Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubionamama

Mam dlugi o ktorych nie wie maz, jestem w ciazy. Co robic?

Polecane posty

Gość gość
what is it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga przyszła mamusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście małżeństwem a podstawą dobrze funkcjonującego związku jest szczerość. I uważam że dla swojego spokoju powinnaś powiedziec. Z tym, ze nie znam Twojego meża. W każdym razie na podstawie tego, że miałaś długi i to zataiłaś on może unieważnić małżeństwo bo po ślubie one stały się też jego długami (jak nie będziesz spłacała to jemu komornik też wejdzie na konto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej . wypowiem się i ja . Najlepiej jak usiądziesz i z nim serio porozmawiasz . Ale fakt , jeżeli zataiłaś dług przed ślubem , on ma prawo unieważnić małżeństwo . Ma do tego prawo . Mnie zastanawia na co wydałaś pieniądze . I poza tym Wasze relacje . Bo prawda jest taka ,ze jeżeli jedna osoba okłamuje tą druga, bo np. się czegoś boi , bo chce "zachować twarz" itd. , tzn ,ze łączą je relacje patologiczne . Mam nadzieję ,ze wszytsko się dobrze ułoży , ale faktycznie , tak jak pisał/pisała dobra zmiana , najlepszym wyjściem będzie częściowe ubezwłasnowolnienie Cie oraz wzięcie kredytu . trzymam kciuki ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na eNakaz nie pobierają prowizji od ściągania, ani zaliczki na windykację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że w małżeństwie najważniejsza jest szczerość razem zawsze łatwiej radzić sobie z problemami a jak kocha to zrozumie odwagi trochę i będzie oki Pozdrawiam Monika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistressess
Możesz spróbować odezwać się do firmy Ultimo, oni często pomagają w spłacie długów, więc może też uda Ci się coś od nich lepszego dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szczerze strone www.nastepnapozyczka.pl szybko sprawnie i bez zbednych formalnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mężowi o kredycie , nie ma co zwlekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś znajduje się w stanie niewypłacalności, proponuję umorzyć wszystkie długi w ramach upadłości konsumenckiej. Jest to tak naprawdę jedyna droga do umorzenia wszystkich zobowiązań, których dłużnik nie jest w stanie spłacić. Nie ma innej drogi poza spłatą, albo umorzeniem części zobowiązań w ramach układu z wierzycielami. Z dniem ogłoszenia upadłości dłużnik uzyskuje odprężenie albowiem żaden z wierzycieli nie może już windykować dłużnika. Wierzytelności mogą co najwyżej zostać zgłoszone do masy upadłości. Wszystkie postępowania egzekucyjne zostają zawieszone i umorzone z mocy prawa. Na zakończenie postępowania dłużnik zostaje oddłużony ze wszystkich długów. Dłużnik nie musi posiadać żadnego majątku, a wszystkie koszty w takim wypadku pokrywane są ze skarbu państwa. Jest to najprostsza droga do rozpoczęcia nowego życia. Jeżeli są Państwo zainteresowani upadłością konsumencką proszę skontaktować się z nami pod numerem telefonu: 515587191, lub poprzez naszą stronę http://icta.pl/uslugi. W przypadku wątpliwości, które pewnie się pojawiają, albo innych pytań również zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Twój kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najrozsądniejszym pomysłem byłoby skorzystanie z doradztwa w zakresie restrukturyzacji. Fachowa pomoc specjalistów pomogłaby Ci w pozbyciu się kłopotów o których wspomniałaś. Mogę polecić Ci usługi Restrukturyzacje Eureka , http://eurekarestrukturyzacje.pl/ , udzielają wszelkiej pomocy zadłużonym osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak się buduje zdrowy, polski kapitalizm. Woły robocze objuczone długami, których nawet ich wnuki nie spłacą. Dobrze wam tak wy białe murzyny z obrzeży Europy. Myśleliście, że jak nadejdzie nowy ustrój to będziecie mogli brać pożyczki bez końca a tu zonk! Teraz za/pier/da/laj/cie do roboty i ani mru mru! Pracować na pana! A jak nie to komornik wydrze wam z gardła ostatnie grosze. Ooo! Jakżesz mi przykro że nie dali wam każdemu nowego Mercedesa za darmo ma się rozumieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×