Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie kupić sukienki

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie gdzie mogę kupić sukienki sportowe i na co dzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilka
Ja kupowałam w Ostadnio www.butik-kesi.pl i maja niski ceny i dobra jakość .polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margineska
Ja Ostadnio kupowałam i jestem zadawolona tez z www.butik-kesi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,polecam serdecznie hurtownie o nazwie ESILLA mieści sie Centrum Handlowym Ptak w Rzgowie k/Łodzi posiadają piekne i fajne sukienki każdy znajdzie cos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantastyczną i bogatą ofertę znajdziesz tutaj, https://mosquito-sklep.pl/pl/16-sukienki . Ja odkąd poznałam ten sklep nie kupuję sukienek już nigdzie indziej :) Świetne modele, bardzo dobre ceny i przede wszystkim rewelacyjna jakość oferowanego produktu, który szyty jest w Polsce. Jako wierna fanka szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz na co dzień, to może zaciekawi cię coś u nas. Mamy spory wybór jeśli chodzi o tą kategorie www.lagres.pl Jeśli masz pytania śmiało pomożemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej lubię sukienki z cosmosmoda.pl Zawsze przychodzą takie jakie chce i zdjęcia w 100% odzwierciedlają towar przysyłany do klienta :) Jestem mega zadowolona i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie fajnie sprawdzają się ubrania ze sklepu .lejdi.pl/. Udało mi się między innymi nie tak dawno kupić fajną letnią ...enkę na wesele i kilka fajnych tunik. Do wyboru jest tam sporo odzieżowych propozycji więc możesz coś dla siebie poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja też bardzo lubię Carry 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geo

A ja upolowałam ostatnio kilka fajnych ...enek w ramach wyprzedaży na nico.com.pl . Mają duży wybór różnych marek. Samo zamówienie też zrealizowane bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie jakieś sensownej oferty może za pośrednictwem lejdi.pl. Mają sporo ciekawych ...enek w ofercie również takich na wesele czy jakieś inne imprezy okolicznościowe więc wydaje mi się, że warto tam zaglądać i szukać ciekawych opcji. Poza tym szybko wysyłają, ceny w porządku, a jakość ubrań również trzyma poziom. Sklep na pewno na duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od lat kupuje ...enki w dwoch sklepach - zalando oraz luxusowi.pl. Maja ciekawe propozycje i co najwazniejsze, ...enki dobrze na mnie leza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×