Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studzia

jem teraz chleb z marketu

Polecane posty

Gość gość
cynik codziennie żresz za moje pienądze! Tak ,, dokladnie te fastfoody ktore codziennie wpiertalasz i po których rośnie ci doppa, są z moich podatków. Każdy kęs tego śmieciowego zarcia jest ci darowany bezrobotna pasożytnicza wszo społeczna, ode mnie i innych ludzi ktorzy napędzaja gospodarkę. A ty jesteś jak ten rak którego trzeba będzie skalpelem wyciąc, bo żerujesz na zdrowej jednostce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie goowno jak cynik się przyssie i doi spoleczeństwo które buduje dobrobyt na świwcie i ziemii. Wiecie co by bylo, gdyby wszyscy byli takimi pasożytniczymi trutniami jak cynik ?? Świat by nie istnial, dlatego trzeba takie goowna z zimną krwia eliminować ze społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie jesteś cynik i zawrzyj tego buraczanego ryja bo cię zaraz batem przez pysk zdziele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla ciebie to moge byc nawet nurkiem kanalizacyjnym, i wali mnie to, wazne kim jestem ja dla samego siebie, a cynikiem nie jestem smieciu. To polskie buraczane gvwno twego pokroju se spolszczylo nick cynicfm, ktore zreszta cynic pochodzi od nazwy zespolu, ale polskie gvwno takie jak ty jest ograniczone, to se pisze cynik i mysli ze do mnie ahahahh. Do szkoly wypi3rdalaj tepy nieuku albo do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby tego śmiecia tak puścić na głębszą wodę, to by k****a zdechł jak ostatni śmieć! najpierw by schudl, a potem zacząłby żebrać pod marketami na bułkę, bo on nie potrafi grosza zarobić. Totalnie nieporadna istota uzależniona od osób trzecich, które mu podsuną michę z żarciem, o nawet na to sam nie potrafi naroochać!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa zarobic to mozna w ryja ty tepe bucu, na glebsza wode, na glebsza wode to jak ty usiadziesz na perkusji to nawet nie bedziesz wiedzial co do czego sluzy, a ja wiem i doskonale potrafie z nich korzystac, aty jestes debilem karkolomnym, i nic sie nie przetlumaczy do tej tepej glowy, napedzasz gospodarke a pytanie komu to ptrzebne, wkrecasz sobie ze cos robisz pozytecznego a wcale nie, bo to przez ciebie planeta umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Spójrz na siebie, zapluty Grzesiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jestes uzalezniony od twego szefa, twego pana, jak pan nie zaplaci za wykonana prace to zdechniesz, bo ktos cie musi za raczke prowadzic, w tym wypadku to twoj szefunio, a ja jestem samowystarczalny idioto :D. A ty nie jestes, bo bez szefa zdychasz, a widzisz ja nie mam szefa i nikt mna nie steruje hahahah 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy, że by mamunia zmarła i nara cynik! Nie ma cię !! dwa miesiące i zdyhasz jak kloszard pod mostem, tak by bylo! Każdy sztach szluga i każdy gryz jedzenia jest ci darowany, myslałeś kiedyś o tym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mamunia dawno temu zdechla ty smieciu, razem z moim ojczulkiem ty kretynie, tobie jak nikt nie poda na konto w tym wypadku szef to juz bys tak nie fikal smieciu. A fikasz, bo ci szefunio co miesiac placi 2000zl miesiecznie i robisz z siebie kozaka ty tepy nieudaczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wole zdychac niz isc do pracy, to samo mowilem gdy rzucilem szkole w 2013 roku, wole zdychac niz chodzic do szkoly i co zdechlem? Nie do konca :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdechniesz jak kloszard cynik, wspomnisz moje słowa ludzki odpadzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest twój wklad w rozwój światowy cynik, jet choć jedna rzecz która sie do tego przyczynila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×