Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co dodawać do makaronu z serem żeby posiłek był wartościowy

Polecane posty

Gość Dziwkahej
Świeżą spermę mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Można też zmienić danie na inne - może warzywa z kaszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety w ogóle się na tym nie znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może warto byłoby poszperać w Sieci? Tam się zawsze coś sprawdzone znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodac wszystko i odjąć makaron z serem, bo to niezdrowe i tyczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam makaron z serem to już dość dobry posiłek. Kiedy byłam młodsza często coś takiego jadłam, teraz nie mogę, ponieważ mam uczulenie na laktozę, dlatego muszę unikać tego typu elementów... Niemniej jednak ja już bym nic nie dodawała do tak przyrządzonego dania, ponieważ jest ono już smaczne i treściwe. Ewentualnie można to wszystko posypać z góry cukrem, aczkolwiek lepiej tego ogólnie unikać, bo cukier ma niestety niezbyt dobre właściwości na funkcjonowanie organizmu. Gdyby było pytanie, co dodawać do makaronu, to co innego, ale jeśli masz już makaron z serem, to jest to już odpowiednie dane i nie ma co tutaj szarżować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie  Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
japko gruszki cynamon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda de
Kiedyś uważałam, że można jeść cokolwiek, byle się najeść. W zeszłym roku skończyłam w progresie dietetykę i wiem, że to co trafia na talerz bezpośrednio wpływa na nasze samopoczucie. Dodawaj do makaronu jak najmniej sera, a postaw na świeże pomidory, zioła, czosnek, oliwę z oliwek i koniecznie coś co odkwasi organizm - może to być rukola lub świeże liście szpinaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhuidbhjjnshjx
Na pewno cos bez cukru. Nie ma co uczyc dzieciaka zlych nawykow. I proponowac inne smaki. Podobno zeby polibic inny smak trzeba go co najmniej kilka razy sprobowac ( u dzidcj tak to dziala) wiec nie zniechecac sie poerwsze kilka/ kilkanascie razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileczqa1988
Ja często do makaronu z serem dodaję sobie brokuły, czosnek i bazylię - uwielbiam. Bardzo dobre makarony jadam w Bistro Stacji pod Jelenią Górą :) http://bistrostacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sądzę, że warto w tym temacie poszperać w Internecie. To się naprawdę może okazać bardzo dobrym wyjściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, chciałabym zaprosić was do wzięcia udziału w konkursie w którym jest do wygrania voucher do sklepów biedronka o wartości 2000 zł link tutaj: http://biedronka.konkursy.ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodaj chleba www.youtube.com/watch?v=V1uNg_GeUsM&t=64s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przydatne są te porady :) Dzięki wielkie ;) Z całą pewnością z nich skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepis tutaj www.youtube.com/watch?v=V1uNg_GeUsM&t=170s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się raczej nie bardzo na tym obszarze tematycznym znam... Raczej nie będę mógł pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie  Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
serce:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×