Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy taka dziewczyna moze byc wierna? Czy mozna jej zaufac?

Polecane posty

Gość gość

Poznalem ostatnio pewna dziewczyne. Kilka razy sie spotkalismy i bylo bardzo milo, rozmawialismy bardzo duzo, milo mi sie z nia spedza czas. Pozniej po 2 tygodniach poszlismy do lozka. Okazala sie typem kobiety, ktora w seksie po prostu lubi i moze zrobic wszystko. Uwielbia namietny zcasami brutalny seks. Ja aniolem nie jestem, tez taki seks lubie, bardzo ostry. Mialem wiele partnerek. Teraz szukam kogos na stale. Czasami myslalem sobie,ze dobrze zeby spotkana przeze mnie kobieta tez lubila taki namietny seks, ale u niej to przeroslo moje oczekiwania, ona jest otwarta doslownie na wszystko. Jednoczesnie mowi, ze ma dwa oblicza, ze przy tym jaka jest potrafi byc tez odpowiedzialna, ze chce byc dla mnie dz***a w sypialni a dama na salonach. Pytanie czy mozna ufac takiej kobiecie, ktora czasami sama podczas seksu mowi,zebym ja uderzyl, ktora widac ze to lubi. Sam nie wiem w jakiej kategorii mam ja kwalifikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd my niby mamy to do ciężkiej cholery wiedzieć. Masz nas za alfe i omege ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kogos musiala sie tego nauczyc , no przeciez nie od dziewczyny :P patrz na ogolny charakter , czy jest madra mila i czy ci sie zgadzacie charakterami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co dzien jestem , przykładną żoną , wzorową matką, odpowiedzialnym człowiekiem ale gdy przychodzi noc, w naszej małżenskiej sypialni, dzieją sie cuda. Jestesmy małżenstwem od 7 lat ,a ja nigdy nawet nie pomyslałam o innym, tak więc mozliwe jest, zeby kobieta wyuzdana była wierna. ale.........ja nie od razu pokazałam mężowi jaka jestem ani on mi, poznawalismy siebie stopniowo....więc dziwi mnie fakt, że znasz dziewczynę krótko, a ona aż tak się odsłoniła nikt nie zna odpowiedzi, na pytanie, czy ta kobieta bedzie wierna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bicie to wg Ciebie wyuzdanie. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dzieki za odpowiedz. Jestes przykladem tego, ze kobiety, ktore kochaja seks moga byc przykladnymi zonami i matkami :) Poszlismy tak wczesnie bo ja to zainicjowalem a ona mi sie poddala. Mowila pozniej,ze nie chciala udawac, nie chciala grac sztucznie niedostepnej kiedy lubi seks. Powiedziala,ze gardzi ludzmi, ktorzy ukrywaja swoja prawdziwa nature po to,zeby sie komus przypodobac. Powiedziala tez,ze nie bedzie owijala w bawelne. gość dziś W sumie chyba tak, przynajmniej dla wielu osob. Znam kilka dziewczyn, ktore seks traktuja od swieta a loda to juz w ogole nie zrobia bo sie brzydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doświadczona kobieta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mysle, ze autor ma szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćarnika45
Ja jestem wierna i lojalna,na codzin normalna miła kobieta a tez czasem lubie w łózku ostry seks,wulgarne odzywki,szarpanie za włosy itp...nie jestem zwolenniczką zdrad i romansów,seks tylko z moim partnerem którego kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tekstu wynika, ze autor chce dziwke wyuzdaną, lecz dziewicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gazu z takimi szmatami. Wy polskie rozpłodowe krowy wyuzdane? Podczas rochania wyglądacie jak przy napadzie epilepsji hahahah takie z was ogierki. Weźcie się ściery za mycie garów, a nie tu wypisujecie swoje fantazje. Może jak was któryś w łeb jepie to zabije. Im mniej takiego podludzkiego plebsu tym lepiej śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałeś wiele partnerek, a teraz chciałbyś porządnej laski? no nie misiu, tak to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bicie to nie wyuzdanie. Nie mysle o jakimś klapsie w TyŁek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻabAlka dziś jego i tę sukę wyuzdaną o której pisze należałoby ukamienować. Bez oczyszczenia społeczeństwa z niemoralnych ludzi nie mamy szans na przetrwanie jako naród. dlatego napiszę jeszcze raz: kamienować takich degeneratów i degeneratki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bicie jest nienormalne. Ktoś ma coś z deklem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały Książę i gość z 20:34 mają problem z głową. Macie aspiracje, by wchodzić z butami w życie innych i krzywdzić ludzi, którzy nie krzywdzą innych. Ta dziewczyna żyje tak, jak chce, i pewnie wcale nie wchodzi w paradę takim prawiczkom czekającym na swoje dziewice. Wy wręcz przeciwnie. Świata nie zmienicie. Ludzie różnili się między sobą od