Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja EX kupiła dom SZOK

Polecane posty

Gość gość
zalezy jaki dom, z czego budowany, w jakiej okolicy, ile metrow itp. Dom domowi nie rowny. mozna miec byle jaki dom albo super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie k***a ma dom na najdroższym osiedlu domków w swojej miejscowości :-O gdzie same szychy doktory i sedziowie. Bywałem tam kilka razy i widziałem te chałupy! Wiem, ze sporo za niego zapłaciła. Szwagier budował dom i mówił, że sprawdzał na stronie wykonawcę i materiały i wszystko najlepsze :-( on sam swój dom postawił za połowę wartości jej domu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh daj juz sobie spokoj. moze tez wyjedziesz cegly podawac albo moze masz ciekawszy zawod i tez zarobisz na male mieszkanie! myslales o tym aby wyjechac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
myslales o tym aby wyjechac?? xxxx Marzę żeby uciec stąd i nie wrócić. Ale trzyma mnie tu coś co jest cenniejsze od pieniędzy. I żadna praca nie hańbi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, zadna praca nie hanbi! ale nie za kazda prace otrzymasz wynagrodzenie za ktore mozna sobie wybudowac dom. bo to byl punkt wyjscia calej rozmowy. Wiadomo, ze lekarz moze sobie na wiecej pozwolic niz sprzataczka. Nikogo nie chce obrazic!!!! Kazda praca jest potrzebna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
Trochę śmieszne takie pisanie że jej się nie należy bo jest sama tylko autorowi bo się ożenił. Może ona też wyjdzie za mąż i będzie miała dużo dzieci. Ja też nie mam ale nie zazdroszczę innym, znaczy zazdroszczę... ale niech mają. Ja patrze na siebie. A tak przy okazji... autorze żałujesz teraz że nie jesteś z tamtą tylko ze swoją żoną z teściami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x gość wczoraj uważam, ze ona nie potrzebuje domu, bo mieszka w nim sama. czy to nie jest bez sensu? ja mam żonę i uważam, ze to rodziny powinny mieć domy a nie samotni ludzie. to ty mi wytłumacz po co jest jej dom?? bo tez tego nie rozumiem x Skoro ty tak uważasz i tego nie rozumiesz to szczęście dla tej babeczki, że się z tobą rozwiodła. Poważnie, co Ci do tego?! Nie jesteście już w związku, ma prawo żyć po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest podobny temat bylego faceta na rozwodnikach.Autor jak nic ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zyc z takim facetem jak autor, ktorego boli, ze ex ma lepiej!? Co ludzie maja w glowach, dla mnie nie do pojecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto jest winny, ze Ty tak malo zarabiasz i kisisz sie u tesciow z zona? poyebalo cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale doopek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem singlem i mam wlasny dom ale duzo pracuje i mam w miare platna prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
ja tez jestem singlem i mam wlasny dom ale duzo pracuje i mam w miare platna prace. xxxxxx co to znaczy "w miare platna" bo zarabiając 3 000 odjąć na życie czyli calkiem nieźle można na dom odłożyć za jakieś 120 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze napisane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupiłam dom, ale nie narzekałam, wyjechałam za granice, w Polsce też trochę odłożyłam. Dużo osób zazdrości ale sama nie wychyli swego nosa za województwo za pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jesteś wielka", sztuka wielka zarobić za granicą jak tam zarobki 5 krotne jak w polszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki zazdrośnik nieudaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj w Polsce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:28 jesteś kretynem nieudacznikiem jakoś bohaterka tego tematu też mieszka w polsce i co? KUPIŁA DOM ZA GOTóWKĘ najłatwiej za swoje lenistwo, imbecyizm i nieudacznictwo oskarzyć polskę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty mozesz wiedziec??? poy****y jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz? za to ty wiesz wszystko a jesteś nieudacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden dom dostalam od rodzicow, a drugi odziedzicze. tez jestem sama i mloda :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×