Cześć :) No i mamy piątek i na wadze 68,5 kg to mnie nie dziwi bo wczoraj na wieczór dużo zjadłam truskawek które są jeszcze w brzuchu a i dostałam okres. Kontrolnie zobaczę jak to będzie jutro. Nadal trzymam dietę choć jest mi coraz trudniej - niektóre produkty po prostu mi się przejadły i nie mogę na nich patrzeć. To tyle w skrócie a co u Was dziewczyny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
fili-kochana nie zostalas sama,jestem u rodziców , ograniczony dostęp do internetu. Odezwę się jutro ,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jaka miła wiadomość na rozpoczęcie tygodnia, że jeszcze ktoś tu zagląda - Phuerka :) teraz lato i każdy zabiegany liczę, że temat trochę się ożywi już niedługo - no jak każda wróci z wakacji. Niby osiągnęłam wagę dietetyka - 67 kg ale chwila i po tygodniu teraz w piątek było 68 kg a dziś dobre ponad 69 kg :( ach. Wracam ostro do przestrzegania diety na 100% i kontaktuje się z dietetykiem czas zacząć stabilizacje wagi - ciekawe co mi wymyśli. Phuerka:) no wrócę do tematu nocników bo jestem na etapie wyboru i kompletnie nie wiem co kupić. Jak już wybrałam o taki http://allegro.pl/fisher-price-nocniczek-krolewski-dzwiek-dlt00-i5951536137.html to się okazało, że to wersja dla chłopców a dla dziewczynek wyprzedany :( z tą wersją to chodzi o to na desce, że tego wybrzuszenia nie ma w kroku a może coś takiego http://allegro.pl/nocnik-interaktywny-3w1-nocniczek-spiewa-po-polsku-i6627484939.html?reco_id=ac33f890-4f29-11e7-b188-023c55f62eb4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phuerka
Hejka, Fili- jesli chodzi o nocnik to ja pierwszy nocnik kupilam jak mały miał 5,5 miesiąca i to był najzwyklejszy nocnik za kilkanascie złotych( uzywamy go do tej pory u rodziców, zeby nie wozic zostawilismy tam). Po kilku miesiąch mały dostał drugi nocnik krzesełko dokladnie taki : https://www.mall.pl/nocniki-nakladki-sedesowe/cosing-nocnik-krzeselko-grajacy-niebieski?gclid=CKW8i8OrutQCFciHsgodgtUL6g, tego uzywamy na codzien. Jest on wygodny i fajnie mu sie siedzi, bo ten pierwszy jest juz za mały, ale awaryjnie u rodziców tylko uzywamy. Tez chciałam taki z melodyjkami "ala kibelek" ale pomyslałam ze moze rozpraszac małego. Decyzje pozostawiam Tobie, ale tez podbają mi sie te nocniczki co Tobie. A odnosnie samego sadzania na nosnik to kupka prawie 6 miesięcy a sikanie jak miał roczek to w wakacje kolo domu chodził w majteczkach i wysikiwałam co 20 minut, dłuzej nie wytrzymywał, ale poznj jesienią uzanałam ze jest za zimno zeby co raz rozbierac na dworze i wróciłam do pampersów. Teraz juz jakos miesiąc biega bez pampersa, woła " si". Na noc zakładam pampersa,zdarzaja se noce ze pampers jest suchy, budzi sie na siku, ale jak jest bardzo zmeczony, bo w ciagu dnia miał za krótką drzemke np to nie obudzi sie a ja nie mam sumienia go budzic to zrobi siusiu w pampersa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) Phuerka dziękuje za info ostatecznie zakupiłam nocniki z ikei o taki http://allegro.pl/ikea-lockig-2w1-wygodny-nocnik-pisuar-kurier-free-i6833585345.html do tego dokupiłam nakładki na toaletę oraz podest bo najstarszej nocnik się nie podobał wolała nakładkę - zobaczymy jak będzie u bliźniaczek. Teraz czekam na przesyłkę i zobaczymy jak im się spodoba. Twój nocnik fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×