Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż traktuje seks ze mną jak obowiązek

Polecane posty

Gość gość

Zauważyłam, że mąż traktuje seks ze mną jak obowiązek, a nie jak przyjemność. Nawet widziałam, że ma w telefonie wpisane przypomnienia o seksie ze mną 2/3 razy na tydzień. Nie wiem co mam o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jemu seks z Tobą nie sprawia przyjemności? Przecież to działa w obie strony. A może w Waszej wzajemnej relacji pojawiła się rutyna? Ile macie lat, że tak zapytam? Jak długo jesteście małżeństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małżeństwem jesteśmy 12 lat. Rutyna mogła się wkraść. Trudno na to coś poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, radziłabym żebyś zorganizowała dla Was obojga w weekend jakiś krótki wyjazd (lub wyjście) we dwoje, z kolacyjką z winem :) i noclegiem koniecznie poza domem! Jeśli macie dzieci- poproście o opiekę babcię lub zaufaną ciocię. Ubierz się ładnie, koniecznie bielizna wiesz jaka :) i zróbcie sobie "szaloną noc". Nie znam faceta, który na to nie pójdzie :). Będzie okazja też do rozmowy o różnych rzeczach- także o waszych "łóżkowych" relacjach. Przekonasz się jak Wasze uczucia "odżyją" :). Jeśli będzie fajnie- od czasu do czasu organizujcie sobie takie "randki" poza domem :). Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 12 latach żadna żona już męża "nie rusza", to nuda cały czas seks z tą samą kobietą przez tyle lat. Choćby nie wiem jak się ubrała, to seks będzie nudny i beznamiętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tylu latach małżeństwa kobieta facetowi powszednieje. I żadne tam ciuszki, bielizny tego nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje, przeżywasz to co jakieś 90% mężczyzn w małżeństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie po 18 latach małżeństwa sex najlepszy.Na nudę różne gadżety. ., masaż erotyczny., sex anal., jest super.Spróbuj zaskoczyć swojego partnera czyś nowym.A masaż ero może zdziałać cuda.Ja się z Youtube uczyłam.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Mam na imię Magda, moje fotki są tutaj: http://sex-rozmowy.pl/magda_sex_telefon.html . Jestem samotną 24 latką, lubię porozmawiać przez telefon i pomasować moją ogoloną cipkę. Jeśli masz ochotę na rozmowę ze mną lub spotkanie to zadzwoń, dorabiam sobie seks telefonami i szukam partnera, który byłby w stanie bzykać mnie parę dni pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, rzeczywiście trochę to dziwne. Ja z pierwszym mężem byłam 16 lat, kochaliśmy się 1 - 2 razy w tygodniu. Z obecnym mężem żyję już 7 lat i kochamy się często. Jak pracuje na miejscu , to nawet co 2 dzień, a jak jest w delegacji, to raz w tygodniu. Mąż twierdzi, że praktycznie zawsze ma na mnie ochotę , bo jestem dla niego atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie napisałaś ile przytyłaś przez te 12 lat :-P ...mąż nia ma obowiązku robić za męską dziw/kę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie napisałaś ile przytyłaś przez te 12 lat x to juz jest kwestia gustu,i co dla kogo jest atrakcyjne pary z udanym życiem sexualnym,wcale nie tworzą ludzie idealni,wymuskani i wyłącznie młodzi,po prostu czasami niektórzy mają to szczęście na siebie trafić ,i mają na siebie zawsze apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 4 lata po ślubie, 8 lat mieszamy razem. Mamy synka 3 latka, w tym roku jedziemy sami na Maltę. Matki polki sa na nie, wyrodna matka. Ale nam też trzeba siebie... syn zostaje w swoim domu z babcią. Coś w tym złego? Do tej pory sex raz w tygodniu Może 3?2 razy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego gustu? Kto ma taki gust żeby kobieta po ślubie zaczęła gwałtownie podwajać wagę bo ma już głupka i może spokojnie żreć jak świnia? Wierzcie, żaden facet tego nie planuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jest chętny na sex telefon? Jestem Paulina znajdziesz mnie na http://sekstelefon.top/ Jestem słodką i trochę naiwną blondyneczką lubiącą w łóżku na ostro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×