zawsze. Lubisz jabłka - jedz jabłka. Lubisz gruszki - jedz gruszki. Kierując się w życiu zasadą "oko za oko" kamienować można kamienujących, bić bijących, mordować mordujących, itd. Uważajcie na siebie, mając takie poglądy, bo to droga do zguby. Jak wam się kiedyś wymsknie i w szerszym gronie obrazicie czyjąś wybrankę, to ktoś może sam sięgnąć po kamień i wam nim przywalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczyma wyobraźni zobaczyłam ukamienowanego małego księcia, a na dole podpis: "bo kocham gruszki". Wznieście się na wyższy poziom świadomości zanim was ktoś naprawdę ukatrupi. Za obrazę kobiety dawniej stawało się do pojedynku na pistolety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie sprzedałeś publice swoją dziwkę d****arzu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wam k*****a co do tego jaki seks kto preferuje?naciągnijcie kołdry na łby i po bożemu pieprzone mohery..że kobieta lubi ostry seks to już d****a?idzcie w cholere z takim myśleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfaiomegaTwoja
Faceci jednak są porąbani..najpierw chcą żeby kobieta była wyuzdana,w łózku zachowywała sie bez zahamowań ale jak już znajdą taką to zastanawiają sie czy będzie im wierna ...chcieliby wyuzdanej dziewicy z gwarancją wyłącznosci na nią..to ja w takim razie chce bogatego przystojniaka z dużym kootasem który będzie mi wierny a jeszcze dobrze żeby był przypakowany i silny,umiał sie bić i był na kazde moje skinienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfaiomegaTwoja
Faceci jednak są porąbani..najpierw chcą żeby kobieta była wyuzdana,w łózku zachowywała sie bez zahamowań ale jak już znajdą taką to zastanawiają sie czy będzie im wierna ...chcieliby wyuzdanej dziewicy z gwarancją wyłącznosci na nią..to ja w takim razie chce bogatego przystojniaka z dużym kootasem który będzie mi wierny a jeszcze dobrze żeby był przypakowany i silny,umiał sie bić i był na kazde moje skinienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbhdgjkj876ggh
Preferencje seksualne nie świadczą o tym czy ktos będzie wierny czy nie,znałam kiedyś kogos kto notorycznie zdradzał swojego partnera gorsząc sie jednoczesnie wszelkimi dewiacjami czy udziwnieniami w seksie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lobię różne rzeczy w sypialni i jestem otwarta i nie nauczyło mnie to doświadczenie a po prostu mam takie potrzeby i fantazje wynikające z mojego wnętrza:) Z moim byłym mężem nigdy tych fantazji nie urzeczywistniłam, po prostu nie umiałam się przed nim otworzyć. Z kolei gdy poznałam mojego obecnego narzeczonego, to od samego początku poczułam że on jest z tej samej gliny i mogę z nim iść na całość. Nie bałam się, nie miałam zahamowań ponieważ od początku mu ufałam. Nie myślę o zdradach i innych mężczyznach, ponieważ go kocham i tylko z nim pragnę robić te wszystkie niegrzeczne rzeczy:) Nie wiem skąd pomysł, że u twojej dziewczyny to doświadczenie nauczyło ją tego wszystkiego, a czym jest doświadczenie? Przecież mając nawet jednego partnera można się nauczyć wielu rzeczy, nie trzeba zdradzać ani puszczać się na lewo i prawo aby zdobyć doświadczenie łóżkowe:) Są jeszcze filmy i powiem szczerze że ja lubię wprowadzać zaczerpnięte stamtąd pomysły:) a na co dzień jestem zwykłą kobietą. Zauważ jeszcze taka rzecz, że odradzają szybciej te osoby, które mają nieudane życie intymne, którym brakuje seksu, nie mogą się dogadać z partnerem, nie pasują do siebie. w twoim przypadku chyba sam przyznasz, że jest wam dobrze i jesteście dobrani, to dlaczego ona miałaby szukać czegoś gdzieś indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tobie można zaufać? Wyglada na to że obydwoje to lubicie, więc jak? Jesteś podejrzanym typem czy wyznajesz podwójne standardy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna popełniła błąd, za szybko pokazała na co ją stać i ty masz teraz głupie rozkminy. Zawsze lepiej ostrożnie, nie wszystko od razu. Nie wiem czy to ma sens, może tak, a może nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma rację to jak chore poczucie humoru po prostu zdradza sekrety takich osób normalne dziewczyny boją się nawet zwykłej penetracji i wolą mega delikatne pieszczoty raczej zwiazane z dotykiem w ogóle i tak dochodzą a nie nic z siły wiec raczej lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej myszkę zamienić w wyuzdaną, razem dochodzić do wielu rzeczy wiem co mówię. Ja bym takiej nie ufał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałeś wiele partnerek, więc wierny raczej nie byłeś, zatem dostaniesz to samo, bo na to zasłużyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×