Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co dodawać do makaronu z serem żeby posiłek był wartościowy

Polecane posty

Ja zawsze szperam w Internecie w tego typu sprawach. To się dość dobrze sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy sądzicie, że warto doradzić się w tej sprawie znajomych? Wydaje mi się, że bez problemu będą w stanie doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczaw i mirabelki.W czasach internetu zakladac taki temat,to juz nie mam pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj ksiedza podczas spowiedzi,ale nie zapomnij na koniec pocalowac ...stule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może warto doradzić się znajomych w tej sprawie? Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr_Ant
Makaron z owocami, szpinakiem palce lizać. Dodatkowo można pokusić się o wykorzystanie makaronu z maki pełnoziarnistej bądź razowej. Jest o wiele smaczniejszy i ma więcej wartości odżywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do makaronu możesz dodawać dużo warzyw. Ja po chorobie straciłam apetyt :( i był to dla mnie duży problem bo zamiast wracać do zdrowia to czułam się gorzej, nie miałam siły i mało który posiłek smakował mi dlatego zdecydowałam się pójść do dietetyka żeby ustawił mi indywidualną dietę. Najlepiej wybierz się do dobrego dietetyka w twoim mieście :) Polecam https://ranking.abczdrowie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do makaronu koniecznie parówki i fasolkę szparagową jak Marzenka dla Pawełka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WEJDŹ TERAZ NA http://www.igortreneronline.pl I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH! CENA PAKIETU DZIK W PROMOCJI TO TYLKO 99 ZŁ !!! zamiast 400 ZŁ !!! opłata jest jednorazowa! PŁACISZ TYLKO RAZ! płacisz za plany na całą przemianę! Z PLANÓW KTÓRE DOSTAJESZ MOŻESZ RÓWNIEŻ KORZYSTAĆ PÓŹNIEJ I CAŁY CZAS UZYSKIWAĆ CORAZ WSPANIALSZE REZULTATY! po zakupie gotowy pakiet jest wysłany na twój e-mail w ciągu maksymalnie 2 dni UWAGA!!! jeden dzień do końca promocji !!! zamów już teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto na przykład dorzucić trochę roszponki albo nieco papryki? całość będzie się komponowała nieco bardziej pikantnie i więcej witamin wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WEJDŹ TERAZ NA http://www.igortreneronline.pl I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH! CENA PAKIETU DZIK W PROMOCJI TO TYLKO 99 ZŁ !!! zamiast 400 ZŁ !!! opłata jest jednorazowa! PŁACISZ TYLKO RAZ! płacisz za plany na całą przemianę! Z PLANÓW KTÓRE DOSTAJESZ MOŻESZ RÓWNIEŻ KORZYSTAĆ PÓŹNIEJ I CAŁY CZAS UZYSKIWAĆ CORAZ WSPANIALSZE REZULTATY! po zakupie gotowy pakiet jest wysłany na twój e-mail w ciągu maksymalnie 2 dni UWAGA!!! jeden dzień do końca promocji !!! zamów już teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem warto w tym temacie popytać znajomych. Wydaje mi się, że to będzie naprawdę bardzo dobre rozwiązanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli oprócz warzyw dodasz ziarna słonecznika i pokruszone orzechy włoskie to wzbogacisz posiłek w błonnik. Warto dodać posiekaną natkę pietruszki, to źródło witaminy C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Warzywa, różnego typu kasze, ciecierzyce, od czasu do czasu mięso i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliasz Goldschmeltz
pastę BHP dodaj do makaronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sperme zabili fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na koniec zalać makaron wywarem z tamponu 60 letniej Pani i przykryć na 10 minut lekko dusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to niestety moja dziedzina wiedzy. Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serek z napleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam ser z napleta ma dużo witamin i składników mineralnych. Syn będzie rósł jak na drożdżach. Bardzo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest sezon na truskawki, to świetne połączenie do makaronu z serem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to niestety moja dziedzina wiedzy i informacji. W związku z tym nie będę w stanie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×