Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem niesmiala i nigdy nikogo nie znajde...

Polecane posty

Gość gość

Co mojej zyczliwosci, skoro nigdy nikt normalny sie mna nie zainteresuje. Nie mam bog wie jakich wymagan, ale skoro sama jestem calkiem ladna, zdrowa na umysle i mam szereg pozytywnych cech to chcialabym kogos podobnego. Czy to tak wiele? wkurzylam sie juz po ostatniej sytuacji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ty jedna kotku jestes sama ja mam to samo juz 30 lat zyje sama na tym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podrywaj mezczyzn, zapraszaj ich na randki, do tanca itd. A moze znajdziesz kogos porzadnego do zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat? :) Ja mam właśnie taką dziewczynę teraz na oku. Łączą nas jednak pewne relacje służbowe, ale tylko do końca stycznia. A potem chcę ją spytać wprost, czy się umówi. Nie widzę już innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co PO mojej* Mi do 30 brakuje 7 lat... a dlaczego jestes sama? Czy z czasem potrzeba bycia z kims poglebila sie lub odwrotnie...zmniejszyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami wychodze z inicjatywa, akurat nigdy nie myslalam w ten sposob, ze moze to byc odebrane jako podryw ale wiekszosc facetow uwaza, ze jak dziewczyna jest mila. to podrywa.Nie raz bylam mila i wychodzilam z inicjatywa wyjscia (kolezenskiego) itp. ale odebrali to inaczej ;) i reakcja byla rozna... nawet jesli ktos był na tak to ostatecznie sie mna zniechecił. Mlodzi szukaja glosnych przebojowych,, a nawet jak zainteresuja sie tez niesmiala to zawsze wybiora ja... moj pierwszy chlopak powiedzial mi na poczatku zwiazku ze bardziej podoba mu się moja kolezanka.... pamietam to do dzis i boli mnie to, bo ona ani ladna ani szczupla (wazyla wtedy 90kg/160cm) ani madra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to przeszkadza, wystarczy że wydusisz z siebie "yhy" ...w ostateczności zawsze możesz kiwnąć głową :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a jestes ladna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieśmiałe i spokojne osoby w młodym wieku praktycznie zawsze mają problemy ze znalezieniem partnera/partnerki. Mało kto w młodym wieku szuka czegoś na poważnie, większość związków to nie związki, tylko zwykłe kumplowanie się z bonusem w postaci seksu, bez myślenia o przyszłości. A drugi problem jest taki, ze kobiety nieśmiałe często odstraszają potencjalnych kandydatów, nie dają żadnych znaków że mają ochotę na zapoznanie, zero uśmiechu, odwracają wzrok, trzymają spory dystans, takie zachowanie jest interpretowane jako "nie podchodź, daj mi spokój, albo wręcz spier...." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy może przełamać nieśmiałość, trzeba tylko chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to i ja...ja też jestem tą niesmiałą. Jestem raczej cicha, nieco wycofana, ważę słowa. Dopiero przy bliższym kontakcie się otwieram, przełamuje nieśmiałość. Tylko właśnie...często przez to pierwsze wrażenie jestem postrzegana jako nudziara i sztywniara i nie dostaję już szansy żeby się pokazać z innej strony. Jeżeli chodzi o relację z mężczyznami to u mnie z wiekiem to się chyba trochę poprawia. ...ale szału nie ma :) dodatkowo nie jestem jakąś pieknoscia...no i samoocena czasem trochę leży :) nie ma lekko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Yhy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny ten facet wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czy masz na imię Magda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź sobie debila z kafeterii, nie będziesz się nudziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu taki debil wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sląsk a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×