Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co dodawać do makaronu z serem żeby posiłek był wartościowy

Polecane posty

Wielkie dzięki za ciekawe i intrygujące informacje. Sądzę, że mi się one przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpinak świetnie pasuje do makaronów. Makaron ze szpinak i serem feta oraz kurczakiem jest przepyszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liście dzikich roślin jadalnych, jak np. pokrzywa, żeby soki trawienne pobudzić. O tej porze roku już pokrzywy są mniej zdrowe, chyba że gdzieś młode listki się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie salatke makaron i kurczak, czyli. Sklad: makaron :), podsmazony kurczak,kukurydza, czosnek sol.i pieprz i do tego troche majonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omg niby niepozorny temat o makaronie, a tyle odpowiedzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej nasrać na talerz z makaronem, szybko i pożywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejwysokośćmama
Znam ten problem, bo z moim maluszkiem, to różnie bywa. Makaron - pyszny, serek - pyszny, ale żeby na przykład szpinak przemycić, to już naprawdę trzeba się natrudzić. Więc, jako matka, która nie chce mieć sobie niczego do zarzucenia, zaczęłam szukać. Znalazłam różne artykuły, szczególnie do gustu przypadły mi te pisane przez specjalistów, na przykład tutaj https://lekarzpomaga.pl/artykuly/zdrowe-odzywianie , ale jak znajdziesz coś ciekawszego to z przyjemnością poszerzę swoją wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warzywa a w wypadku dziecka owoce np. Jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukinię, paprykę, szpinak. Najbardziej wartościowe są warzywa. Ew kurczak ale warzywa mają więcej witamin a kurczak białko i antybiotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocny koleżka
Ser+makaron = tłuszcze ,węglowodany i białka = posiłek pełnowartościowy Wydaje mi się ,że rozwiałem pani wątpliwości. Jeśli czegoś naprawdę chce pani dodać do swojego posiłku to zostaje tylko odrobina cementu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirenka66
Co myślicie o wzięciu kredytu przez taką stronę jak https://www.lowcakredytow.pl ? Ma to jakiś sens w ogóle czy lepiej założyć konto w banku i tam się starać o kredyt na samochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu kobieto ser z Podlaski najlepszy zasmazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×