Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

zaparcia

Polecane posty

Gość gość

Synek 3,5 roku. Od niedzieli nie robi kupy. Tzn codziennie robi bo malutkim balasku, groszku. Nie wysiła się przy tym i nie placze że go boli czy coś. Wczoraj i dzisiaj dałam mu rumianek do picia, ale nic nie ruszyło. Nie wiem chyba jutro pojadę do lekarza, po jakis syrop czy co. może wy coś doradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompot z suszonych śliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupa brokułowa powinna załatwić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś kropelki idź do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suszone śliwki, przegotowana woda z miodem na czczo. orzechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym jednak zaczęła od lekarza, można próbować mu podać śliwki, siemię, coś z dużą zawartością błonnika ale skoro nie wypróżnia się do końca to niewiele da, prędzej coś zdziała dicopeg junior, ale podaniu każdego leku dziecku musi decydować lekarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mordę, przeszłam to ostatnio z 4 letnią córką. Nie mogla zrobić kupy, chodziła osowiala, cera szara etc. Duuuuuzo pic , woda, jednodniowe soki jabłkowe lub z sokowirówki, kompot z suszonych śliwek, jogurt activia plus otręby i siemię lniane, z menu wykluczone to co jest zapierające ( poczytaj co). Kupy nie było u nas juz 4dzien i było już slabo. Dawalam jej syrop z lactulosa ale nie pomogło, potem xenna junior i wszystko razem ( plus dieta) w końcu ja ruszyło. Są jeszcze czopki glicerynowe ale nawet już u nas nie pomagały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas zawsze kiwi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś piłam xennę z senesem, to bardzo szkodliwe nawet dla dorosłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze działają czopki evaqu bambini. Są naturalne i bezpieczne dla dzieci. Kilka minut po aplikacji jest już po problemie. Nie uzależniają co w przypadku dzieci jest szczególnie istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2021 o 22:18, OliwkaKa napisał:

Bardzo dobrze działają czopki evaqu bambini. Są naturalne i bezpieczne dla dzieci. Kilka minut po aplikacji jest już po problemie. Nie uzależniają co w przypadku dzieci jest szczególnie istotne.

Też je stosowaliśmy bo tylko one pomagały.

Wcześniej były próby z suszoną śliwką, jabłkami itp, syropy i suplementy nie pogagały zbyt wiele. Czopki okazały się najskuteczniejsze właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczera to najlepsze na zaparcia okazały się być czopki Procto Zac. Zawierają w swoim składzie kurkumę, i kasztanowiec. Bardzo dobre i skuteczne połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×